USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Блогер з Луцька відзняв, як Пальчевський влаштував п’яний дебош в Києві

12 Серпня 2020 16:29
У центрі Києва кандидат в мери Андрій Пальчевський в стані алкогольного сп’яніння чіплявся до людей і поводився агресивно.

Про це в фейсбуці повідомив волонтер і блогер, родом з Луцька, Роман Синіцин, передає УНІАН.

Інцидент стався на одному з літніх майданчиків на Ярославському валу. За словами волонтера, Пальчевський проходив повз, поводився зухвало і ліз до людей. На зауваження кандидат відреагував агресивно.

«Ліз битися, некрасиво поводився, говорив, що ми понаїхали. Норм кандидат», – написав Синіцин.

Увага! Відео містить нецензурну лексику!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 44
ігор Показати IP 12 Серпня 2020 16:44
на відео видно, як обматюкали Пальчевського, де його дебош? Відомий блогер покаже?
1 до ігор Показати IP 13 Серпня 2020 10:56
Піднімають рейтинг Пальчевського, як можуть.
Остап Вакарчук Показати IP 12 Серпня 2020 17:31
Щось тут не зрозуміло, хто кого ображає нецензурною лайкою. Пальчевський А.І. ображає або чіпляється до когось, чи може той хуліган, що залишився поза кадром сам чіпляється і брудною нецензурною лайкою ображає людину у даному випадку Пальчевського, який сидить та просто відпочиває. До речі у словах Пальчевського цілком видно та чути, що він тверезий та у повному адекваті, у протилежність людині яка його ображає.
123 до Остап Вакарчук Показати IP 13 Серпня 2020 10:57
Сценарій цього рекламного ролика недопрацьований. І актори зіграли слабо...
Vit Показати IP 12 Серпня 2020 17:38
А й справді, де дебош??? Ні про що...
Анонім Показати IP 12 Серпня 2020 18:11
Не відомий блогер на цьому бреді захотів стати відомим!!!
уважний Показати IP 12 Серпня 2020 18:37
це заказуха проти Пальчевського!
Ііі до уважний Показати IP 13 Серпня 2020 10:58
Це заказуха Пальчевького, для свого піару.
Кеша Показати IP 12 Серпня 2020 19:22
Пальчевський Молот чага
У у у до Кеша Показати IP 13 Серпня 2020 10:59
Саме для цього цей відеокліп і знімався. Хоча і задум і виконання хе*овенькі.
Петро до Кеша Показати IP 14 Серпня 2020 11:05
Так, і "пальчики" Мердвед чука
Активіст Показати IP 12 Серпня 2020 20:07
Ніякий він не Синіцин, а Балан Роман Олександрович.
павел Показати IP 12 Серпня 2020 20:41
слабо послал пальчевского :)
Ого Показати IP 12 Серпня 2020 20:46
Хто взагалі цей клоун, що знімає це все і патякає за кадром, і де відео, як йому б'ють морду?
денис Показати IP 12 Серпня 2020 21:07
ЭТО ПРОВОКАЦИЯ КЛИЧКА ПРОТИВ ПАЛЬЧЕВСКОГО ТУПОЙ ВОР БОКСЕР БОИТСЯ РАССЛЕДОВАНИЙ В СЛУЧАЕ ПОТЕРИ МЕСТО МЭРА
Да да да до денис Показати IP 13 Серпня 2020 11:01
Пальчевькому до Кличка, як до Києва з гаком. Сам же Пальчевький заказав цю джинсову рекламу.
Васыль Показати IP 12 Серпня 2020 22:17
Этих блогеров пора гнать с Киева по домам работать- -А то только пытаются сделать провокации... С этого видео понятно---что он пристает к сидящим
Пальчевський Показати IP 12 Серпня 2020 22:42
Що ти зняв? Де дебош?
Кондрат Показати IP 12 Серпня 2020 22:55
Блогер хмырь
киевлянин Показати IP 13 Серпня 2020 00:32
широко видомый в узких кругах..... низко......всеравно палец будет мером........
До Активіст Показати IP 13 Серпня 2020 07:50
То, шо отого Балана, шо колись робив у міськраді невихований синок ? Яка хата - такий тин, який тато такий син !
Павлик Морозов Показати IP 13 Серпня 2020 08:00
Не блогер, а підставне лице та провокатор.
Лучани Показати IP 13 Серпня 2020 09:10
Чому людина, яку так об лаяли нецензурно, в даному випадку Пальчевський, не викликала поліцію? Хіба можна терпіти таке хуліганство? Соромно за того блогера
1234556 Показати IP 13 Серпня 2020 09:21
Одні заказні боти. Хто ці люди і на&&& вони нам потрібні?????
Людмила. Показати IP 13 Серпня 2020 10:21
Соціальна провокація. Рудьковський зовсім не схожий на людину, яка перебуває у стані алкогольного сп'яніння.
Анонім Показати IP 13 Серпня 2020 14:05
Блохер! А не пішов би ти на роботу!
Игорь Показати IP 13 Серпня 2020 16:52
Выглядит ,как провокация по отношению к Пальчевскому.
Тетяна Показати IP 13 Серпня 2020 18:31
Це все провокація! Вам не соромно? Ви публічно ображаєте людину і знімаєте відео про це! Це ганьба і провокація!
Хью Показати IP 13 Серпня 2020 21:46
Только на видео видно, как кугутня бычит на человека отдыхающего на летней площадке.
Паладин Показати IP 14 Серпня 2020 07:33
Решил выпендриться и урвать свой кусрчек славы за счёт известности Пальчевского.
Павел Показати IP 14 Серпня 2020 08:34
Провокация!!! Не включил раньше , потому что не былр что снимать!!!
Валерий Показати IP 14 Серпня 2020 08:56
Пальчевскому надо было сразу вызывать полицию и писать заяву.
Ксенія Показати IP 14 Серпня 2020 10:17
Дійсно, хто до кого чіплявся, це ще питання?!? Я теж, після таких слів заїхала б комусь в рило... Я б не сказала, що Пальчевсьаий дуже п'яний. Ну, випивши... Хтось сам спровокував, а потім себе ж і зняв...
Петрик Показати IP 14 Серпня 2020 11:05
Нє треба трогати відпочиваючих людей понаїхали до столиці і провокують
Алла Показати IP 14 Серпня 2020 12:02
Щоб знімати брудні компромати вам пане ще треба потренуватись. Чути тільки вашу лайку.
Яша Показати IP 14 Серпня 2020 15:48
Задовбали йовб*ки клятi !
Владимир Показати IP 14 Серпня 2020 16:00
Кинишко без начала и средины Только конец, и то невдалий...Може это пиар? Андрей Иванович чьи голоса оттягивать или подтягивать в гонку мерии будет?А?
Микита з Нікополя. Показати IP 14 Серпня 2020 16:23
А ну захисники пальчевського відповідайте як може бути що ця особа балотувалась в гос.думу рф а тепер лізе в мери української столиці? А ну захисники відповідайте як сталося що ця особа балотувалася в гос. думу рф а тепер лізе в мери української столиці?
Андрій Показати IP 14 Серпня 2020 22:06
Я на місці цього чоловіка,за таке спілкування,так начистив би пику тому блогеру,що мало не здалося,зразу видно що то чемний дядько.
Владимир Показати IP 15 Серпня 2020 03:48
Так где дебош? Провокатор.
денис Показати IP 15 Серпня 2020 15:59
рома за черта тебе придеться ответить, люди перестали отдавать оценку своим словам,