USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Бійці Нацгвардії в Луганську відстрілювались до останнього патрона

4 Червня 2014 08:35
Більше десяти годин продовжувався штурм полку патрульно-постової служби Національної гвардії України, що дислокується у Луганську.

Під час тривалого протистояння повністю знищено у вогні автомобільний парк та приміщення штабу військової частини, вогнем пошкоджено казарму правоохоронців. Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Національної гвардії.

Зазначимо, що обстріл злочинці вели із важкого озброєння: автоматів, кулеметів мінометів та гранатометів, також працювали снайпери.

Правоохоронці відстрілювалися, доки не використали весь боєзапас, бій вели до останнього патрону. Серед правоохоронців три бійця правопорядку поранено.

Серед нападників – близько 20 поранених та шестеро вбитих.

За станом на 7:00 особовий склад військової частини передислоковується у інше безпечне місце, повідомляють у Нацгвардії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Біда( Показати IP 4 Червня 2014 08:45
Все як завжди - у наших не вистачає боєприпасів, а у ворога їх повно! Де ж тоє АТО? Де координація і забезпечення?
горе до Біда( Показати IP 4 Червня 2014 09:10
А там де і повідомлення Тимчука и Селезньова!:) Казали що літаки не бомбили будівлю ОДА у Луганську, а виявилось і признали в ОБСЄ, що бомбили!!! Там повний бардак, гинуть мирні люди, а вони відмивають гроші, а людям втюхують всяку...!!!
100 до горе Показати IP 4 Червня 2014 10:09
А як Ви хочете без мирних смертей? Нехай евакуйовуються. Часу було придостатньо. Ні бігали прапорцями махали. Хто розумний той утікає від бойових дій, а не лізе під танки.
103 до 100 Показати IP 4 Червня 2014 11:21
коментар було видалено
000 до 100 Показати IP 4 Червня 2014 11:32
коментар було видалено
500 до 100 Показати IP 4 Червня 2014 11:35
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до 100 Показати IP 4 Червня 2014 16:33
а вийдіть на площу і голосно так "РАСССЕЯЯЯЯ !!!!!!"
НЕЛУЧАНИН до горе Показати IP 4 Червня 2014 16:31
ОБСЄ спростувало свою заяву про те, що Луганську ОДА атакували українські літаки
13 до Біда( Показати IP 4 Червня 2014 09:59
а ти де?
местный Показати IP 4 Червня 2014 10:34
Местные разошлись по домам, призванным с западных областей разрешили как уехать, так и остаться в Луганске - вольному воля.
лпдмуа а простише и Показати IP 4 Червня 2014 13:59
трохи постріляли -потім обід-відпочинок- сон- ранком зарядка сніданок глядь а патрони ворони розікрали
Ага Показати IP 4 Червня 2014 16:46
вперто говорять, и чомусь віриться, що та Луганська нацгвардія так для виду постріляли трошки і розійшлись полюбовно, ну не хочуть і не будуть вони там воювати, а наших хлопців гребуть пачками і туди і саме їх кровью і болем хочуть виїхати в тій дебільній АТО. Люди, давайте так, як у львівській області, не випускати наших призовників в те пекло.