USD 39.70 40.00
  • USD 39.70 40.00
  • EUR 39.75 40.05
  • PLN 9.76 9.92

Ботоферми Порошенка працювали на уповільнення постачання зброї Україні, – Арестович

22 Серпня 2022 12:03
Радник Офісу президента Олексій Арестович звинуватив опозиційні сили (а саме – партію Європейська солідарність Петра Порошенка) у роботі на ворога.

Він заявив, що опозиція, як і 100 років тому, знову хоче «затягнути Україну в політичну кризу, яка призведе до поразки Москві, на догоду політичним амбіціям у період війни».

Він заявив, що ботоферми, які контролював депутат від ЄС, працювали на уповільнення постачання зброї Україні.

Читати ще: Російський айтішник і «політексперт» створив мільйонну ботоферму для Порошенка, – розслідування

«Ці опозиціонери зовсім не враховують, що подібна робота може обійтися дорожче, ніж прямі атаки російських військ. Відсутність єдності влади та армії, влади та народу – це прямий шлях до безвладдя та поразки у війні», заявив Арестович.

Нагадаємо, про ліквідацію масштабної ботоферми повідомляла СБУ на початку серпня. Тоді ж її пов'язували із «Європейською солідарністю».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 22 Серпня 2022 12:15
от тобі й на екс перезидент. не угомониться ніяк.
123 Показати IP 22 Серпня 2022 12:46
Арестович - балалайка на стіні. Хто його ще слухає
Луч до 123 Показати IP 22 Серпня 2022 14:00
Балалайка скоріше ти , а от він робить свою справу і на мою думку дуже не погано!
здивований Показати IP 22 Серпня 2022 12:47
Арестович що ти лепиш....
лучани Показати IP 22 Серпня 2022 13:00
Це той Арестович,що з фашистом Дугіним союз влаштовував?..
Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2022 13:21
як ботоферма може вплинути на обороноздатність країни? Бред сивої кобили
Луч до Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2022 13:59
Якщо ти не розумієш то це не значить що це не можливо ;-)
Спостерігач до Луч Показати IP 22 Серпня 2022 17:06
То поясни, якщо розумніший за нас
Микола Показати IP 22 Серпня 2022 13:56
Краще розкажи за Херсон
Анонім до Микола Показати IP 22 Серпня 2022 15:16
Орестович дуже гарно виглядає на фото з Дугіним,донька якого на днях поїхала на концерт Кобзона
Юрий Показати IP 22 Серпня 2022 14:57
"Расмеши комика" - Гастроль.
Юрий Показати IP 22 Серпня 2022 15:00
А где мой комент? Я же ничего неприличного не писал.
!!!! Показати IP 22 Серпня 2022 16:08
Як же ж цей брехун втомив своїми ля-ля! Та хоч раз в окопи поїдь !
Філіп Показати IP 22 Серпня 2022 16:39
Ким би не був цей Арестович, але порохосрань це нечисть і бидло