USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бабай утік в Крим, - Гіркін

13 Липня 2014 21:00
Терорист Олександр Можаєв, на прізвисько Бабай, дезертував і повернувся до Криму.

Про це повідомив самопроголошений міністр оборони терористичної організації ДНР Ігор Гіркін (Стрілок), - інформує espreso.tv з посиланням на Lifenews.ru.

Можаєв виїхав зі Слов'янська, разом з іншими ополченцями прибув до Краматорська, а потім відмовився виконати наказ вирушити до Донецька. За словами Стрєлкова, Бабай покинув лінію фронту разом з групою "кримських козаків".

Олександр Можаєв - учасник акцій на Сході України під проводом самопроголошених ДНР та ЛНР, які офіційна українська влада вважає терористичними організаціями. Здобув популярність за колоритну зовнішність (папаха і густа борода). З його власних слів, перебуває в Росії у федеральному розшуку за погрози вбивством, що і є основою для вирішення виїхати спочатку до Криму, а потім і на Південний Схід України у складі підтриманих Росією добровольців з козаків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Боголюбы Показати IP 13 Липня 2014 21:15
Там тепло,там яблоки.
Джонні до Боголюбы Показати IP 13 Липня 2014 22:04
А водка є?? А ширка? Я думаю для нього це важливіше ніж яблука)))
Анонім до Боголюбы Показати IP 14 Липня 2014 08:54
А де наші рі козаки
Там Показати IP 13 Липня 2014 21:28
Там сезон сейчас.. К осени вернется...
Джонні Показати IP 13 Липня 2014 21:39
Отакі вони славні русські чекісти, тільки й вміють прикриватися жінками та дітьми, а коли запахне смаленим - відразу в штани кладуть і тікають куди подалі))) одним словом- гідні послідовники путіна - сс*кливого і брехливого п*донка-чекіста! Путін - х*ло
Ротация Показати IP 13 Липня 2014 21:43
У террористов с этим строго... Отдохнет и вернется... Загорит, небось, в русском Крыму... Завидую...
Джонні до Ротация Показати IP 13 Липня 2014 22:08
Ага, хоч помиється нарешті, а то вже напевно засмердівся)) може навіть риба в морі повспливати від смороду, хоча після того як крим став руським риба вже мала звикнути до таких смердюків
Всезнайко до Джонні Показати IP 13 Липня 2014 22:16
коментар було видалено
Джонні до Всезнайко Показати IP 13 Липня 2014 22:21
Тобі видніше, бачу нюхав наші шишки не раз)))
Это до Джонні Показати IP 13 Липня 2014 22:53
коментар було видалено
Джонні до Это Показати IP 13 Липня 2014 22:57
Шо, не дає тобі відпрацьовувати бабло за продаж Батьківщини?
Ага Показати IP 13 Липня 2014 21:52
Ага, йому путлєр зробить ротацію, прочистить всі ходи, і повернеться))) такі от традиції чекістів рашки)))
Правді Показати IP 13 Липня 2014 22:01
Ахахах))) не сміши мої портянки))) яке це таке офіційне інтерв'ю бабая??? Може у цього зачуханого ватніка з'явилася своя пресс служба?? Чи це офіційне повідомлення уряду луганди???
віра Показати IP 14 Липня 2014 06:52
А с...нь все плюсики сваім ставить, позорище! З чим погоджуетеся?!!!
АТО то то то Показати IP 14 Липня 2014 09:32
А що падлюки путіно-гундяєвської гвардії ще не повиздихали?!Беркутня,петушня,алкашня,наркоти,люмпени і прочія защітнічкі даунбаса і луганди.По копанках!
Парафіянин Показати IP 14 Липня 2014 10:13
ДНР і ЛНР терористичні організації?А подать списки голосувавших ЗА єдіногласно.Роботи непочатий край для СБУ.А може хай рова на кордоні копають?Або чемодан-вокзал-расея.
Лучанин Показати IP 14 Липня 2014 14:37
А ще можна, всіх, кого не перестріляють, на Чорнобильську АС, укріпляти саркофог. Може хоч щось корисного від таких буде!
Ира Показати IP 15 Липня 2014 20:36
Карлсон улел, но обещал вернуться......