USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Аби змінити дату початку Другої світової на меморіалі у Луцьку, потрібно звертатися до Міністерства культури

25 Травня 2021 15:09
Щоб змінити дату початку Другої світової війни з 1941 року на 1939-й на меморіалі у Луцьку, потрібно звертатися до Міністерства культури та інформаційної політики.

Про це йшлося під час засідання комісії міської ради з питань законності 25 травня.

Як розповів голова комісії Микола Федік, було звернення громадської організації щодо реконструкції певним чином меморіального комплексу «Вічна Слава», зокрема, що стосується дати початку Другої світової війни – пропонується замінити число 1941 на 1939, як це записано в законодавстві.

«Ми розуміємо, що 1941 рік – це ідеологічна конфігурація в СРСР. Ми виходимо з тих меж. У нас було питання, як юридично можна провести процедуру заміни числа. Юридичний департамент надав відповідь, що для цього потрібний відповідний дозвіл Міністерства культури та інформаційної політики», – зазначив депутат.

Тож комісія дала доручення Луцькому спеціалізованому комбінату комунально-побутового обслуговування, який є балансоутримувачем, підготувати до міністерства відповідне звернення щодо дозволу на проведення реконструкції меморіального комплексу в частині зміни дат. У разі отримання дозволу спеціалізований комбінат зможе розробити проектну документацію.

Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
в Показати IP 25 Травня 2021 16:02
нАТО ЧИ Євросоюз не потрібно? Можливо нехай мінкульт відразу й кошти виділить на зміну.
Всезнайко Показати IP 25 Травня 2021 17:38
В Спортлото зверніться.
скептик Показати IP 25 Травня 2021 18:01
заодне перенести все в Гаразджу
директор школи проти Показати IP 25 Травня 2021 18:06
"громадська організація"щось сама може побудувати? Як "побудуєте собачу будку", то й звертайтесь! На території, зокрема у м.Луцьку війна розпочалась у 1941 році!!, меморіал увічнює пам'ять волинян, загиблих у ході захисту території України! і ні в якому 1939 році !!!! Це пам'ятка історії ! Хочете то побудуйте поряд меморіал 1939-.....!
дідо до директор школи проти Показати IP 25 Травня 2021 19:39
луцьк бомбили в 1939 році...це був початок Другої світової війни
777 до директор школи проти Показати IP 25 Травня 2021 19:39
Абсолютно верно,это мемориал погибшим воинам ВОВ,героям,защитившим свою Родину! Постройте свой и примиряйтесь там с нацистами,а от этого места уберите свои потные грабли.
скептик до 777 Показати IP 25 Травня 2021 22:15
Родіна тих хто прийшов на чужу їм волинську землю і закопаний у ній - десь під тамбовом або в мокселі
скептик до директор школи проти Показати IP 25 Травня 2021 22:04
з тебе такий директор як з г"мна куля. . читай історію а не кремлівські агітки. https://www.volynnews.com/news/rest/top-10_nevidomykh_faktiv_pro_viynu_na_volyni/
Експерт Показати IP 25 Травня 2021 21:11
Мировая 39-го началась, 41-го началась оттечественная
скептик до Експерт Показати IP 25 Травня 2021 22:12
а напад СеРиСеРи на Польщу і пакт Молотова -Рібентропа у 1939 році - це атєчєствєнная чи друга світова ?
Ах Показати IP 26 Травня 2021 03:42
Нема до чого вчепитися! Залиште той меморіал в спокої!
скептик до Ах Показати IP 26 Травня 2021 10:41
може ще памятники савєцкім вождям повернути ?