USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Башкаленко пояснив, у яку партію готовий перейти

10 Лютого 2014 10:33
Вимогу вийти із Партії регіонів прокоментував голова облдержадміністрації Олександр Башкаленко.
Під час брифінгу, що відбувся 10 лютого, голова Волинської ОДА розповів, як він ставиться до вимоги вийти з лав Партії регіонів.
«Ми вже переживали той момент, коли в нас на теренах радянського Союзу була одна-єдина партія. Сьогодні закликають, що людина не може бути, умовно, в цій партії. Наступний крок - заборонять ходити в церкву, обов’язково скажуть, ти повинен ходити у ту церкву, а не в іншу. Наступний крок буде – не може бути іншої національності на теренах Волинської області окрім українця, або ковельчанина і так далі. Який буде наступний крок? Я вважаю, це буде абсолютно неправильно»,- зазначив Олександр Башкаленко.
Претензії до себе, як до члена Партії регіонів, а не до керівника Олександр Башкаленко назвав абсурдними. Він повідомив, що у випадку, якщо члени усіх партій, в тому числі «Батьківщини» та «Свободи» відмовляться від партійних квитків та створять на теренах Волині єдину партію «Громада Волині», він прийме рішення про вихід із Партії регіонів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
лучани Показати IP 10 Лютого 2014 10:38
З партії може не виходити, але повинен перестати використовувати партійну символіку на всіх акціях та подіях,які проводяться за державний рахунок.
луцький до лучани Показати IP 10 Лютого 2014 10:53
А Юля з Вітею Ю. що використовували?:) Ну і завжди так було у провладних і так є у всьому світі!!! А керує державою зараз хто?:) Поміняють - буде теж саме, так що не вчіть тут!:)
Волинянка до луцький Показати IP 10 Лютого 2014 11:21
А треба, щоб не було
НЕЛУЧАНИН до Волинянка Показати IP 10 Лютого 2014 11:23
і розпочнем із голубців та комуняк
Українець до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 11:38
Ви зі своїх голубців портнікових і ніщуків почніть.Ок?
НЕЛУЧАНИН до Українець Показати IP 10 Лютого 2014 13:28
і до них дійде черга
Українець до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 11:45
Оце і все підгузки повні?
НЕЛУЧАНИН до Українець Показати IP 10 Лютого 2014 13:29
так піди витруси
яніна до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 14:33
Зазвичай їх викидають - бо одноразові. Але так чинять лучани - а на далеких хуторах та в горах напевно ще й перуть ці засоби гігієни. Як відбілюють колишніх засранців і нинішніх майдауно-лідерів шиб бондарів банад....... - не всім ще зтерли з пам"яті їх заслуги перед громадою
НЕЛУЧАНИН до яніна Показати IP 10 Лютого 2014 16:39
і часто ти памперси міняєш ?
волиняни Показати IP 10 Лютого 2014 10:47
Він ніколи не проводив партійні акції за державний рахунок, це вже просто ла-ла-ла
лучани до волиняни Показати IP 10 Лютого 2014 10:51
Навіть на відкритті сільського садка вивішували регіональну символіку.
волинянка до лучани Показати IP 10 Лютого 2014 10:55
А якщо у селі підтримували те, що при владі ПР і так робили щоб побудувати садок, то як це мало виглядати?:) Нажаль таких подій при Юлі і Віті Ю. дуже мало було, а то і взагалі нічого...!:( Ото така хе...я малята!!!
Петро до лучани Показати IP 10 Лютого 2014 11:32
А докази? Це вже не смішно
Респект Показати IP 10 Лютого 2014 10:48
Ось це правильно, заганав за хмари всіх!!!!
ТАК Показати IP 10 Лютого 2014 10:50
А чого Вітіва не змушують виходити з Свободи. Башкаленко правильно сказав
НЕЛУЧАНИН до ТАК Показати IP 10 Лютого 2014 11:25
тому що партія голубих - це партія бандюків, які гноблять народ
Октябрьский до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:12
Восстанавливают НПЗ, строят Днестровскую ГРЭС, вводят в строй новые заводы (Днепропетровский завод электростали) и восстанавливают и вводят снова в строй остановившиеся ранее (Запорожский завод ферросплавов и Карпатнефтехим, Калуш) - это что - "гнобление народа"? Алё, народ! Или то что альтернативная энергетика на Волыни начала развиваться - это "гнобление народа"? Где логика?! Включайте мозги и выходите из-под влияния так называемых "СМИ", у которых стоит задача - очернение ПР любой ценой! ЭТО ИХ ЖУРНАШЛЮШНАЯ РАБОТА - ОНИ ЗА ЭТО ДЕНЬГИ ПОЛУЧАЮТ, И ПОРОЙ НЕМАЛЫЕ! А ВАМ КАКОЙ ТОЛК ОТ ТОГО ЧТО ВАМИ МАНИПУЛИРУЮТ И ИСПОЛЬЗУЮТ В СВОИХ ИНТЕРЕСАХ?!
