USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Автостанцію №1 у Луцьку закриють. Оновлено

6 Серпня 2018 11:35
Автовокзал №1 м. Луцька вул. Конякіна, 39 припиняє роботу 6 серпня о 15-00. Про це йдеться на сайті автовокзалу.

Такі дії пов'язують з незаконним захопленням частини території автовокзалу підприємцем Геруном.

Відновлення роботи відбудеться після усунення наслідків незаконних дій Геруна Головним управлінням Національної поліції у Волинській області.

Окрім того, як повідомила виконуюча обов'язки ПРАТ "ВОПАС" Наталія Гітун, на автостанцію перестануть пускати автобуси, а все навантаження перенесуть на станцію, що на вулиці Львівській, інформує В24.

Зі слів жінки, таке рішення пов'язано зі скандалом з підприємцем Юрієм Геруном. Вранці 6 серпня він переносив свій маф та пошкодив частину бруківки на одній з платформ. Коментувати свої дії чоловік відмовився. З підприємцем автостанція має конфлікт вже два роки.

Своєю чергою, диспетчери і працівники луцьких автостанцій, а також перевізники, здивовані заявами керівництва про те, що відсьогодні автостанція №1 припинить свою роботу. З їхніх слів, автобуси курсуватимуть у звичному режимі і ніякого закриття не планується.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 48
Читач Показати IP 6 Серпня 2018 11:45
Це держава чи ДНР?
Вовка до Читач Показати IP 6 Серпня 2018 12:06
Ще гірше.
здравомислячий до Читач Показати IP 6 Серпня 2018 12:32
Що за БРЄД?Через те що підприємець переносив свій маф та пошкодив частину бруківки на одній з платформ то обовязково потрібно закривати всю автостанцію???Як може приватний підприємець захопити частину території державного автовокзалу???
Лучанин до здравомислячий Показати IP 6 Серпня 2018 14:10
Шановний, в Україні давно немає державних автовокзалів) Зокрема автовокзал у м. Луцьк (Варшавський) давно у власності приватних осіб)
Анонім Показати IP 6 Серпня 2018 11:47
Це прикол такий чи як? Через пошкодження частини бруківки закрити автостанцію?
Пасажир до Анонім Показати IP 6 Серпня 2018 12:05
Ні це бажання розмістити там торговий центр
Петро до Анонім Показати IP 6 Серпня 2018 13:47
Прикол це те що відбувається по причині беззпредельних дій Геруна.
ВОПАС Показати IP 6 Серпня 2018 11:50
Правильно пусть етот Герун с депутатами опустятся на землю!Г*ВНЮКИ
Читач Показати IP 6 Серпня 2018 11:52
Таке враження, що один підприємець захопив стратегічний державний об`єкт всю АС-1. Не існує ні держава, ні закон. Нічого.
Що Показати IP 6 Серпня 2018 11:53
це за х..ня?!!! В нас влада в місті є чи нема?!Це центральний міський автовокзал чи двір дядькастепана який з дядькоммиколою не поділив межу, а тому в свій двір зі злості нікого не пускатиме?! Це взагалі вже нечувано і небачено!!!
Депутат до Що Показати IP 6 Серпня 2018 12:07
А ми в долі
пасажир до Що Показати IP 6 Серпня 2018 13:06
У нас мера немає 2 роки, про яку владу йде мова??
У до пасажир Показати IP 6 Серпня 2018 14:30
нас нема мера, але є держава. Мова про державну владу, в нас ще здається поки не монархія, що якщо нема царя чи царька, то все капут. Впаяти тому керівництву ВОПАС по самі помідори за такі методи впливу, нелякані тупі знахабнілі ід*оти, хоча б за моральну шкоду сотням громадян потенційним пасажирам(((
Лучанин до пасажир Показати IP 8 Серпня 2018 09:13
Нема мера зате є люди, які виконують обов"язки замість нього...
55 до Що Показати IP 6 Серпня 2018 19:53
А де радник Поліщук
