USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Башкаленка прикували наручниками на сцені

19 Лютого 2014 13:54
Зі сцени майдану оголосили, що додому до Олександра Башкаленка поїхали представники Майдану і «Правого сектора».

Вони збираються привезти сюди його родину і таким чином добитися його відставки з посади голови Волинської ОДА.

За станом на 14.26 активісти з луцького Євромайдану вирушили до обласної прокуратури. Нагадаємо, що сьогодні активісти захопили приміщення обласного управління міліції. Зараз там чергують представники народної самооборони. Вони облаштували там барикади з перевернутих клумб, мішків піску, дощок.

За станом на 14.20 Олександра Башкаленка посадили в наручниках у автівку і повезли у напрямку ОДА. Як оголосив зі сцени лідер волинського "Правого сектора", під вартою очільника Волині будуть утримувати в одному з підвальних приміщень ОДА доти, доки той не напише заяву на звільнення.

За станом на 14.14 активісти знімають наручники з Башкаленка. Біля нього зараз перебуває митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

За станом на 14.10 активісти закликають усіх йти до приміщення обласної прокуратури і брати "все під свій контроль". Водночас, очільнику Волині Олександру Башкаленку принесли теплу ковдру і біля нього виставили колону охорони.

За станом на 14.04 багато активістів луцького Євромайдану утримували Башкаленка силоміць, щоб одягнути на нього наручники. Зараз очільник Волині сидить на сцені з прикутими наручниками до металоконструкції. Він і досі категорично відмовляється підписувати заяву на звільнення.

За станом на 14.00 активісти запропонували одягнути на Башкаленка наручники і утримувати його так доти, доки він не підпише заяву про звільнення.

За станом на 13.56 активісти луцького Євромайдану вилили на голову Башкаленку холодну воду з п’ятилітрової пляшки. Вони пояснили свій вчинок тим, що Башкаленко повинен відчути те, що відчувають хлопці на Майдані в Києві, яких обливають водою з водометів навіть у мороз.

За станом на 13.52 Башкаленко спілкується по мобільному телефону. Через хвилину Петро Данильчук повідомляє, що Башкаленко мав телефонну розмову з Євгеном Онопрієнком і той йому сказав не здавати посад.

За станом на 13.45 Башкаленко категорично відмовився підписувати заяву про звільнення. На це лідер волинського "Правого сектора" Петро Данильчук запропонував закрити очільника Волині у приміщенні облради і тримати його там доти, доки він не поставить свій підпис на заяві.

Навколо сцени народна самооборона утворила коридор і пропускає лише журналістів. Адже розлючені активісти прагнуть підійти ближче до сцени і ймовірно чинити розправу над Башкаленком.

Нагадаємо, Олександра Башкаленка вивели на сцену майдану та Театральній площі, аби він там привселюдно став на коліна перед людьми. Натовп готовий розірвати Башкаленка живцем. Його обгородили міліцейськими щитами, дали папір та ручку і змушують написати заяву про звільнення. Він категорично відмовляється і переконує, що ще може зробити для Волині багато хорошого.

