USD 39.00 39.32
  • USD 39.00 39.32
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

VIP-браконьєри полювали на Волині

29 Листопада 2014 21:00
«Одіозних особистостей», які полювали на території Звірівського мисливського господарства, що у Ківерцівському районі, шукали активісти Правого сектора.

Повідомлення про незаконне полювання активісти отримали 29 листопада.

Виїхавши спільно з представниками Автомайдану України на територію мисливського господарства, швидко виявили альтанку, в якій побачили стіл, накритий на приблизно два десятки персон, поряд з яким варили куліш двоє жінок та двоє чоловіків. Поблизу стояло декілька автівок. Цікаво, що одна з присутніх жінок, єгер Орися Бандура розповіла, що наразі перебуває у відпустці, а готує куліш для себе та присутніх осіб. Не вдалося з’ясувати і приналежність автомобілів, що стояли неподалік.



Як згодом пояснив директор ДП Мисливське господарство «Звірівське» Ярема Байда, єгер Орися Бандура перебуває на лікарняному, як і її колега Володимир Козак, він також перебував поблизу накритого столу. Таким чином, з його слів, вони намагаються уникнути звільнення. Серед тих, хто очікував на високопоставлених мисливців, міг бути і екс-очільник Звірівського мисливського господарства Андрій Шпорук.

Проїхавши далі, в урочищі Майдан активісти виявили автівку із мисливцями, які назвалися мешканцями Львівської області. Перевіривши документи чоловіків, активісти з’ясували, що вони справді мають ліцензію на відстріл кабана (тушу впольованої тварини виявили у спеціальному приміщенні неподалік). На запитання, чи варто полювати, коли в країні триває війна, мисливці, переконували, що активно підтримують бойові підрозділи, зокрема, батальйон «Айдар», 80-у аеромобільну бригаду та бійців Правого сектора.



Зі слів директора ТзОВ «Майдан мисливський» Сергія Ходорчука, ці мисливці зранку узгодили з ним питання про полювання. Водночас, він не зміг відповісти, чи полював хтось іще цього ж дня, як і не зміг пояснити, для кого, ймовірно, накрили чималий стіл на території урочища.



На зворотному шляху активісти знову завітали до галявини, на якій був накритий стіл. Попри те, що минуло декілька годин, на столі стояли невідкорковані пляшки горілки та наїдки. Кого так терпляче очікували працівники мисливського господарства, з’ясувати у них так і не вдалося. Ба, більше, Орися Бандура заперечувала навіть, що декілька годин тому поряд із нею перебували двоє чоловіків та автомобілі.

Як згодом виявилося, віп-мисливці, яких відслідковували активісти, вже встигли накивати п’ятами, адже про приїзд активістів їх, швидше за все, попередили по телефону «єгері на лікарняному».



Як розповів лідер Правого сектора Волині Павло Данильчук, активістам повідомили про те, що у сумнозвісному Звірівському лісництві відбуваються незаконні полювання. Так, із ліцензією на одну дичину, полюють на зовсім іншу.

«До того ж, надійшла інформація про те, що полюють різні одіозні фігури, зокрема, кум Колісника та, можливо, один з волинських народних депутатів. Приїхавши сюди з активістами Правого сектора та Автомайдану, ми все ж знайшли одну з груп мисливців, які вполювали кабана, на це була ліцензія. Інша машина кудись втекла. Також ми натрапили на те, що працівники Звірівського мисливського господарства готували величезний трапезний стіл, мабуть, не для себе, а для цілої когорти людей. Куди ці люди зникли і коли вони приїдуть, єгері нам не спромоглися відповісти», - розповів Павло.



Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що на Волині вбили трьох оленів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 75
55555 Показати IP 29 Листопада 2014 21:14
Знову це Ч- М- О вилізло
боголюби до 55555 Показати IP 29 Листопада 2014 21:50
Он пришел ни откуда и уйдет в никуда.
22222 до 55555 Показати IP 29 Листопада 2014 22:12
Це про колісника¿
55555 до 22222 Показати IP 29 Листопада 2014 22:26
Я про Данильчука, та його люмпенів, чому вони не в АТО досі ?????
Чуєш до 55555 Показати IP 30 Листопада 2014 07:56
А ти чому не там, бидло?
55555 до Чуєш Показати IP 30 Листопада 2014 09:55
По-перше бидло ти, а по-друге там я з 18 березня ушлепок недороблений
мако до 55555 Показати IP 30 Листопада 2014 11:27
браво))))
я до Чуєш Показати IP 30 Листопада 2014 12:46
тому що й ти
00011 до 55555 Показати IP 30 Листопада 2014 23:41
щоб таких дебілів як ти в стойло ставити і недати розгулятися
666666 до 55555 Показати IP 29 Листопада 2014 23:02
паша вже навоював в "Азові"... Береже свої яй.я і голову від морозів та куль. Краще виїхати у ліс і повернутись в теплий дім, ніж мерзнути так, як хлопці на передовій. А якщо кулю отримає на сході? Піарщик хр...в. Вже надоїв всім, зрозуміли хто ти - боягузливий і пихатий самозакоханий індик.
ПІВДЕННИЙ СХІД до 666666 Показати IP 30 Листопада 2014 09:18
ПАША! ЗНІМИ СИМВОЛІКУ "АЗОВУ" - ТИ ВЖЕ НЕ БОЄЦЬ ЦЬОГО ПОЛКУ. НЕ ПУСКАЙ ЛЮДЯМ ПИЛ В ОЧІ!
очевидець до 55555 Показати IP 30 Листопада 2014 16:15
Це чмо каже що воює, але з Волині більше як на два дні не виїзджає, напевно до себе в село, де розказує міфічні казки про добровльчий корпус. Мови багато а конкретного досягнення по локалізації, затримані хоч одного терориста практично немає. От такий всра-й патріот
Sieger Показати IP 29 Листопада 2014 21:17
Данильчук, вже задовбав, честно! Вали на Донбас справою займатися, а не фігньою страждати, відігріваючи свою дупу вдома на Волині в той час, коли твої колеги гинуть на Сході!
Анонім до Sieger Показати IP 29 Листопада 2014 21:43
хто замість них це буде робити ?
Sieger до Анонім Показати IP 29 Листопада 2014 22:07
Лісівники звісно! Це їх прямий обов'язок!
Анонім до Sieger Показати IP 30 Листопада 2014 00:15
ха-ха
Анонім до Sieger Показати IP 30 Листопада 2014 10:35
Вони стіл накривають.....
Анонім до Sieger Показати IP 29 Листопада 2014 23:05
А його вже виперли з "Азова". Став поперек горла там. Херой! Зараз почекаємо - побачим які байки буде розповідати чому він звідти пішов. Знов буде сунутись на місцеві вибори.
Sieger до Анонім Показати IP 30 Листопада 2014 00:53
Виперли і слава Богу. Так йому і треба. ПОТЦріот...
Інга до Sieger Показати IP 30 Листопада 2014 09:07
А навіщо на Схід. Такого придурка ще б трохи і свої пристрелили. Осточортів він видно там. Спочатку віп-мисливців, а потім за видобуток бурштину візьметься. Жити ж треба за щось - а воювати або працювати не хочеться.
Віктор Показати IP 29 Листопада 2014 21:20
хай в ДНР поїдуть поперевіряють!
Майдан Показати IP 29 Листопада 2014 21:52
Не любите коли вас ворушать-"мисливці" вкакані, на АТО там можна постріляти досхочу. Чи може слабо? Нагадує банкет під час чуми.
волиняни Показати IP 29 Листопада 2014 21:54
Молодці - правий сектор. Гнати наволоч з лісу.
Лучанин до волиняни Показати IP 30 Листопада 2014 16:04
