USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

MARUV розкрила вимоги договору для участі у Євробаченні-2019

25 Лютого 2019 09:14
Співачка MARUV, яка перемогла у фіналі національного відбору на Євробачення-2019, оприлюднила вимоги договору від Національної телекомпанії для її участі у співочому конкурсі.

Вона наголосила, що договір має бути підписаний до обіду 25 лютого, пише канал 24.

За словами MARUV, вона готова взяти на себе всі витрати на участь в Міжнародному конкурсі.

Вимоги договору для співачки на Євробаченні-2019:

• MARUV заборонена будь-яка імпровізація на сцені без затвердження Національної телекомпанії України (НТКУ). Наприклад, неузгоджений шпагат призведе до штрафу в 2 мільйони гривень.

• Вона має терміново передати авторські права на пісню, що належать світовому лейблу Warner Music (про ці права було відомо до початку конкурсу).

• Співачка повинна чітко виконувати будь-які вимоги і вказівки НТКУ. (Теоретично, її можуть змусити танцювати на Дні народження у якогось віце-прем'єра, а в разі відмови – дискваліфікують і зобов'яжуть знову виплатити штраф у 2 мільйони гривень. До того ж, вона муситиме компенсувати НТКУ).

• MARUV забороно спілкуватися з журналістами без узгодження з НТКУ. (Хоча це повністю порушує свободу слова і права людини).

У разі порушення одного з пунктів співачка буде зобов'язана сплатити штраф – 2 мільйони гривень і компенсувати збитки ще на невизначену суму.

Натомість від НТКУ MARUV нічого не отримає: ні фінансової підтримки, ні допомоги в організації поїздки, ні, тим більше, міжнародної промопідтримки. Вона навіть сама повинна оформити собі візу.

НТКУ зобов'язана лише давати співачці підказки щодо правил проведення конкурсу та дозволити взяти з собою для підтримки 10 осіб за свій рахунок.

"Я відчуваю тиск. І бачу явні спроби змусити мене відмовитися представляти свою країну на міжнародному конкурсі Євробачення-2019. Я прошу вашої підтримки, підтримки преси та незалежних журналістів, які не готові виконувати чиєсь замовлення", – додала MARUV.

Співачка також заявила, що готова відмовитися від виступів в Росії заради участі у пісенному конкурсі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2019 09:26
Хай пошле їх на х...
Ось так до Всезнайко Показати IP 25 Лютого 2019 12:10
Це її потрібно послати...Хай їде в московію і співає, до речі, їхню російську жахливу пісню.
Адекват Показати IP 25 Лютого 2019 09:33
В Ізраїль віза непотрібна)
опа Показати IP 25 Лютого 2019 09:56
коментар було видалено
Степан (Крымчанин) Показати IP 25 Лютого 2019 10:03
коментар було видалено
ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2019 10:58
Так це типово для нашої держави,коли підтримки нуль але ,,палиці в колеса вставляють".А коли вона виграє конкурс,то влада буде по тєліку ранку до ночі волати,що це її заслуга.
Лука до ігор луцький Показати IP 25 Лютого 2019 12:15
Правовласником композиції "Siren Song", з якою ця MARUV перемогла у відборі на конкурс Євробачення, є російська компанія аудіозапису Warner Music Russia. Якщо це чудо відправиться на конкурс, заробить на цьому Росія "Це означає, що роялті за використання цієї пісні буде отримувати цей російський лейбл... За гроші українців" пісня "отримає додаткову популярність, а згадана компанія в країні-агресорі збільшить свої доходи", Та й і піснею її не можна назвати, перекладіть- це просто ДУРДОМ!
!!!!! Показати IP 25 Лютого 2019 11:07
Ще такого світ не бачив. Щоб на сцені вели себе як прости***ки. І це представляти нашу УКРАЇНУ. ПОЗОР.
Андрій до !!!!! Показати IP 25 Лютого 2019 12:25
Тебе точно певно в капусті знайшли Ж)))
людмила Показати IP 25 Лютого 2019 11:19
Цьогорічний відбір це щось... Переможець відбору "никакая". Щорічно проходять конкурси "Голос країни", там дуже багато безподобних,талановитих виконавців. Невже на євробачення не можна було підібрати з "Голосу Країни" достойних представників України. А те що виграло відбір євробачення в Україні це просто "убожество".ЖАХ, до чого ми опустилися.
ВВ до людмила Показати IP 25 Лютого 2019 13:09
Потрібно бабу в хустці і всю у вишиванці на сцену поставити? Пора трохи різноманіття. Пісня запальна як і дівчина, тому такий образ має бути. Непристойно трохи, але ж бл..тво.
128 Показати IP 25 Лютого 2019 11:23
Поїде від Росії - візьме 1 місце. Одночачно. 2 місце в Швеції, а 3 в Італії. Інформація від букмекерських контор Європи
макар Показати IP 25 Лютого 2019 12:31
ШАновні Ви певно трошки не доганяєте БІЛЬШІСТЬ ПРОГОЛОСУВАЛА ЗА НЕЇ .... тому якщо ви важаєте себе великими демократами закрийте свої пи...ки і прислухайтесь до думки БІЛЬШОСТІ!!!! ЧИ після виборів теж п..ти будете чого не Петя президент????
Читач Показати IP 25 Лютого 2019 12:44
Багато українців в захваті від виступу MARUV через свій сексуальний голод. Європейці можуть не зрозуміти занадто сексуально відвертий виступ. як неумісністний на Євробаченні. Замічено, що на конкурсі Євробачення глядачі високо оцінюють або романтичніть, або артистичну оригінальність, або пікантну сексуальність. Але точно там не оцінять відверту еротику!
Проходил рядом. до Читач Показати IP 26 Лютого 2019 23:41
Какая романтичность европейцам "до душі" бородатые "дівчата" да хлопчики в платьях
Sapiens Показати IP 25 Лютого 2019 15:24
Freedom Jazz! Freedom Jazz!! Freedom Jazz!!!
динамо Показати IP 25 Лютого 2019 16:40
Гидота як і 4 міліарди росіян...
Ось так до динамо Показати IP 25 Лютого 2019 17:13
Так вона ще й дурепа, те, що вчора зморозила, що в росії 4 млрд. росіян. На земній кулі 7 млрд.Ото таке чудо в панчохах.