Live streaming video by Ustream
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 89
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 13:57
Демократ гузь
прпрп до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 18:15
шо то за українські націоналісти , які так жорстоко знущаються над українцем ? Шо він їм зробив?Або вони не українці або не націоналісти. Ганьба! Вони ще так й весь український народ поставлять на коліна й в гонитві за своїми дрібязковими інтересами зруйнують Україну
Данцов до Українець Показати IP 17 Жовтня 2015 11:08
Якби всі знали що це за нелюд то ви зрозумілиб людей
вітя Показати IP 19 Лютого 2014 14:06
це вже нелюди!! таких до влади -ні!!!!!!!
erh Показати IP 19 Лютого 2014 14:09
Да .Это конечно вершина дебилизма. Толпа почувствовала свою безнаказанность .Это не революция, Это фашистский переворот . И как эти люди будут смотреть себе в глаза.? Уроды.
DED Показати IP 19 Лютого 2014 14:10
А де наші правоохоронці??? Хочь якісь?????? Людину силою утримують!!!!
Любомль Показати IP 19 Лютого 2014 14:10
Регіонам - "маємо - те що маємо" !!!
777 Показати IP 19 Лютого 2014 14:17
Придурки ,він же нічого ще не зробив ні хорошого, ні поганого.Ловіть всіх бувших комсомольців, і мордою в асфальт. Анархія наступила, бандюки дорвались до влади, молоді нелюди, неуки,інтелегентна людина до такого не опуститься. Ви недороблені діти Яники, аборти.
Місцевий до 777 Показати IP 19 Лютого 2014 22:50
Він уже давненько замом і фіктично керував областю як керівник місцевої партії регіонів. І за цей час за зарплату заступника голови ОДА заробив на ІНФІНІТІ. Че ж який там оклад????
Екс Показати IP 19 Лютого 2014 14:18
це жахливо так з людини знущатися. Ви йому не давали життя тож не калічте. Ваші діти будуть кров"ю проливати за такі ваші вчинки. таких до влади не можна вони усіх хто їм не подобається будуть в наручники.
Джулія до Екс Показати IP 19 Лютого 2014 16:00
ПОГРОЖУЄТЕ?? ЩЕ НАВАЖУЄТЕСЬ???
Аня до Екс Показати IP 19 Лютого 2014 20:14
Екс, а ви не думали якою кровю будуть проливати діти тих, що навмисно вбивають десятки людей? Вони нічого особливого йому не зробили, він не голий на морозі, він без пулі в голові або в серці, він не з відірваними руками... посидить подумає, яким псам служить
Місцевий до Екс Показати IP 19 Лютого 2014 22:52
Згідний що перегнули палку. Але так набридло це бидло уже.
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 14:20
Фашисти відпочивають Данилюк гузь і бондар гауляйтери волинської області
ліля Показати IP 19 Лютого 2014 14:21
Нанавиджу цих виродків. Революцірери дурноваті. Жодна революція не була кроком вперед. Посадити в тюрми всіх.
ГПЗ до ліля Показати IP 19 Лютого 2014 14:23
Д***ро шо ти мелеш, схаменись!
лучанка до ліля Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
справді? а "трояндова революція" це крок назад, Ви хочете сказати? а що робити, коли влада уже НАСТІЛЬКИ обнагліла???
инкгнт до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 17:20
Оставаться людьми не помешало бы.
Башкаленко. до ліля Показати IP 19 Лютого 2014 22:53
Дякую Лілю
Саша Показати IP 19 Лютого 2014 14:21
Після прокуратри, ідемо брати міськрайонний суд!
ГПЗ Показати IP 19 Лютого 2014 14:22
Правильно зробили, гнати ригіоналів з Волині!!!
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 14:23
Це звірство! Хіба так можна знущатися з людини - хай він навіть ваш політичний супротивник! Хіба ті ж "регіонали" з своїми противниками (коли були в тій же опозиції) таке витворяли? Кому ви уподобляєтьесь? І ви ще хочете прийти до влади? Та вас туди не можна допускати ні в якому разі - бо влада ще більше розбещує людину!!
Джулія до Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Витворяли! Просто не висвітлене це.
диво Показати IP 19 Лютого 2014 14:24