Правильне діло робите, хлопці! Ви маєте знати, що є багато людей, які вас підтримують! Я бачу тут багато "розумних" з теплї хати писати, в надії, що анонімно)
маска лісова до волиняни Показати IP 30 Листопада 2014 17:50
Скільки цей Данильчук буде прикриватися іменем Правого Сектору?
ВЛАДЛЕН Показати IP 29 Листопада 2014 22:17
повністю підтримую їхні дії, так як прокуратура і міліція нічого не бачать.. то комусь треба цим зайнятись.
* до ВЛАДЛЕН Показати IP 30 Листопада 2014 08:58
Паша "за просто так" нічого не робить - у всьому ма свій зиск. Спочатку піщов у "Батьківщину" - проліз в депутати. Потім пішов в ПС - і простий хлопець з Торговиці купив собі квартирку на Київському майдані в новозбудованому будинку біля податкової за 80 тис.дол. Пішов в "Азов" - думав на цій хвилі попасти у ВР - але не пройшов. Повернувся. Втік до Луцька. Побоявся отримати кулю. А ви згадайте - коли бійці воювали - він сидів в Луцьку на "ротації та вирішував важливі питання". Вже всі нормальні хлопці з ПС від нього пішли. Боягуз. А їздити з компанією кожен може. Самому слабо. Боягуз і брехун!!!!!!!!!
Люсі до * Показати IP 30 Листопада 2014 12:30
Не купляв він там квартмру, а йому "подарували"як і гузю,та мабуть не тільки їм...щоб не лізли куди не треба.Отак ми йдемо до кращого!
лучанин Показати IP 29 Листопада 2014 22:21
якщо влада та лісникі за порядком дивитися неможуть правий сектор на ногоі всіх гнид поставить. Закон створений для всіх. Пишаймося нашими патріотами))
ннн до лучанин Показати IP 30 Листопада 2014 09:01
Який він "патріот" - сидить в тилу. Втік. Майка Москвич і та воює під Дебальцево. І інші хлопці з ПС воюють - хто в ДУК, хто в "Азові", хто в "Айдарі". А це - справжнє ЧМО. Причому з великої літери.
Мавка Показати IP 29 Листопада 2014 22:28
Таку гулянку людям зірвали... цікаво, чи буде реагування керівництва тих "Єгерів на лікарняному"?і що то за хвороба, при якій приписують куліш? а лікарі хто? треба розібратись з усіма!!!!!!!!!!
Гиві Показати IP 29 Листопада 2014 22:47
Від стукачів потрібно бути на віддалі. Здали заздрісники з оточення керівництва ЛГ тему про відпочинок керівництва та і тішаться, якби самим бути ближче до корита, а то їх не допускають. А ПСники уже дешевий імідж розрулюють бо до сфотканого столу ніхто не запросив. Інфу потрібно мати ПЕРЕВІРЕНУ, тоді і резалт відповідний буде. А так - дешевий стриптиз....
Луцьк Показати IP 29 Листопада 2014 22:56
мисливці на полюванні ходять із зарядженою зброєю, і як правило групами. А так як правосеки не вміють себе полюдськи вести, може б ліпше не провакували людей
Анонім до Луцьк Показати IP 30 Листопада 2014 10:37
Сам ти сека, скоріше сцека!!!
111222 Показати IP 29 Листопада 2014 23:16
коментар було видалено
111222 Показати IP 29 Листопада 2014 23:17
і не треба боятися,
На бабів з автоматам Показати IP 30 Листопада 2014 00:59
Пашка, якби ти включав часом мізки, а не слухав цих сволотівських бздурів з лісової управи, то не ганьбився б бабів в лісі лякати з автоматчиками при роздатках та не обшукував би нужники по лісі.
Володимир Показати IP 30 Листопада 2014 01:39
Павло Данидьчук - кращий агент Путіна на Волині
Семен Показати IP 30 Листопада 2014 06:18
В лісівників обовязок ліс та звірів оберігати а не свиту Кулісника обслуговувати бідні з лікарняних ліжок побігли пахану служити.
007 Показати IP 30 Листопада 2014 06:42
