Бійці АТО і діти саджали дерева
У дитячому садку “Ромашка» відбулася екологічна акція “За мирне небо і жовте колосся”. Діти, вихователі, учасники АТО, гості садили кущі і дерева, які стали символами України — калину, верби, липи, ялинки.
Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.
Згідно з повідомленням, сьогодні , 22 жовтняу дошкільному навчальному закладі № 32 “Ромашка» відбулася екологічна акція “За мирне небо і жовте колосся” з озеленення та посадки молодих саджанців дерев та кущів, в рамках загальноміської акції “Луцькі діти хочуть в мирі жити”. Усього сьогодні та завтра буде висаджено 50 дерев.
В акції ній взяли участь перший заступник міського голови Святослав Кравчук, радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока, начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, батьки дітей цього ДНЗ, які брали участь в АТО. Розпочалася акція екологічно-патріотичною літературною-музичною композицією, під час якої діти декламували вірші, співали пісні про рідну мову, чисте голубе небо, яблуневі сади, золоті лани, славний козацький родовід.
Учасників акції привітав Святослав Кравчук, він подякував колективу дитячого садка за те, що виховують у дітей патріотичні почуття, адже саме вони будуть розбудовувати нашу державу. Висловив слова вдячності присутнім на заході учасникам війни на Сході України, їхнім дружинам, які їх чекали, ростили дітей. Святослав Кравчук побажав усім щастя, здоров’я, миру і злагоди, добробуту, успіхів у всіх життєвих справах і нагородив Подякою міського голови колектив дошкільного навчального закладу №32 (завідувач Шевчик Мирослава Вікторівна) за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у поширення екологічної культури, виховання у дошкільнят шанобливого ставлення до довкілля, а також за активну участь у проведенні акції «За мирне небо і жовте колосся».
Подяку міського голови він вручив голові батьківського комітету дошкільного навчального закладу № 32 Шниту Віталію Івановичу за сприяння у вихованні дошкільнят.
У зв'язку з подіями на сході України, для дітей в дошкільному закладі облаштовано осередок патріотичного виховання. Працівники закладу організували виставку-продаж виробів образотворчого та ужиткового мистецтва. Виручені кошти за продані речі вони передадуть військовослужбовцям, які беруть участь в АТО.
Потому діти, вихователі, учасники АТО, гості садили кущі і дерева, які стали символами України — калину, верби, липи, ялинки. Усього сьогодні та завтра буде висаджено 50 дерев.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.
Згідно з повідомленням, сьогодні , 22 жовтняу дошкільному навчальному закладі № 32 “Ромашка» відбулася екологічна акція “За мирне небо і жовте колосся” з озеленення та посадки молодих саджанців дерев та кущів, в рамках загальноміської акції “Луцькі діти хочуть в мирі жити”. Усього сьогодні та завтра буде висаджено 50 дерев.
В акції ній взяли участь перший заступник міського голови Святослав Кравчук, радник міського голови з екологічних питань Борис Сорока, начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк, батьки дітей цього ДНЗ, які брали участь в АТО. Розпочалася акція екологічно-патріотичною літературною-музичною композицією, під час якої діти декламували вірші, співали пісні про рідну мову, чисте голубе небо, яблуневі сади, золоті лани, славний козацький родовід.
Учасників акції привітав Святослав Кравчук, він подякував колективу дитячого садка за те, що виховують у дітей патріотичні почуття, адже саме вони будуть розбудовувати нашу державу. Висловив слова вдячності присутнім на заході учасникам війни на Сході України, їхнім дружинам, які їх чекали, ростили дітей. Святослав Кравчук побажав усім щастя, здоров’я, миру і злагоди, добробуту, успіхів у всіх життєвих справах і нагородив Подякою міського голови колектив дошкільного навчального закладу №32 (завідувач Шевчик Мирослава Вікторівна) за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у поширення екологічної культури, виховання у дошкільнят шанобливого ставлення до довкілля, а також за активну участь у проведенні акції «За мирне небо і жовте колосся».
Подяку міського голови він вручив голові батьківського комітету дошкільного навчального закладу № 32 Шниту Віталію Івановичу за сприяння у вихованні дошкільнят.
У зв'язку з подіями на сході України, для дітей в дошкільному закладі облаштовано осередок патріотичного виховання. Працівники закладу організували виставку-продаж виробів образотворчого та ужиткового мистецтва. Виручені кошти за продані речі вони передадуть військовослужбовцям, які беруть участь в АТО.
Потому діти, вихователі, учасники АТО, гості садили кущі і дерева, які стали символами України — калину, верби, липи, ялинки. Усього сьогодні та завтра буде висаджено 50 дерев.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Волинський студент-медик через оголошення про продаж приставки обманув 11 людей: як покарали 
Сьогодні 15:25
Сьогодні 15:25
У Волинській ОВА закликали роботодавців області у зв'язку зі спекою змінити графік роботи
Сьогодні 14:56
Сьогодні 14:56
У Луцьку п'яний водій пошкодив чотири припарковані автівки
Сьогодні 14:27
Сьогодні 14:27
Іран атакував Бахрейн та Кувейт після ударів США
Сьогодні 13:29
Сьогодні 13:29
У Луцьку викладач коледжу побив дружину: як покарали
Сьогодні 13:01
Сьогодні 13:01
Зеленський ініціює нову державну нагороду – орден Європи
Сьогодні 12:32
Сьогодні 12:32
У Чернігові через масовану атаку РФ поранені троє людей, пошкоджені медичний і освітній заклади
Сьогодні 12:03
Сьогодні 12:03
Українські далекобійні дрони уразили два НПЗ у Росії
Сьогодні 11:05
Сьогодні 11:05
На одній з вулиць Луцька тимчасово не буде газу
Сьогодні 10:37
Сьогодні 10:37















