USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Біля Луцька після відпочивальників - купи сміття

29 Червня 2016 10:14
Виїжджаючи на відпочинок до навколишніх водойм мешканці Луцька доволі часто нехлюйські ставляться до довколишньої природи та залишають після себе купи сміття. Своє обурення з цього приводу та фото залишеного сміття опублікував у мережі Фейсбук лучанин Юрій Тонконоженко.

«Почався сезон відпочинку на водоймах, в лісах і навіть кущах, хто де находить прохолодне місце. У мешканців Луцька завжди виникає питання: куди поїхати на вихідні.

Був у селі Гаразджа – жах!!! Ми ще хочемо в Європу? Сміття, пластикові пляшки, пакети, стаканчики і т.д.

Найцікавіше, що деякі відпочивальники рахують себе культурними та збирають сміття в пакети, які залишають на місці. Питання: хто за Вас їх винесе?», – обурюється лучанин у соцмережі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
нхя не смішно Показати IP 29 Червня 2016 10:17
Заср\ли вже усю Україну.
лучани Показати IP 29 Червня 2016 10:37
У Європі смітять неменше. Просто прибирати треба.
луцьк до лучани Показати IP 29 Червня 2016 10:56
Ага)) А може чисто там де не смітять, а не там де прибирають? А хто за вас має пакети виносити? Еуропейці блін) В сарай,а не в Европу таких людей!
hjif до лучани Показати IP 29 Червня 2016 11:09
виходить - не просто.
Люд Показати IP 29 Червня 2016 11:17
Або давайте поставимо людину, яка буде за 1 пакет сміття брати 20грн, та буде займатись вивозом\прибиранням цих пакетів. І все буде цивілізовано, чьо нє? але як всі дізнаються що за вивіз пакету з мусором треба заплатити 20грн. ТО аж бігом будуть самі його везти в місто і викидати в смітник. Тільки так наших людей можна привчити до порядку. А ще системою штрафів за сміття.
Щирий Показати IP 29 Червня 2016 11:27
Ніколи не повірю. Це обман. Такого бути не може. Ми висококультурна нація . Ходимо у вишиванках розписуємо писанки і співаємо народних пісень. То певно якісь не культурні європейці відпочивали на нашій землі. А ми свою природу бережем для себе і своїх нащадків.
Всезнайко до Щирий Показати IP 29 Червня 2016 13:25
То Путін...
Анонім Показати IP 29 Червня 2016 11:53
Європа аж пре з усіх.
полюх до Щирий Показати IP 29 Червня 2016 19:06
це все полюхи!!! корінні і просто лучани ніде і ніколи не роблять нічого поганого.тим більше смітити...фу..