Лімаль їдь воювати чи в тебе сміливості хватає тільки бруд на Данильчука лити в коментах будь мужиком Віталя.
лімаль до 007 Показати IP 30 Листопада 2014 11:17
Читаю, і шкода що міг так помилитися, коли куди їхати вирішимо без тебе, ..Подзвони0991830703.
помічник єгеря Показати IP 30 Листопада 2014 08:20
Це не VIP-персони, а ВІП-шакали.
misha Показати IP 30 Листопада 2014 09:43
Молодець ПС і Павло Данильчук!!! хоч хтось не словом а ділом хоче навести порядок в нашому краї!! а ці тролі які з самого початку полізли в коментах, всі знають кого вони захищають!!
777 Показати IP 30 Листопада 2014 10:03
А на якій підставі правосеки документи перевіряють, лазять по хатах? Закон один для всіх, і вони так само зобовязані його дотримуватися. Мабуть від лісників грошей захотіли.
888 до 777 Показати IP 30 Листопада 2014 10:16
100%. Щось забагато почали на себе брати - думають, що їм все сходить з рук. Так завжди так не буде...
... Показати IP 30 Листопада 2014 10:35
...хай краще Правий сектор розповість кому і за скільки продали шацькі будиночки...а не пхають носа куди не треба, бо в самих "рильце в пушку"
прохожий Показати IP 30 Листопада 2014 10:56
так це данильчук з вас васем гуляв ,сергей , гришкою,лідком готуют нараду на понеділок, васильку ккеруют вони нового директора поставили, кабана, новий директор якого там зарплату отримает. завтра данильчук в управління ціни на аукціон дивись, калькуляцію лілок покаже.
пасажир Показати IP 30 Листопада 2014 11:03
А на це звірятко- данильчука де можна придбати ліцензію і за скільки?
SSG Показати IP 30 Листопада 2014 11:16
Хлопці з ПС поїдьте в прикордонну зону з Польщею (Любомльський р-н) там штабні прикордонники регулярно проводять сафарі і луплять рибу на Бузі електровудками.
Арсенал Показати IP 30 Листопада 2014 11:47
Якби вони перевіряли дозволи на полювання в мене, я б їх постріляв в притул. 100%. Хто вони такі? Потрібно було перевірити документи в них. Але це були не мисливці, а бздуни.
Мисливець Показати IP 30 Листопада 2014 12:05
Це явно були не мисливці. А чиновники місцевого розливу і боягузи, якщо повтікали. Справжні мисливці таких виродків, як Данильчук з лісу не випускають і там же закопують. Впевнений - що міліція таких шукати не буде. Ой хотів би я зустрічі на полюванні з цими уродами. До речі по поведінці тих "мисливців" , які повтікали від ПС , видно яка в нас влада....... А те , що там були "владці" я впевнений на всі 100.
Заздрісники Показати IP 30 Листопада 2014 13:04
Заздрісники! Чому поливаєте брудом Данильчука? Він не ідеал, але лучани постійно звертаються до нього про допомогу, бо в Луцьку нічого не змінюється: влада як була корумпована, продажна, так і залишилася. Він також не може сам її змінити. Замість того, щоб нам обєднатися, пишемо образливі коменти. Не подобаються дії Данильчука - запропонуйте свої. Організуйте якийсь рух чи акцію протесту. Якби на тому полюванні було все чисто вони не порозбігалисяб. Тисячі людей відпочивають в лісі, готують шашлик і не бояться, що приїде ПС чи автомайдан. А можновладці будь-якого пошиву не можуть і не хочуть відпочивати в межах закону. Будемо мовчати - нічого не зміниться.
111 до Заздрісники Показати IP 30 Листопада 2014 13:32
І кому він допоміг? І чим? Конкретно, будь-ласка. І що означає "якби було все чисто" воно ж і документи перевірило. А що до того, що "порозбігались", то може розумні люди просто не хочуть руки мазати об гамн......