це не добре. це низько . не по-чоловічому.
Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 14:24
Краще ще б ви до Києва поїхали, секторята й оборончики. І це у вас революція? Тьху. Там люди гинуть, а ви тут у народних месників тупо бавитесь.
40 А до Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 15:25
Оце точно . . .Треба було на виборах у президента голосувати за єдиного кандидата який мав шанс стати президентом - за Тимошенко , а не думати що хтось інший переможе!! От інший і переміг! Так що тепер пожинаєте плоди своєї політичної неграмотності....Так що те що твориться зараз , наслідки вашої бездіяльності під час виборів!!!!!
Наталя Камишникова до 40 А Показати IP 19 Лютого 2014 22:55
А ви зазирали у мій бюлетень? І що ви там побачили?
Степан Показати IP 19 Лютого 2014 14:25
Нечисть ригіонівська - прийшло вам КІНЕЦЬ !!!!
DED Показати IP 19 Лютого 2014 14:27
Прощавай, Україно! Це була найкраща країна у світі, яка завди раділа гостям, робила великі свята, чекала друзів з усього світу! Сьогодні купа хворих на голову довела, що такої країни більше не існує! Якщо жадали зміни влади, то навіщо руйнували міста, в яких мешкаєте???? Проголосуйте на виборах за нову владу!! Усі разом!!! І спитайте іншу частину країни, чи вона згідна з вашими діями???? Але навіщо питати, якщо мертвим політикам є шанс знову стати при владі!!!! Страшно, друзі, страшно. Це вже жах і кінець України... ДЯкую за увагу!!
Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 14:29
Уявляю цю картинку: обласний керівник у наручниках, прикутий до сцени, - на європейських каналах. "Демократія по-українськи. Ці люди прагнуть у Європу!" А на російських і поготів... На кого працюєте, дітки?
Наташа Показати IP 19 Лютого 2014 14:30
Правильно люди зробили , що вивели його, хай знає, сам відмовився подавати у відставку, таких жаліти не можна, це ж Регіони, це банда, це ЗЕКИ, люди!!!!!
НІ до Наташа Показати IP 19 Лютого 2014 14:38
Зеки - це ці активісти, які відчули безкарність.
Дима Показати IP 19 Лютого 2014 14:30
Я Александра Константиновича Башкаленка с детства знаю...И с его детьми всегда дружил (Саша и Костя)...Это прекраснейшие люди...которые зла никому не причинили...
Костя до Дима Показати IP 19 Лютого 2014 14:33
... а я знаю башкаленка, як сексоту та прихвостня янека. "завдяки" якому, в Україні вмирають люди!!! - собакі ви дикі . нечисть !!!
Джулія до Дима Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
Нічого поганого не робили-тільки підтримували владу, яка стріляє у своїх громадян!
Дивина до Дима Показати IP 19 Лютого 2014 22:55
І гроші з нема їм падають. Це йому за людські сльози. Хоча перегнули таки...
я Показати IP 19 Лютого 2014 14:33
привезти сюди його родину і вимагати....ТЕРОРИЗМ
Катя Показати IP 19 Лютого 2014 14:34
Скільки можна терпіти цю владу, нічого хорошо не зробили,тільки обікрали наш народ, а ви ще тут їх шкодуєте, вони нас опозорили на весь світ, геть таку владу, люди виходьте на двір хто може, не сидіть у дома, нам потрібна ваша допомога!
Не байдужа Показати IP 19 Лютого 2014 14:34
За примусове утримання людини наступає відповідальність у відповідності з кримінальним кодексом! О це так демократія - ніякого страху покарання. За вами шановні мітингувальники і активісти ЗОНА плаче!
ВЛАД Показати IP 19 Лютого 2014 14:36
Это уже проходили - комитеты бедноты ( лодырей) разграбили страну в 1918г
Звери Показати IP 19 Лютого 2014 14:38
За всю историю конфликта милиция не брала в заложники семьи оппонентов. Что вы делаете нелюди в чем семьи виноваты?
Дима Показати IP 19 Лютого 2014 14:40
Я вот в Киеве живу уже 12 лет...А родной город Луцк...Так вот больно наблюдать за новостями и тут, и там...
K. Показати IP 19 Лютого 2014 14:43
Скільки честі цій собаці - прислужник пахана і готовий бути йому відданим до кінця, та й чого чекати від колишнього рекетира...