Циган Показати IP 6 Серпня 2018 11:57
Круто! І як ви думаєте хто цьому всьому посприяв!?
1234 Показати IP 6 Серпня 2018 12:03
Цікаво, хтось щось змістовне зрозумів зі статті? Автостанцію закривають через пошкоджену бруківку на одній з платформ підприємцем ???
Лучанин Показати IP 6 Серпня 2018 12:07
Пора назвати пофамільно усіх причетних керівників міськради і депутатів до лобіювання шкурних інтерересів Геруна !
Лучани Показати IP 6 Серпня 2018 12:07
Знести цей "шанхай" кіосків на автостанції давно потрібно.
пасажир Показати IP 6 Серпня 2018 12:27
А кому потрібен той ТЦ чи що там ще БЕЗ автостанції?? Немає автостанції - немає руху і потоку людей. Там і Базар здохне. підприємця в тюрму за несплату податків, автостанцію на місце. І все. Яка проблема?
Мудре Житіє до пасажир Показати IP 6 Серпня 2018 12:35
Підприємця завалять конкуренти. Это Луцк, детка.
Патріот до пасажир Показати IP 6 Серпня 2018 12:36
Не переживайте базар не здохне без автостанції!Це 2 окремі обєкти які не залежать один від одного.Автостанція на місці стоїть!А от підприємця нема кому у вязницю запроторити!Що нема то нема!
Мудре Житіє до Патріот Показати IP 6 Серпня 2018 12:39
Як нема кому? Губернатор ментовський генерал!
Лучанин до Мудре Житіє Показати IP 6 Серпня 2018 12:55
А толку...?
Мудре Житіє Показати IP 6 Серпня 2018 12:47
Хто бачив автостанції закордоном? Може навіщо Луцьку таке лайно? Нема худа без добра. Вони нас налякати захотіли. Валіть на Львівську. Скатертиною дорога. Базарники хай теж за ними тікають. Центр міста розвантажать.
БіМ до Мудре Житіє Показати IP 6 Серпня 2018 13:00
Дурню, базар приносить немало ₴₴₴ для бюджету міста.
Мудре Житіє до БіМ Показати IP 6 Серпня 2018 13:16
Не в грошах щастя.
Тупому до Мудре Житіє Показати IP 6 Серпня 2018 22:39
Хто ж це такий строчить однакові коментарі на всіх інформаційних сайтах? Покажи обличчя чи сміливий тільки тут гавкати! І сам вали на свою Львівську!!!
Оптиміст Показати IP 6 Серпня 2018 12:51
То не автостанція 21-го століття, а бомжатник. Хай валять на Львівську. Там місця вистачить. Налякали сильно.
Петро до Оптиміст Показати IP 6 Серпня 2018 13:50
А ти в Варшаві бачив автостанцію Заходню? Вона там не в кращому стані.
Працівник міськради Показати IP 6 Серпня 2018 12:54
Ну, ми ж то добре знаємо , хто нас нагинав в угоду бізнесу !
Тетяна Показати IP 6 Серпня 2018 13:02
А спорим,за рік там буде новий житловий комплекс... країна дурнів,інакше не скажеш!
Скептик Показати IP 6 Серпня 2018 13:10
В нашій країні все робиться для людей!!!
Айрін Показати IP 6 Серпня 2018 13:14
Дурдом на призьбі... люди ви що, прикалуєтесь, чомусь у сусідній Польщі є автостанції, ніби Європа...
мда Показати IP 6 Серпня 2018 13:45
Якщо дипломатично, то нам втирають що Україна це Європа, Європа давно при думці, що Ми це - Матумбастан. Хтось із цих двох сторін має хибну думку, але перспектива явно не на нашу користь.
Свідомий Показати IP 6 Серпня 2018 13:45
ПрАТ «ВОПАС» ви, що та курите? Чого, за ВАС мають страждати пасажири? Що це таке ним захотілось закрити і перенести? Вам, просто скажіть мало грошей, напевно через те, що знисли кіоски за які, ви отримували гроші, як за оренду кожного місяця. Не розумію прокуратуру та поліцію чого не відкриють кримінальну справу проти таких дій, а ще фіксальну службу за які гроші купили Range Rover вишневого кольору? А то керівництво таке чесне і правальне, що нікуди просто. От тільки чогось не пишуть про Потапчук Н. І., як викладача політехнічого, яку взяли на хабарі і вигнали із роботи. Цій чарівній жінці, весь час мало грошей напевно, ну судячи із соціальних мереж закордоном відпочиває регулярно кожного місяця. А нова фішка Ваша брати гроші, квиток за розповсюдження на Вашій території Vodafone чи Київстару стартових пакетів бо Вам все мало((((.