хм... до Заздрісники Показати IP 1 Грудня 2014 17:41
тисячі людей зі мною би погодились - якщо ти зібрався їсти шашлик у лісі, а тут привалила якась наволоч з автоматами та закритими обличчями, то апетит відразу б пропав
До прокуратури і Фон Показати IP 30 Листопада 2014 13:12
Якщо Фонд ССзТВП оплатить лікарняні листки цим особам -це буде злочин, адже наявний факт порушення лікарняного режиму. Фонд зобовязаний провести розслідування про підстави видачі лікарняних листків здоровим людям. Якщо вони цього не зроблять - є підстави прокуратурі провести розслідування по Фонду за розтрату державних коштів при оплаті фіктивних лікарняних листків. НЕБАЙДУЖІ та ВОЛИНСЬКІ НОВИНИ. Відслідкуйте подальший розвиток цієї ситуації!!!!!
Волинь Показати IP 30 Листопада 2014 13:23
Мабуть єрьома зі своїми столичними "охотніками" милився на пікнічок, але налякали їх наші активісти. Ще багато гнид повзає по волинській землі, ще багато роботи треба зробити, щоб очистити наш край від казнокрадів, депутатів-перевертнів, хабарників. Ми переможемо ! Слава Україні !!!
Анонім до Волинь Показати IP 1 Грудня 2014 17:43
нехай ваші "активісти " москалів полякають, а не стару бабу...
Небайдужа Показати IP 30 Листопада 2014 13:29
А яке право має це чм... перевіряти документи. І якщо вони впорядку, як напистано вище, то які можуть бути питання? А що до накритого столу, то подивіться яке рило Пашка накормив за пів року, доречі ніде офіційно непрацюючи.
аліна Показати IP 30 Листопада 2014 13:41
Ви знаєте, говорите за АТО, за передову, і т.д. так це дуже трашно. НО цей правий, лівий, передній, задній СЕКТОР ЗА..І..БАВ. БИДЛО А НЕ СЕКТОР. СЦИКУНИ!!!
аліна Показати IP 30 Листопада 2014 13:43
На зворотному шляху активісти знову завітали до галявини, на якій був накритий стіл. )))))))) ППц....
Лаврентій (любомль) Показати IP 30 Листопада 2014 14:19
Читаю ваші повідомлення, і в черговий раз переконуюсь, що негідники в ПС є і не лише в Любомлі.
Олександр Показати IP 30 Листопада 2014 14:27
"Перевіривши документи чоловіків, активісти з’ясували, що вони справді мають ліцензію на відстріл кабана (тушу впольованої тварини виявили у спеціальному приміщенні неподалік). На запитання, чи варто полювати, коли в країні триває війна" ???? Господи, вони що взагалі ідіоти??? Якого... вони маячньою займаються, хай у донецький аеропорт їдуть, а не ловлять відьом під Луцьком. Як Ярош з автопарку Януковича джипа "Реквізував", то все було законно.
Не до сміху Показати IP 30 Листопада 2014 15:00
Панове, заспокойтеся! Прочитайте http://www.epravda.com.ua/publications/2014/11/29/509337/ і вам все роз'ясниться. Пани -лісівники знайшли покупця на Звірів разом з його нерухомістю і угіддями. Мзду вже розділили, і цей любитель дичини заслав свого собаковода Ярему розчистити територію. І якщо колись в лісі лякалися тільки Кулісника на коні, то тепер буде зачистка така як вчора. Готуйтеся...
природолюб Показати IP 30 Листопада 2014 18:10
Полювання взагалі потрібно заборонити на 5 років.Крім,як на лисицю,вовка ї вдеяких угіддях на кабана.Тоді популяція птахів і тварин зможе відновитись.
знаючий Показати IP 30 Листопада 2014 18:39
А чому "елітна єгерша" замість охороняти звірів,варить куліш на полюванні в приватних угіддях"Майдан мисливський".Вже оленів і кабанів не жалко?А куди так швидко втік Шпорук із друзями.