НЕЛУЧАНИН до Октябрьский Показати IP 10 Лютого 2014 13:32
скоріше вами маніпулюють. це все будував український народ, а не комуняки і тим більше не партія голубців. якщо ви звикли молитись царю-батюшкє - то ваші проблеми.
партія до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 13:05
А що цікаво для людей "Свобода" робить?:) Хто дасть відповідь?:)
НЕЛУЧАНИН до партія Показати IP 10 Лютого 2014 13:33
партія "Свобода" веде народ до СВОБОДИ !!!!!!
партія до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 15:02
Ну я так і знав, що буде така відповідь, конкретики немає, а тільки гасла!:))) З вами усьо ясно шановний...
НЕЛУЧАНИН до партія Показати IP 10 Лютого 2014 16:41
тобі розказувати про свободу - те саме, що переконувати тубільця, що не можна з лука попасти в сонце.
Оля Показати IP 10 Лютого 2014 10:53
Вони ніколи не примусять його вийти з Партії регіонів. Він ідейний
Толя до Оля Показати IP 10 Лютого 2014 10:57
І має на це повне право як і люба людина!!! Як ви досі цього не розумієте?! Що за люди...:(
НЕЛУЧАНИН до Толя Показати IP 10 Лютого 2014 11:28
право має, А СОВІСТЬ МАЄ ?!!!!!!!!!!
інга до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:23
А де совість тих, хто за свою "ідейність" бере 200 грн у день, обливає фарбою чужі магазинм та офіси, надсилає гроби літнім людям, підсилає ЗБОЧЕНЦів лякати дітей малолітніх та хамити жінкам.???? Навіть якщо це родичі регіоналів???? А хто вам сказав що через років 10 в підручниках по Історії України ці дибільні акції будуть висвітлені так, як це бачить і предсавляє опозиція????
НЕЛУЧАНИН до інга Показати IP 10 Лютого 2014 13:38
200 ГРН В ДЕНЬ (і більше) беруть тітушки, проплачені барани, яких звозять на антимайдан, беркутня, яка калічить і вбиває людей. так що пару літрів фарби на двері прихильників злочинноїї партії голубців - це ще замало. їх дітей треба заставити дивитись наглядно, як їхні батьки піддають тортурам людей, щоб запамятали на все життя.
Роман до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 15:05
а забув про баранів-бомжів які вчора по Луцьку ходили!:) Ну біля РАЦСу іх було не мало і прапори Свободи і України тримали!:) Наступного разу обов'язково фото-докази запропоную!:)
НЕЛУЧАНИН до Роман Показати IP 10 Лютого 2014 16:42
фотодокази чого ? того, що люди ходили ? всі це і так знають
читачка до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:30
а ти НЕЛУЧАНИН совість маєш? звісно що так, а якщо її в тебе нема, то не задавай дурних питань і не рівняй всіх під свою безсовісну особистість.
НЕЛУЧАНИН до читачка Показати IP 10 Лютого 2014 13:39
я бачу, що в тебе камуняцька совість, полита кровью людей
інга до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 14:43
Схоже ти тут відпрацьовуєш майданівськи грошики своїм словесним пр***сом. Це не сташно - кожен заробляє як може. Погано інше- що така неосвідчена п***гань, яка г**дить де попало і на кого попало - це обличчя луцького майдану, який прагне в Європу. Погано що такі "нелучанини " та "майї" знаходять собі "вільні вуха" та пусті голови та засовують туди свої фашистсько-націоналістські гасла.
НЕЛУЧАНИН до інга Показати IP 10 Лютого 2014 16:44
молодець, іди до башкаленка. він тобі дасть цукерку
НЕЛУЧАНИН до Оля Показати IP 10 Лютого 2014 11:26
нехай іде куди де макар не пас
яніна Показати IP 10 Лютого 2014 11:20
А чому це "стрибання" з одієї партії в іншу(як у гузя) - це в нас величезний плюс для політика , а дотримання одніє лінії та думки - навіть якщо комусь -це не довподоби - то це негатив???
