USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Бійці АТО готові стояти до останнього

26 Липня 2014 16:52
Українські бійці готові стояти до останнього, виборюючи незалежність неньки України. Повідомлення такого змісту від бійця АТО публікує на своїй сторінці в мережі керівник регіональної прес-служби ЗСУ підполковник Володимир Скоростецький.

"Всім привіт! Я учасник АТО, служу за контрактом у 80 Окремій Високомобільній Десантній Бригаді. Живу все життя в нашому чудовому місті Дрогобич. Люблю всіх мешканців і саме місто Дрогобич! Пишу вам з Луганського аеропорту. Ми будемо стояти до останнього подиху за нашу неньку Україну! І не зупинемося до тих пір, поки наша ненька Батьківщина, не стане вільною і незалежною. Слава Україні!", - йдеться у повідомлені бійця Олега Ільчука.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що моральний дух бійців 51 бригади, тієї самої з-під Волновахи, що нині перебуває в зоні АТО - зашкалює.

Окрім того, тішить, що сили АТО звільняють від терористів населені пункти на Сході. Зокрема, останній тиждень українські військові звільнили Попасна, Сєверодонецьк, Соледар, Дзержинськ, Рубіжне.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Петро "восток" Показати IP 26 Липня 2014 17:26
хлопці Герої - вони відстоюють свою Землю, нашу неньку Україну, а ти хохлядська або кацапська пико скоро Земля буде горіти в тебе під ногами, а попіл твого грішного тіла рознесе вітер в хащі і нетрі.
Петро до Петро "восток" Показати IP 26 Липня 2014 19:21
Класно ти врізав йому язиком по дупі, Петре!!!!
Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 19:33
"Окрім того, тішить, що сили АТО звільняють від терористів населені пункти на Сході. Зокрема, останній тиждень українські військові звільнили Попасна, Сєверодонецьк, Соледар, Дзержинськ, Рубіжне" - сегодня Россия по просьбе Украины открыла гуманитарный коридор для вывоза раненых Южной группировки сил АТО, блокированной ополченцами. По разным оценкам в этой группировке находится до трети сил АТО.
Дончанин до Дончанин Показати IP 26 Липня 2014 22:54
коментар було видалено
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 20:38
коментар було видалено
Українка Показати IP 26 Липня 2014 20:44
Є дві нації- люди і нелюди!!!! Схаменіться люди!!!! Сьогодні ми як ніколи повинні бути мудрі. Політики не вміють домовлятися , а бідний народ проливає кров і втрачає родичів. Все минає, гріх зостається. Ми перші Росію не чіпали і на своїй землі захищаємось.. Не слухайте Путіна, Лаврова, Януковича, а майте свою голову, будьте мудрі. Добро і правда переможе.
Анонім до Українка Показати IP 26 Липня 2014 20:47
Мозги если есть включи!
Петро до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 21:01
Але й ти гнида, безхребетна, недолуга, інтелекту ноль, а ще хочеш когось вчити, гидко і бридко як тебе земля держить на цьому білому світі.
Анонім до Петро до Анонім Показати IP 26 Липня 2014 21:08
коментар було видалено
рк Показати IP 26 Липня 2014 21:07
только что раша сообщила что 40 военнослужащих ВСУ сбежало в Ростовскую область. Оце так до останнього.
Анонім до рк Показати IP 26 Липня 2014 21:10
На самом деле их намного больше!
Анонім Показати IP 26 Липня 2014 21:11
Уже дано не кто не хочет воевать со своим народом
Лучанка Показати IP 27 Липня 2014 07:49
Люди, я розумію, що свою державу потрібно защищати. Але...НУ хоч іноді почитуйте не тільки ЗМІ, де у нас все добре. Для того, щоб бути сильним, потірбно бути добре проінформованим. А у нашого народу рожеві окуляри- це предмет, мабуть, важливіший за бронежілет.
Українка Показати IP 27 Липня 2014 08:48
Український народ - це щось таке ( пусте місце), а вони ЦАРІ . ПУТІН В.В.- ПРЕЗИДЕНТ всього світу - і не менше, а Янукович з своїми дітьми заступники.