бело крыло Показати IP 30 Листопада 2014 18:57
Паша Паша опять ПАРАША,,,,ну шо паделать Тупньке ТИ) Ну добре.Рассказывай от куда Квартирка на Киевской)..а Инфинити новай у тебя Где так покупают во время ВОЙнЫ,видимо попал на распродаж Машинок.Ну и с Этим то Хер с тобой.Расскажи ты нам как ты договорился и за сколько с Деректором ДЮСШ№2 который .выгнал детей.берет взятки.делает ремонт за щет того что вымагает деньги)документики имеются на какие фирмы идет проплата)_расскажи сколько ты получил от Панчука который друг Башкаленка ..А ну давай приплети что то новое..Как и сколько получил)))Ждем твоего комента..Гусь _кстати с Панчуком не в восторге.Почему сеператизм шагает Луцком в первых рядах.Ты можешь рассказать или нет..сколько стоил договорняк...кровь детей на Майдане или Иловайск или..что то еще...отдай на грабленой)))
бенаріо Показати IP 30 Листопада 2014 19:11
Юра Рудницький який стоіть з права біля паші вилупка. Юра.Хто ви такі що виізжаєте на перевірки мисливських угідь?
Cкарп Показати IP 30 Листопада 2014 21:09
Волині і Природолюбу респект! Підтримати ПС наш обовязок. Більше ніхто нічого не робить! Одна маячня ,поливання брудом. Зачепило... А на АТО мисливців віпових,там настріляються, або в штани нароблять, п.......и. Не той час хероі. СЛАВА УКРАІНІ!
Туарег АС7776АІ Показати IP 30 Листопада 2014 21:32
То Романюк-менший із Козявкою полював...
АС Показати IP 30 Листопада 2014 22:27
Зробіть більше коментарі херові п......ти всі бачу вміють .
111 Показати IP 1 Грудня 2014 09:13
Все хлопці роблять правильно. Так тримати
уважний Показати IP 1 Грудня 2014 09:50
Перше фото, де стіл накритий горілки немає, на другому, коли потемніло, стоїть первак, сік та куліш у тарілках. Висновок, все таки ПС заборонив "браконьєрам" попиячити, або сам погуляв добре. Бо ж навіщо накривати стіл, якщо ніхто не погуляє...
на краще нічого не з Показати IP 1 Грудня 2014 17:51
авжеж... Правому сектору нех...р чи зайнятися у цей військовий час - по лісі роз"їзджають - людей лякають...
Юрий Показати IP 1 Грудня 2014 20:36
Не люблю писать коменты, сказали что и обо мне вспомнили, зашел почитать и полная жопа..... Вот понять я не могу, почему люди так реагируют на подобные акции? Что лучше что бы лес валили и дичь выбивали? Или может уже рынок поделен и все кому то но платят? Чего вы так реагируете? Может лучше вместе с этими проблемами работать а не флудить и визжать как девочкам? Хто то хоть понимает что с такими темпами и партизанить скоро не будет где.... Ведь это правда... Кто то хочет Правый сектор загнать в АТО, да были мы там и поверте там тяжело, а еще тяжелее когда возвращаешься назад и видешь этот безпридел... Кто то задумался за что братья наши погибли и гибнут, ведь нам всем, повторяю, всем нужно бороться с этой нечестью, а не ссорится. Хз парни что у вас на уме, но я свои позиции менять не буду и не по мне срать в колликтиве. Ведь многие из нас сегодня год как на войне. Задумайтесь, подумайте и переосмыслите. Хватит этих войн, не нужно быть умным что бы понять как стараются рассорить нас всех вне и изнутри. Значит мы нужны и на своем месте. Будем работать и продолжать. И мы вернулись, правда жаль что не все... Слава Украине!!!
Анонім Показати IP 2 Грудня 2014 22:07
А чого фотки неясні . Ну де номери джипа? Там в окулярах не проректор Східноєвропейського?