Не байдужа до K. Показати IP 19 Лютого 2014 14:46
В першу чкргу він людина і в цій ситуації він веде себе достойно. А мітингувальники вже почали втрачати людський облік, вони звірі. так не можна
Я Показати IP 19 Лютого 2014 14:43
І після цього хтось буде апелювати до застосування тортур? До такого нормальна ЛЮДИНА не опуститься!! П****РИ!! Таким чином не здобувається свобода, свободу треба поважати
Щастя Показати IP 19 Лютого 2014 14:43
Сором революції! Такими вчинками ви не приведете Україну до розквіту! Не влада страждає, а мирне населення! Самі себе в могилу закопують!
Клімчук Показати IP 19 Лютого 2014 14:43
Нефіг було брати на себе губернаторство бачив що жереним пахне , а то не вислужитись хотів кар"єру зробити не той час ти вибрав санька!
до Я до Дима Показати IP 19 Лютого 2014 14:44
все що робиться це вина ЯНУКОВИЧА люди правильно все робляти.і
Юрко Залупельний Показати IP 19 Лютого 2014 14:47
Янукович, а это то?
народ Показати IP 19 Лютого 2014 14:48
Та після таких заворушень навіть диктатори східних країн покидали владу ,а цей поц сидить вчепився як кліщ!!!!!!!!!
підтримці влади Показати IP 19 Лютого 2014 14:53
да обіс* алися ви пацани тепер залишилось тільки сидіти на сайтах і писати всяку херню,навулиці то страшно .
Наталя Показати IP 19 Лютого 2014 14:54
Таких людей які наручники одягають не можна до влади!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Люди ніколи за таких не проголочують!!!!!!!! Не вміють вони вирішувати своїм розумом а силою знущаються з людей. Це жахливо за таке треба сидіти в тюрмах. Таких треба закривати поки вони не наробили ще гірше. Таке ще ніде не було!!! Це жахливо такі не можуть зробити щось у владі
львів Показати IP 19 Лютого 2014 15:01
по іх законам ми всі під криміналом якщо скотина нічо не зрозуміла хай сидить в кайданка і подумае добре на чіі він стороні а ті що вище пишуть такіж як він сам
Наташці Показати IP 19 Лютого 2014 15:03
Ой натка не кжи ти права треба було закрити всіх регионалів і причетних до них осіб по тюрмах за їхні дії так як ти хочеш по справедливості оце буде чесно! Тільки не так як завжди хто має гроші і хта при владі той і правий ДА! І потім щоб з екранів тв не було цинічних заяв що не снайшли складу злоченів або з 10 років увязнення дали 3 умовно!ЩЦЕ ЗАЄ,,,,,АЛО ане ниїте башкаленко людина ,а люди яких вбивають хто а міліціонери які воюють з народом хто не ЛЮДИ ЧИ ЩО вони просто виконують накази отаких УПРАВЛІНЦІВ УРУДОВЦІВ нехай сидить як собака на цепу
Мирний Показати IP 19 Лютого 2014 15:08
напиши дурню заяву і спи спокійно ,що не бачить ідіот що це вже всеодно крах цій партії ,по чіплялися як воші за владу ,в кожній нормальній демократичній країні президент в такій ситуації йде у відставку ,а цей ідіот чекає поки його ж однопартійці йому дадуть пулю в лоб.
ЄвроЛучанка до Мирний Показати IP 19 Лютого 2014 16:21
і що далі??????? ну напише, ну піде! далі буде третій, четвертий, ..., десятий!!!! Люди! та не будьте ж ви дибілами!!!!! та майте ж розум дивитись хоч на кілька кроків вперед.... шо ви, блін, у войнушкі граєтесь???? що далі????? захопите - добре, відставите - добре, які далі дії???? на слов"янське - авось???
GALA Показати IP 19 Лютого 2014 15:08
ЖАХ!!! Не вкладається в голові!!!! Ви ж зайняли ключові будівлі, керуйте, для чого принижувати особистість, що це дасть??? Схаменіться!!!!
ОЛЕНА Показати IP 19 Лютого 2014 15:08
ЧИМ ЦІ КРАЩІ ВІД ТИХ, ХТО ЗНУЩАВСЯ НАД КОЗАКОМ???? Я ЗА СВОЮ БАТЬКІВЩИНУ МОЛЮСЬ ВСІЕЮ ДУШЕЮ, ОБЛИТОЮ КРОВЬЮ ТА СЛЬОЗАМИ! АЛЕ ТАКИЙ ВЧИНОК -ЦЕ ЖАХЛИВО!
Ольга Показати IP 19 Лютого 2014 15:09
