USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На Бандерштаті назбирали майже 4 тисячі для бійців АТО

8 Серпня 2016 15:14
Протягом трьох днів на фестивалі Бандерштат діяла благодійна фотозона. Таким чином волонтери вкотре збирали кошти на потреби волинських бійці, - повідомляють у ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

«Акція пройшла вдало: вдалося назбирати 3819 гривень, які ми використаємо для потреб волинських бійців. Відвідувачі фестивалю, як завжди, дуже патріотичні та з радістю долучаються до допомоги військовим. Якщо минулого року ми вмовляли зробити фото, то цьогоріч до нас за світлинами приходили вже самі. Такі благодійні акції не залишають нікого байдужим», - ділиться враженнями Любов Казмірчук, керівник проектів ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».

Згідно з підрахунками волонтерів, на фотозоні за ці три дні сфотографувалося понад 380 людей та було зроблено більше 1000 фотографій.

Всі фото викладуть в соціальних мережах в групі організаторів фотозони – ГО «Інститут волонтерства та громадської співпраці».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Ого! Показати IP 8 Серпня 2016 15:31
Ігоре Володимировичу! То не можна було провести Бандерштат в сквері біля міської ради було б значно більше відвідувачів і грошей.
лучанин Показати IP 8 Серпня 2016 15:37
а Савченко скільки дала коштів, відмовилася від наданої їй земельної ділянки
DEXTER Показати IP 8 Серпня 2016 15:43
Скинулись по 1 грн, а пробухали по 2 тисчі)))
Dima до DEXTER Показати IP 8 Серпня 2016 17:03
То точно!!!
Цитата дня Показати IP 8 Серпня 2016 16:27
Савченко: "Жаль мне Украину! Газа нет, нефти нет, армии нет, даже денег нет. Одни бл@дь, герои!"
Гена Показати IP 8 Серпня 2016 17:53
А сеільки лягло у відповідні кармани
кінь Показати IP 8 Серпня 2016 21:51
бачив, що по 150 збирали з палатки..... 500 палаток... гузь в цоколаді!!! а в ато 4000... ось така революція!!!! поскакали..
бухгалтерка Показати IP 8 Серпня 2016 22:16
нє, то жесть. стільки народу - і майже чотири тисячі.чи може мільйонів може помилка , та то є під силу одному учаснику.ото назбирали. фестивалять не знаючи і суті того дійства а на сході хлопці вмирають
аватар Показати IP 9 Серпня 2016 11:59
Цистерну без дна під брендом ато заповнити не можливо.Хоть 4тисячі хоч 112 мільярдів бюджет МОУ на 2016 рік.