USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Коли і за скільки можна буде отримати біометричний паспорт

5 Червня 2014 18:00
Біометричні паспорти, які планують почати видавати в Україні з 1 січня 2015 року, будуть майже вдвічі дешевшими, ніж сьогоднішні закордонні паспорти.

Про це заявив міністр юстиції України Павло Петренко, - повідомляє «Українська правда».

"Наскільки доповідали на уряді представники Національного банку, ціна буде дешевшою на 40-50%, а це майже вдвічі, ніж звичайні, які сьогодні видають за старими бланками", - повідомив Петренко.

Нагадаємо, Верховний суд України визначив, що єдиним обов’язковим платежем при оформленні закордонного паспорта за 30 календарних днів є державне мито на суму 170 гривень. Попри це, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло в луцькому «паспортному столі» за виготовлення закордонних паспортів всупереч закону продовжують "здирати" 377 гривень, а не 170.

Він зауважив, що біометричні паспорти так само будуть отримувати у центрах з надання адмінпослуг. "Це принципова позиція", - зазначив міністр.

Зі слів Петренка, згідно з постановою уряду, біометричні паспорти будуть виготовляти на держпідприємстві "Поліграфкомбінат "Україна".

"Насправді треба скасувати ті речі, які стосуються виготовлення старих бланків, і ми це зробили стосовно біометричних паспортів. Зараз всі приватні компанії, приватні посередники при виготовленні біометричних паспортів усунені. Поліграфкомбінат "Україна" уже зараз налаштовує відповідні свої потужності на виготовлення паспортів за нижчою ціною", - пояснив Петренко.

Він додав, що в Україні діють близько 50 центрів з надання адмінпослуг.

Як відомо, Кабінет міністрів постановив розпочати виготовлення, оформлення й видачу біометричних закордонних паспортів із 1 січня 2015 року. Зокрема уряд затвердив зразок бланка, технічний опис і порядок оформлення, видачі, обміну, пересилки, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон із безконтактним електронним носієм і розпорядився розпочати їхню видачу з 1 січня 2015 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Вася Показати IP 5 Червня 2014 23:24
Учора моя мати подала папери на загран - мало того, шо черга як при союзі за кефіром - так ще й 600 з копійками гривень за "срочний" здерли
Пєтья до Вася Показати IP 6 Червня 2014 13:47
Ну як за "срочний" то ви шановний ще дешево заплатили! У чому ваша скарга? Безоплатно взагалі захотіли?:)
НЕЛУЧАНИН до Пєтья Показати IP 6 Червня 2014 15:10
ТАК ДЕРЖМИТО 170 ГРН. І БЛАНК 34 ГРН.
Василь Показати IP 11 Червня 2014 19:08
Пошвидше б БІОМЕТРИЧНІ....
сергей до Василь Показати IP 10 Листопада 2014 12:33
спішиш свою голову в капкан всунути? давай,Василько спіши на встречу до рогатого он тебя уж заждался!А за биометрикой и чип тебе зашют в рученку твою поганую.ЧИТАЙТЕ СВЯЩЕННОЕ ПИСАНИЕ О ДОКУМЕНТАХ КОТОРОЕ МИРОВОЕ ПРАВИТЕЛЬСТВО БУДЕТ ДАВАТЬ ЛЮДЯМ ,ТЕМ САМЫМ ПРИГОТОВЛЯЯ, ЗАВЛЕКАЯ ЛЮДЕЙ ПОД СВОЕ ЧЕРНОЕ КРЫЛЫШКО - ГИЕНУ ОГНЕННУЮ!!!
Анонім до сергей Показати IP 22 Листопада 2014 12:44
Ахаха)))
стас Показати IP 16 Вересня 2014 17:25
а з старими загран паспортами що буде требуде їх міняти на біометричні ,
Алина до стас Показати IP 5 Листопада 2014 21:04
Ні, їх міняти не треба. Вони діятимуть як і завжди, але згідно до вказаного строку в паспорті.
Анонім Показати IP 8 Жовтня 2014 19:14
при біометричному паспорті віза потрібна??
Ярик до Анонім Показати IP 3 Листопада 2014 00:33
здеється ні.
Анонім до Анонім Показати IP 25 Січня 2015 19:39
так потрібна
Ілля Показати IP 11 Листопада 2014 12:13
Доброго дня! Кто знає, підкажіть будь-ласка. Хочу зробити закордонний паспорт. Краще його робити до Нового року, чи вже на початку 2015 року? Не зовсім зрозуміла вся ця ситуація з введенням біометричних паспортів, хоча вони не закордонні. Впливає вона на закордонні паспорти?
Перейди за цим посил до Ілля Показати IP 12 Листопада 2014 14:39
http://dmsu.gov.ua/biometrychni-dokumenty
Ілля до Перейди за цим посил Показати IP 13 Листопада 2014 12:38
Дякую
кіця Показати IP 12 Листопада 2014 19:58
Чи потрібна буде віза в 2015
Сергій до кіця Показати IP 22 Листопада 2014 19:56
Отлічне питання, мене теж це цікавить особенно робоча віза.
адмін Показати IP 28 Грудня 2014 10:16
в богородчанах здирають за паспорт 520 гр за 30днів
Віктор Показати IP 9 Січня 2015 15:38
Підскажіть будь - ласка хто знає чи можна зробити біометричний паспорт за кордоном в консульствах чи посольствах
Ростик Показати IP 12 Січня 2015 20:43
Чуваки ставлять медведика зразу як просрочиш візу. Твої відбитки пальців занесені в базу даних Єврозони і ніколи більше не виїдеш нікуди потомушо пальчикі засвічені такшо братки тяній час продовжуйте старі паспорти і косіть від тих нових паспортів як від армії тяніть резину
володимир Показати IP 12 Січня 2015 20:46
а візу потрібно ьуде в польшу
Аліна Показати IP 12 Січня 2015 23:56
Не думаю що через біометричний паспорт можна буде потрапити в пекло через номери на штрихкоді 666, у мене он в паспорті ( звичайному) є таке число! наче рогів в мене немає і копита відсутні) тож річ мабуть не в числах, я припускаю варіант що що тим хто зробив собі бізнес на оформленні віз та видачі закордонних паспортів не подобается така ініціатива! Якщо розібратися біометричний паспорт видаєтся на 10 років, а закордонний на 2-3 роки, а ще не потрібно буде робити собі візу що теж не мало коштує...з цього можна зробити висновок що їм просто це не вигідно бо якщо всі почнуть робити біометричні паспорти то бізнес багатьох крутих дядів прогорить і фінансові не чисті схемки розвалятся от вони і намагаются залишитись на плаву тиснучи на психіку громадян з релігійного боку. Присвячено тим хто пише в блогах дурню про "Пекельно-біометричні" паспорти.
Юра Показати IP 1 Лютого 2015 22:09
600 грн, то фігня,,,,,,,,Я за срочний 1100 платив)
Віка Показати IP 13 Грудня 2015 12:35
Я за загран заплатила 680грн ( до 30 днів)