Люди, що Ви пишете?! Ви знаєте скільки тому прикованому дали грошей перед тим, як призначити губернатором. Я впевнена, що більшість із вас може тільки мріяти про такі пачки грошей, які йому привіз такий само бандюган з Києва. І той бандюган навіть не особливо ховався, кому це бабло було призначене. Це були наші з Вами гроші, які у нас вкрали і поділились між собою ті уроди. Про яку людяність Ви всі пишете? А хто з них чув чи бачив людей ці 2,5 місяці? А хтось з цих ригів якось зреагував, коли били студентів, роздягали і катували мирних беззбройних людей? Чи Вам мало цих знущань, які влаштовують над людьми ця клята влада і їх партія. Згадайте і запам'ятайте такі слова "Господь рабів до раю не пускає".
Не байдужа до Ольга Показати IP 19 Лютого 2014 15:19
1 Ви особисто ті гроші бачили? 2. Вбивці теж до раю не попадуть
Де людяність загубил Показати IP 19 Лютого 2014 15:13
Кинь камінь - хто без гріха. Це просто жах. Напишіть не загальними фразами а конкретно що він зробив як особистість поганого? Тільки я вас прошу , не пишіть про статки, маєтки , машини, тому що якщо по цих критеріях то потрібно пів Ковеля , частину лучан і т..д. прикувати...
Джулія до Де людяність загубил Показати IP 19 Лютого 2014 16:24
ЙОГО НА МАЙДАН ВИВЕЛИ НЕ ЯК ОСОБИСТІСТЬ, А ЯК ГУБЕРНАТОРА-РЕГІОНАЛА!
Наталя Камишникова до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 22:52
а кілька зубів вибили кому? не особистості, нє? А сильні удари чобітьми у голову - це хіба не в голову особистості?
Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 15:19
Скажу вам так. У мене з Башкаленком років зо три тому був конфлікт через права журналіста - мамо, не журись! Дуже неприємна історія. Тут, у моєму Нововолинську. На десятій шахті. Для мене він був ворогом преси на Волині номер ноль. Фельдфебелем таким собі. Так коли я ці новини почитала - знаєте, я тепер радше з ним привітаюсь, ніж із тими "демократизаторами". Він принаймні повівся гідно. І як офіцер. Має право на принципи, на переконання, на свою власну позицію. Натовп "демократів" із чиновника-регіонала зробив мученика. Десь навіть героя, бо сам-на-сам із розлюченою юрбою - це круто. Боже, дай тим знавіснілим хлоп'ятам розуму швидше вивести його з підвалу і дати спокій йому та його родині. Бо піна спаде... і симпатії людей раптом опиняться на його боці.
Микола до Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 15:29
А його в підвал ніхто й не збирався садити.
Наталя Камишникова до Микола Показати IP 19 Лютого 2014 15:31
Як оголосив зі сцени лідер волинського "Правого сектора", під вартою очільника Волині будуть утримувати в одному з підвальних приміщень ОДА доти, доки той не напише заяву на звільнення.
Аноним Показати IP 19 Лютого 2014 15:28
Смотришь на то, что творится в Луцьку и понимаешь, что не зря весь мир про украинцев такого мнения. Это стадо, безвольное, без собственного мнения и без мозгов. Разрушить собственный город, чтоб потом со своих же налогов его восстановить и даже не зная, за что они вообще этот город ломают!!!! Эти люди, что собрались в центре... да как их людьми то назвать. Никогда не был за регионалов, но сейчас они вызывают большую симпатию, чем это неконтролируемое стадо, которое уничтожает место где они сами живут!!! Вы только подумайте, что будет с городом если такие люди встанут у власти!! Они придут стадом мародеров в ваши квартиры, будут толпой насиловать ваших девушек и жен, а вы, те кто их защищает, будете сидеть и смотреть на это так же, как то на то, как рушат ваш город!!
Олена до Аноним Показати IP 19 Лютого 2014 17:19
Соромно за лучан. Не відають, що творять!!!!!!!!!
40 А Показати IP 19 Лютого 2014 15:28
.Треба було на виборах у президента голосувати за єдиного кандидата який мав шанс стати президентом - за Тимошенко , а не думати що хтось інший переможе!! От інший і переміг! Так що тепер пожинаєте плоди своєї політичної неграмотності....Так що те що твориться зараз , наслідки вашої бездіяльності під час виборів!!!!! ВСІ ХТО ГОЛОСУВАВ НЕ ЗА ТИМОШЕНКА....ПРОСИМО ВАС У КИЇВ НА МАЙДАН!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 15:35