НЕЛУЧАНИН до яніна Показати IP 10 Лютого 2014 11:27
тому що перебувати в партії бандюків - це щонайменше аморально
Октябрьский до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:01
Это так называемые СМИ, которые получили заказ травли регионалов повешали ярлык "бандюки", а тысячи зомби повелись на эту пропаганду. Эти продажно-грантоедские "СМИ", или как правильно будет сказать - СМРАД (средства массовой рекламы, агитации и дезинформации) не имеют ничего общего с объективным освещением деятельности власти, пишут заказуху и получают зарплату в долларах (кое-кто - даже непосредственно в посольстве США на Украине). К регионалам в сотни раз больше доверия чем к подобным деструктивно-пропагандистским ресурсам. А с информационными злоупотреблениями СМРАДа надо бороться, и НЕ вестись на их провокации!
НЕЛУЧАНИН до Октябрьский Показати IP 10 Лютого 2014 13:44
ти розкажи краще , скільки платять з маацкви яничарам з провладних ЗМІ. і ніхто не збирається всерйоз сприймати ту промаацковську пропаганду, яка льється з їхніх клоак
НЕЛУЧАНИН до Октябрьский Показати IP 10 Лютого 2014 14:05
що характерно, ти без сумнівів визначив, що партія голубих - це і є партія бандюків
яніна до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:15
Отже всі попередні партії які змінили сьогоднішні опозиціонери були "неправильні". Значить через місяців 4-6 як опозиціонери перес*руться між собою і почнуть далі скакати, як блохи по інших "угрупуваннях" - то певно МОРАЛЬНОСТІ шукатимуть.???? А взагалі чим одні бандюки від інших відрізняються для простого населення????
НЕЛУЧАНИН до яніна Показати IP 10 Лютого 2014 13:47
правильні були партії чи неправильні - розсудить історія. а бандюки голубі відрізняються тим, що саме вони викрадають, піддають тортурам, вбивають людей
інга до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 14:52
Зате блаженні "свободівці", які закликають вирізати регіоналів разом з іх сім "ями та винищити іх дітей. А ще святі в "батьківщині,' котрі гроби пенсіонерам-батькам розсилають, малолітніх дітей перестрівають , в будинку профспілок у Києві весь поверх вогнепальною зброєю завалююють.....А що ж робитимуть як (НЕ ДАЙ БОГ) долізуть до владних важелів????Створять концтабыр і там усівх "неугодних" триматимуть
НЕЛУЧАНИН до інга Показати IP 10 Лютого 2014 16:45
і де ти тої дурні начиталась ?
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 11:29
БАШКАЛЄНКО ГОТОВИЙ БУТИ В БУДЬ-ЯКІЙ ПАРТІЇ, ЯКА ЙОГО ПУСТИТЬ ДО КОРИТА
Орест до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 11:33
Гузь перестань хаватись під псевдоніками і срачі тут розводити
НЕЛУЧАНИН до Орест Показати IP 10 Лютого 2014 13:49
ти помилився. я не гузь. і хто під твоїм ніком ? не башкаленко часом ?
інга до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 12:27
Оперуй фактами - перелічи партії в які входив Башкаленко,?? НУ ЯК?? А ось гусь,,,, то інша . Пальців однієї руки доречі не вистачить.!!!!! І це в 30 років!!!! А що буде до 50?????
НЕЛУЧАНИН до інга Показати IP 10 Лютого 2014 13:50
будучи офіцером, в компартії башкаленко був 100%. мова йде про теперішню злочинну партію голубих і не треба пересмикувати
Діма Показати IP 10 Лютого 2014 11:33
Та ви що, щось не памятаю, що він був в якійсь партії крім Партії регіонів
НЕЛУЧАНИН до Діма Показати IP 10 Лютого 2014 13:52
а ти що, його сявка-біограф ?
Андрій Показати IP 10 Лютого 2014 11:34
Да, скільки б тут не єрепенились підгузники Башкаленко король, і це факт
НЕЛУЧАНИН до Андрій Показати IP 10 Лютого 2014 13:53
голий король, бо піддані йому кричать - ГЕТЬ !!!!!!!
