USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Аморальність чи норма? Правоохоронці не поспішають закривати луцький салон інтим-послуг

4 Січня 2018 10:52
Після скандального висвітлення роботи салону еротичного масажу «Карамель» клієнтів у закладі лише побільшало. Натомість правоохоронці і надалі дають підприємцям можливість заробити, йдеться у сюжеті ТРК «Аверс».

Заяву журналістів щодо ймовірної незаконної діяльності масажного салону взяли до уваги в поліції, і навіть розпочали розслідування. Проте самих журналістів-заявників повідомляти про хід розслідування справи не поспішають, мовляв, це таємниця слідства.

Нагадаємо, салон «Карамель» для так званого масажу та інших задоволень журналісти «Аверсу» бачили зсередини.

Тож працівники телекомпанії вирішили самі з’ясувати, чи працює інтим-салон масажу для чоловіків і надалі, чи змінився графік роботи та умови доступу в закладі.

Зателефонувавши у салон, вдалося дізнатися, що у закладі все добре, справи йдуть вгору, а час візиту, вочевидь через наплив клієнтів, тепер треба бронювати за декілька годин.

«Тож чи планує поліція бодай якось офіційно зробити висновок щодо роботи цього салону, де чоловіків сідницями та грудьми доводять до ерекції масажистки, аби всі лучани таки розуміли така діяльність на Волині аморальність чи норма?» - задають питання журналісти телеканалу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Петручіо Показати IP 4 Січня 2018 11:00
Журналісти популісти дослідіть словосполучення "презумпція невиновності". Інтим послуг там нема, на жаль, ніхто вам конкуренції не створює, прайс с цінами на свої послугі озвучте.
Антон Показати IP 4 Січня 2018 11:03
Сра------ч і більше нічого. Така поліція такі і послуги. Безпорядок . Скоро буде можна що хоч робити така влада!!
aaaaa Показати IP 4 Січня 2018 11:09
що тут такого? це норма.
Andrew Показати IP 4 Січня 2018 11:10
Нормальна тема! Не всі чоловіки одружені.... А там хоть на трохи, відчувають жінок.
Легенда до Andrew Показати IP 4 Січня 2018 23:41
Хочеш, Ендрю, хохму розкажу? Часто одружений чоловік "відчуває" жінку раз в пятілєтку, і то- для вигляду більше. Розлучись, приведи зовнішній вигляд в порядок, виріши питання з окремим житлом - тоді зрозумієш, що таке "якісно і регулярно".
... Показати IP 4 Січня 2018 11:23
А що тут такого??? там хтось когсоь до чогось примушує? завісливі дівки угомоніться
123 до ... Показати IP 4 Січня 2018 17:51
Поддерживаю и удваиваю
Рустам Показати IP 4 Січня 2018 12:02
Давно пора проституцію легалізовати, нехай проходять мед комісії, платять податки. Хватить кришувати, і збирати гроші на в казну, а у кишеню.
лучанин Показати IP 4 Січня 2018 12:38
відібрали хліб у журналістів
лучанка Показати IP 4 Січня 2018 12:45
Ви хворі на голову і на передки. Це ж ми люди стали гірше тварин. Оковита,наркотики і людський облік набирає тваринності. А, як де це робити немає ніякого значення. Бог відступив - править світом сатана
... до лучанка Показати IP 4 Січня 2018 12:52
О да в "ссср" сєксу нет і в Вас шановна мб теж.......
вфівфівіф до лучанка Показати IP 4 Січня 2018 13:17
Virgo detected
Історик до лучанка Показати IP 4 Січня 2018 23:44
Ви, мадам, трохи романтизуєте період коли "оковитої і наркотиків" винайдено ще не було. Ви того, не читайте новин забагато, - ходіть до батюшки, він вам все розкаже - як треба думати і що в світі робиться
... Показати IP 4 Січня 2018 12:59
Не всі чоловіки готові створювати сімью(як і жінки) і подекуди це вигідніше і дешевше втішити свої плотскі бажання подібним чином і давайте будемо чесними всі хочуть...просто дехто вийо****** в мене все
Красавчік до ... Показати IP 4 Січня 2018 23:55
Братішка, я тобі більше скажу. З нинішніх жінок для створення сім'ї умовно придатні максимум відсотків 10, всякі "тусовщіци, потреб*яді, кар'єристки, феміністки" - це просто злити роки життя в унітаз, попасти на аліменти і зробити дитину безбатченком. Для об'єктивності - може і з нинішніми чоловіками теж не все ок, допускаю (але не знаю - мене просто в житті дівчатка цікавлять). Тому прийми за істину - в РАГС зараз ходити категорично не можна, максимум - "інтим без обов'язків" або "гостьовий шлюб", все інше категорично не відповідає інтересам чоловіка.
Красавчік до ... Показати IP 5 Січня 2018 09:16
І саме головне забув сказати - ніколи, ніяк і ні за яких обставин, не май нічого з жінками, в яких вже є діти!
O ye mister Krabs Показати IP 4 Січня 2018 13:09
До легалізації канібалізму з таким темпом ще довго?
dasdsads до O ye mister Krabs Показати IP 4 Січня 2018 13:16
Де в твому хворому мозгу провелася паралель з масажем і канібалізмом?
Анонім до O ye mister Krabs Показати IP 4 Січня 2018 13:17
Шо ти мелеш дурбецало?
Анонім Показати IP 4 Січня 2018 13:18
Секаса нам осень не хватает!
123123 Показати IP 4 Січня 2018 13:58
о, салон знову рекламу замовив?))))
Franz Vonsovich Показати IP 4 Січня 2018 16:16
Я зрозумів. Журналісти "Аверса" в долі з "Карамелькой". Як тільки, наплив клієнтів зменшується, журналісти починають "підігрівати" інтерес до теми. Хитро предумали і головне - стабільний приробіток до зарплати.
Ольга Показати IP 4 Січня 2018 18:36
18 коментарів-тема сексу сама популярна. Дідусь Фрейд був правий)
Андрій Показати IP 4 Січня 2018 19:19
Попит породжує пропозицію,все закономірно...
Василь Показати IP 5 Січня 2018 12:06
Бо вони самі їх кришують))) + користуються бесплатно послугами)
daun Показати IP 28 Січня 2019 15:44
що там, ще працює заклад:?