Стаття 127. КАТУВАННЯ, тобто умисне заподіяння сильного фізичного болю або фізичного чи морального страждання шляхом нанесення побоїв, мучення або інших насильницьких дій з метою примусити потерпілого чи іншу особу вчинити дії, що суперечать її волі, у тому числі отримати від нього або іншої особи відомості чи визнання, або з метою покарати його чи іншу особу за дії, скоєні ним або іншою особою чи у скоєнні яких він або інша особа підозрюється, а також з метою залякування чи дискримінації його або інших осіб – карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.
Джулія до Наталя Камишникова Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Спершу хай т.зв. "Гарант Конституції" відсидить за все скоєне, а потім будете на людей статті вішати.
Наталя Камишникова до Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 22:49
Так до гаранта, луцькі герої! На столичний Майдан, на Межигір'я! Там треба людей боронити від реальних катів, а тут ви самі катами стаєте.
123 Показати IP 19 Лютого 2014 15:44
просто не має слів!!!!!!!!!тільки фашисти так робили!!!!!!!!!
123 Показати IP 19 Лютого 2014 15:50
гузь-це коли вдарити голову-шишка-всі добре знають-А ЦЕЙ ХУЗЬ-ГОСПОДИ ПРОСТИ-ЧЕКАЙ РОЗПЛАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!СКОТИНА-ТИ-НЕ ЛЮДИНА!!!!!!!!!!!!!!!!
старий рухівець Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
Діти загралися в війну. З досвіду знаю, на війні людина звіріє. Але щоб настільки? А ці навіть в армії не служили. Хлопці, це вам не "Бандерштат". Ви дискредитуєте весь наш визвольний рух, Україну як країну, про державу не кажу.
555 Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
ЛЮДИ ВИ ВЖЕ ХОЧЕТЕ НАШУ КРАЇНУ ВЗАГАЛІ ЗАКОПАТИ В ЯМУ З ЯКОЇ НІКОЛИ НЕ ВИЛІЗИТЕ! ТРЕБА ВСІХ ДОКОРІННО МІНЯТИ НІ ТІ НЕ ІНШІ НІЧОГО НЕ ЗРОБЛЯТЬ, А ТОЙ ХТО ПРИЙДЕ ДО ВЛАДИ НЕ СКОРО ЗМОЖЕ НАВЕСТИ ЛАД В ЦІЙ КРАЇНІ. ЗА 1 РІК НІХТО НІЧОГО НЕ ЗРОБИТЬ. НЕ СТВОРЯТЬ НОВИХ РОБОЧИХ МІСЦЬ, НЕ ПОБУДУЮТЬ ЗАВОДІВ І ФАБРИК, ДИВІТЬСЯ ЩОБ ВЗАГАЛІ НЕ ПОЗВІЛЬНЯЛИ З РОБОТИ І ЩОБ ЩЕ ЗАРПЛАТУ ПЛАТИЛИ. БО ЩОБ КРАЇНУ ВІДБУДУВАТИ ПОТРІБНО БУДУТЬ МІЛЬЙОНИ ГРОШЕЙ, ЯКИХ У НАС І ТАК НЕМАЄ... КАТУВАННЯ ОСЬ ДО ЧОГО ДОЖИЛИ. ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ НЕВЖЕ ВИ ХОЧЕТЕ ВІЙНИ У МИРНИЙ ЧАС. ДЛЯ ЧОГО ВІДПРАВЛЯТИ ЛЮДЕЙ НА МАЙДАН, ЩОБ БУЛО ЩЕ БІЛЬШЕ ЖЕРТВ.. НЕ РОЗУМІЮ!!!
я Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
транслюй барикади
БОГДАН-Камишниковій Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Браво, Наталія Камишникова!
Oleg Показати IP 19 Лютого 2014 17:07
Ну фашисты кровью ответите за все унижения, а каждого из Правого сектора посадим на кол.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 17:44
Только низкоинтеллектуальные люди решают проблемы силой. Когда ума не хватает цивилизованно выйти из конфликта, в дело идут руки. Никогда не была патриоткой своей страны и ни капельки об этом не жалею, поскольку, к сожалению, в ней преобладают мало духовные люди с низким культурным уровнем развития. Обидно, что зачастую именно они и "делают погоду". Здесь нечем гордиться. Бог вам судья, недочеловеки.
в ужасе Показати IP 19 Лютого 2014 19:04
Ужас.люди вы что творите.так вы лучше соберитесь все с регионов и вплите к Януковичу.и рвите его на части.у нас нету ни власти ни даже кандидатуры на нее.всех в сылку и опозицию и коалицию!!!и ставить адекватных людей!!!это ужасно!!!сейчас будет убийства межлу прочим и грабежи!!!джин один вылетел из бутылки и открыл всем джинам !!!это конец!!!
схід Показати IP 19 Лютого 2014 20:37
справжній Чоловік,не с*икун!
Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 21:57
