USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Активісти у Луцьку можуть заблокувати російські банки

25 Лютого 2016 13:12
Щоб не допустити спалення банків, що належать Росії, невідкладно вирішити питання припинення їх діяльності у Луцьку активісти просять міську владу.

Відповідне звернення оголосили під час другого пленарного засідання 4 сесії міськради 25 лютого.

Секретар міськради Юлія Вусенко повідомила про звернення громадських організацій у Луцьку, яке надіслали усім депутатам, міському голові та членам виконкому. ГО «ДУК Волинь», «Правий сектор», ГО «УНСО-Волинь» звертаються щодо припинення діяльності російських банків та банків, що належать громадянам Росії у Луцьку.

Присутність таких установ у місті активісти вважають прямою провокацією. Тож, щоб не відбулося радикальних дій, як у деяких інших містах України, де палали російські банки, активісти просять невідкладно вирішити питання закриття таких банків або надати їм охорону від можливих дій радикально налаштованих громадян. В іншому разі, вони обіцяють фізично блокувати ці банки.

Активіст «УНСО-Волинь» Сергій Пашинський зауважив, що радикально налаштовані активісти можуть скористатися цим, тож, щоб вони не маніпулювали ситуацією, вжити заходів просять міську владу. З його слів, робота російських банків в Україні зараз виглядає несерйозно. Він просив разом знайти вирішення питання, щоб споруди не палили, як в інших містах.

Депутат фракції «УКРОП» Юлія Дацюк зазначила, що міськрада не має компетенції припиняти діяльність банків. Вона порадила активістів звертатися у Нацбанк у Києві, просячи не продовжувати ліцензії російським банкам. З її слів, кардинальних заходів вживати не варто, адже у банках працюють лучани.

Своєю чергою, депутат Олександр Кравченко пропонував «всім гарячим головам прийти у військкомат і добровольцем показати свою гарячу кров на сході».

Секретар міськради зазначила, що депутати напрацюють спільну позицію щодо цього питання.

ЧИТАТИ ЩЕ: РОСІЙСЬКИЙ БІЗНЕС БОЙКОТУВАЛИ У ЛУЦЬКУ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
АТО Показати IP 25 Лютого 2016 13:17
Крава молодець!
123 до АТО Показати IP 26 Лютого 2016 10:32
Ті, хто не воював/воює, а закликає до цього інших - мерзенні пі..раси.
Твереза думка Показати IP 25 Лютого 2016 13:56
Хай їдуть на схід,а не займаються показухою.Робін Гуди
Сашко Показати IP 25 Лютого 2016 14:14
Так згідний нехай там покажуть які вони героі
сашку тверезій думц Показати IP 25 Лютого 2016 14:32
Повилазили ху**инські прихвости .......
11 Показати IP 25 Лютого 2016 14:42
А кому заробляють кошти лучани, що працюють в установах окупанта? Чи вони , як колишні партизани та підпільники, працюють на нашу розвідку?
Люда до 11 Показати IP 25 Лютого 2016 15:00
Заробляють своїй сімї, патріотичний ви наш!
Анонім до 11 Показати IP 25 Лютого 2016 17:05
пропоную вам газом не користуватися, бо більша його частина Російський. От ви його споживаєте і за це окупант отримує гроші. Паливно-мастильними матеріалами також не користуйтесь також вони окупанта. А автомобілями марки "Ваз", то взагалі біда....це ж особисті машини окупанта, от ви на ній іздите, вона ламається. А запчастини чиї ви на неї поставите? Звичайно окупанські.
Лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 14:54
Це не гарячі голови - це голови без мізків! Вони навіть не знають, в чиїй компетенції закриття банків... Більш, ніж на биття вікон вони ні на що не здатні! Морди, хоч пацюки бий - а воно вікна трощить! Стирити мобілку - "це ще мала плата за те. що вони тут наробили" - як сказав пройдисвіт Коханівський(звідки це лайно випливло?!). Якщо так вважають в ОУН, то це не націоналісти, а ви@лядки, від яких треба очистити суспільство. Це провокатори, які споганюють саму національну ідею... Потрощили вікна в "Альфа-банку" - а воно хоч знає , чий це банк і чи, взагалі, має відношення до Росії?! Захарили вже!
... до Лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 15:45
Яка ти розумна лучанка, ти напевно жінка/дочка якогось багача напевно і грошей хватає... Не розумієш ти коли немає при цій владі за що дитині молока купити і працюєш кожен день
Я до ... Показати IP 25 Лютого 2016 16:27
А ти сильно бідуєш, на компютера немає ні інтернету?
Анонім до ... Показати IP 25 Лютого 2016 17:09
так ти визначся, ти проти окупатна чи жидовлади? Це різні питання.
Анонім до ... Показати IP 25 Лютого 2016 17:31
А чого не їдете до Європи?Вас же там чекає хороша робота і зарплата.В чому вина банків,що ви працюєте за копійки?
Лучанка до ... Показати IP 25 Лютого 2016 19:29
Ні - я не дочка, і не жінка "багача"! я працюю - і в установі, і землю обробляю(3.5 га!) - тому не скиглю, що не маю за що купити дитині молока "при цій владі". А у нас в Луцьку більша частина мешканців приїхали з сіл і скиглять, що не мають за що жити! Повертайтесь в села, обробляйте землю і не кажіть. що в селі нема роботи! Вони вікна в банку побють, то в тебе грошей збільшиться?! Чи жаба душить?1
ігор Показати IP 25 Лютого 2016 16:00
а вони думають мать анархія.
ігор Показати IP 25 Лютого 2016 16:00
клоуни - у воєнкомат.
Боєць ато Показати IP 25 Лютого 2016 18:12