Октябрьский Показати IP 10 Лютого 2014 11:56
Подобные абсурдные требования помешанных оппозиционных сектантов не то что неправильны - они НЕДОПУСТИМЫ!
НЕЛУЧАНИН до Октябрьский Показати IP 10 Лютого 2014 13:54
ВУДИЛА ЗАКУСИ, БО НЕНАРОКОМ ЯЗИК ВІД ЗЛОСТІ ВІДКУСИШ
володимир Показати IP 10 Лютого 2014 12:04
Люди добрі та невже Вам немає чим більше зайнятися... в90х кричали виходьте з КПРС бо то бандити тепер ПР-бандити. В кожній партії є люди які наживаються за рахунок партії є що за ідею а є такі яких просто використовують. Щось не бачив хочаб одного вождя який їздить на ланосі або на маршрутці.
читачка до володимир Показати IP 10 Лютого 2014 12:36
особливо нардеп з ПТУшною освітою їздить на новенькому ланосі американського виробництва і замість значка автозазу - значок форда приклеєний. А лідери оппи - кролик, тягнибик і трубадур - теж їздять на авто вітчизняного виробництва і живуть на майдані продавши свої заміські котеджі та пентхауси у центрі столиці аби кошти віддати простим людям, які на їхню думку мають жити шикарно по-європейськи.
Юрист до читачка Показати IP 10 Лютого 2014 12:50
Відразу відчуваеться людина з серйозною освітою та приклееною головою з ленінською какардою в лобі.
НЕЛУЧАНИН до читачка Показати IP 10 Лютого 2014 14:01
так праффєссар паханович і ПТУ толком не закінчив і нічо. золотий унітаз йому не муляє
НЕЛУЧАНИН до володимир Показати IP 10 Лютого 2014 13:56
питання в тому, як йому той НЕЛАНОС дістався. у голубих - за рахунок вкрадених в бюджеті грошей
Партия психов Показати IP 10 Лютого 2014 13:44
Постановить. 1.В каждой школе в каждом садике проводить молебен за здоровье Нового Губернатора Волынской губернии. 2.Использовать фото(платно).для не замужних девушек..со словами..Хочу от тебя ребенка..или..Сделай меня беременным. 3.Присвоить очередное звание Российской армии Генерал,
НЕЛУЧАНИН до Партия психов Показати IP 10 Лютого 2014 13:58
а кожному ЧЛЕНОВІ (партії голубих) три рази в день молитись З ПОКЛОНАМИ В СТОРОНУ КИЇВСЬКОГО МАЙДАНУ за здоровя смотрящєго по волині
яніна до НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2014 14:57
До партии психов та нелучанина А що в дурдомі уже хворим доступ до інтернету створили ,що вони тут творчість свою виливають.????
НЕЛУЧАНИН до яніна Показати IP 10 Лютого 2014 16:47
як бачиш, тобі створили. мабуть за особливі заслуги перед головним психом башкаленком
Віка Показати IP 10 Лютого 2014 15:07
Шановні! Не давайте приводу проплаченому тролю "НЕЛУЧАНИН" тут соплі розводити! Ігноруйте ці коментарі!
НЕЛУЧАНИН до Віка Показати IP 10 Лютого 2014 16:49
вікуся, що слабо ? твій курячий мозочок закипає ?
НЕЛУЧАНИН до Віка Показати IP 10 Лютого 2014 17:21
і щось я не пригадую, щоб ти мені платила
володимир до нелучан Показати IP 10 Лютого 2014 15:44
а в інших неланоси вартістю400000-900000 гривень купують за свою зарплату 3-5тисяч.
сторонній Показати IP 11 Лютого 2014 20:48
такі як башкаленки лізуть в гору по чужих кістках. А в партії голубих він буде до тих пір поки вона буде при владі, а це значить не довго. Так це людина діла, коли воно стосується його статку, особисто. Такі люди здаються і продаються заради бажаної вигоди. Вірно служать своїм господарям, поки вони при "кормушке".
Анонім до сторонній Показати IP 12 Лютого 2014 09:42
Башкаленко порядна людина і не треба тут. запитайте як до нього люди відносяться в Ратнівському, Володимир-Волинському районах., а тоді вже пишіть. Тисяча людей з Луцька це не вся ж Волинь, так що робіть висновки
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2014 09:44
Вони ще й не бачили людину в роботі, а вже брудом поливають. Башкаленку респект:)