Чого ж ви не одного судью народного не затянули на Майдан, соб* ку Філюка чи йому подібних, ніодного мусора, який забиваючи ногами вибивав зізнання у невинних, Климчука за бороду не засунулу на суд людський?Оце ворюги, а Башкаленко він себе гідно,хоч і політичний противник!Дивно що його не грохнули на тій сцені, але що мінти ходять без озирання по місту, та де там ходять плавають на своїх чесно зароблених джипах-то це неправильно!
Тетяна Показати IP 19 Лютого 2014 22:15
Зруйноване місто - це погано. Але сьогоднішні акції робили не політтехнологи, а прості обурені люди. Не вандали, не бандити, серед тих, хто колупав бруківку були вчителі, лікарі.. Це емоції, закономірні емоції після такої ночі. Чи не було до цього багато "тихих" акцій?? Був результат? Щодо того, що гралися у войнушки, поки люди в Києві гинуть. Так, були пацанята, котрі бавилися і ловили кайф від того. Але ще більше було дорослих, адекватних, мужніх чоловіків, які вже зараз їдуть до Києва, і вони, до речі, не допустили лінчування Башкаленка. І ті хлопята, котрі бавилися сьогодні у "войнушки" на вулицях Луцька щиро кричали "Слава Україні", а ще вчора вони не знали інших "войнушок" крім тих, що в компютерних клубах. З глобальної і сторичної точки зору - це позитив. Щодо Башкаленка - гарно, за давньою народною традицією прикували злодія на майдані)) Гени пальцем не розмажеш)) Були перегини. Але - згадайте гранати кинуті в натовп жінок з МВС,де був Башкаленко. Не думаю, якби він вийшов до людей з ОДА, дії щодо нього були б такі самі..
Лікар Показати IP 20 Лютого 2014 01:18
мирної ночі всім! пан Башкаленко звичайно не "пухнастий котик", ніколи його не підтримував, але побачене сьогодні просто вразило! коментувати щось мабуть зайве, так як у кожного своя правда, розум, виховання та інтелект. проте, ця людина у мене всеодно викликатиме повагу, він тримався гідно, вів себе як справжній чоловік, не реагувавши на образи і погрози. Ігор Гузь...що тут можна сказати? маніакально-депресивний синдром в стадії загострення? чи проблеми сексуального характеру з рольовими іграми? та ні все простіше, бажання влади, і грошей будь-якою ціною, і всеодно кому лизати - комуністи, ригі, бют і тд. якщо ти читаєш - за час євромайдану, ти купив дружині нове авто. де ти взяа гроші? благодійні внески майдану мабуть) твоя дружина працює в ОДА, чому вона вже декілька днів на роботу не виходить? чому не громили її кабінет? для такого принципового, суспільного діяча і депута це не серйозно) може, варто в києві показувати доблесть відважного лицаря, а не в рідному місті піднімати чорноту і несвідому, нереалізовану молодь?? 17 року хочеться? щоб знову вирвався червоний півень? кольорів тепер значно більше, тебе ж першого з"їдять!
Каріна Показати IP 20 Лютого 2014 09:52
Це дуже жорстоко і жахливо. Ніякої поваги до людини старшого віку, не беру вже до уваги політику. Яка різниця регіонал він чи ні, він перш за все людина, батько, чоловік! І ці люди хочуть влади, та ніколи нормальна людина не буде голосувати за таких придурків. Самі б’ють, руйнують, а на інших кажуть, що їх б’ють та стріляють. Розганяти і чим швидше тим краще!!!
Я Показати IP 20 Лютого 2014 17:10
Полішуки неосвічені!!! І ви хочете керувати країною????!ви ж навіть добре,якщо хоча б 9 класів закінчили!!! Варвари базарні! Йдіть працюйте,вчиться і тоді жити станете краще,а не заздрю ти будете
Слава Показати IP 21 Лютого 2014 10:20
А що далі, брати? Буде як в великій римській імперії? На сцені гладіатори, а простим людям хліб розкидують! А натовп кричатиме "ХЛЕБА И ЗРЕЛиЩ"
Слава Показати IP 21 Лютого 2014 10:26
Коли буде новий, опозиційний губернатор! З плином часу не забудьте його висунути на центральну сцену! І запитайте як він веде свої справи? А якщо не дуже добре то полийте його водичкою, щоб взбадьорився!!!