до до Свідомий Показати IP 6 Серпня 2018 20:07
і з інституту "Україна" Потапчук Н.І. пішла тоже не зовсім гарно і подюдськи\
Читач Показати IP 6 Серпня 2018 13:47
Завтра якась б*кота, що працює на залізничному вокзалі, заявить про перенесення пасажирського вокзалу на Гнидаву... Повиннна бути конкуренція не лише між перевізниками, але й між операторами перевезень.
Читач Показати IP 6 Серпня 2018 13:56
Уявіть собі який зрив розкладу для автобусів буде в Луцьку!!! Як ВОПАС попередить сотні транзитних маршрутів про зміну місця локації??? Як ВОПАС попередить десятки тисяч пасажирів??? Що це за банда ВОПАС оперує пасажирськими перевезеннями в Луцьку?
Юра Показати IP 6 Серпня 2018 14:12
Директора автостанції - вигнати !!!
Ван хелсинг Показати IP 6 Серпня 2018 14:55
ПрАТ "ВОПАС" - и это кто там еще будет кричать про незаконный захват земли? То есть те люди которые НЕЗАКОННО установили (((платный вьезд))) на территорию автостанции ? Люди которые требуют 15 грн. за то что бы попасть на территорию АС,на личном авто? Люди которые ограничивают Конституционное право на свободу передвижения? Которые САМИ нарушают закон?
Дуся до Ван хелсинг Показати IP 6 Серпня 2018 21:35
Ван хелльсінг , краще запитай хто за цю землю платить земельний податок (встановлений місцевою владою) в міський бюджет тоді не будеш так волати про оплату за заїзд . Причому поруч є стоянка і стій собі за 8 грн. цілий день .
Ван хелсинг до Дуся Показати IP 7 Серпня 2018 07:21
Круто -первые защитнички!!! Кто и главное ((( КОМУ ))) платит мне не известно, НО вот КТО незаконно занимаеться ВЫМАГАТЕЛЬСТВОМ, нарушая Конституционные права граждан всем известно --- ПрАТ "ВОПАС", Негде где-бы я не ездил по Украине, я еще не видел и не знал что у нас есть такое понятие как платные дороги платный вьезд, А оказываються - есть царьки которым пох*р на права граждан и когда к ним так-же обращяються ,то ОНИ начинають кричать ---- Караул, грабят, это не по закону!!! , , , Вы с себя начните - закон чтить, вот и граждане будут вас поддерживать.
позор Показати IP 6 Серпня 2018 15:44
не Україна ,а держава ПОРОШЕН. Нам війни не треба один другого з,їмо
Вуйко до позор Показати IP 6 Серпня 2018 16:16
Не чіпайте—пархатого,а то йухло нападе
дякула до позор Показати IP 6 Серпня 2018 18:03
Ми сказали остаточне прощавай здоровому глузду
Відомий Показати IP 7 Серпня 2018 09:45
Власники автостанціїзочуть свою проблему вирішити руками пересічних пасажирів, які мали б вчинити гвалт...! Це акціонерне товариство, яке має зобоа'язання і перед владою і перед перевізниками і пасажирами. Їхні дії по припиненню роботи є не чим іншим як порушенням цих зобов' язань. Мало їм штусно створених ними судів певно, через які гроші відмивають, хочуть ще штрвфні санкції сплачувати. Обнагліло керівництво. А акціонери як сліпі котенята мовчать тихенько, поки інші керують їхнім майном.
смішно Показати IP 7 Серпня 2018 21:37
Справді смішно. Бруківку трохи пошкодили і всю АС закривають. Ми чемпіони по створенню нових анекдотів. "Шукайте, кому це вигідно" - є такий рецепт