USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Брата екс-голови Волинської ОДА взяли під варту

14 Січня 2015 22:46
Рівненський міський суд ухвалив узяти під варту підозрюваного в одержанні хабара заступника голови Рівненської обласної державної адміністрації Тараса Пустовіта сьогодні, 14 січня. Про це йдеться на Українських Новинах.

Зі слів прес-секретаря прокурора області Людмили Суржук, суд задовольнив клопотання прокуратури області про обрання для Пустовіта запобіжного заходу у вигляді взяття під варту на 2 місяці.

Чоловіка із залу суду доставили в СІЗО.

Суд також визначив грошову заставу в розмірі 60 тисяч 900 гривень, після внесення якого Пустовіта звільнять з-під варти.

Суржук також повідомила, що прокуратура оскаржить цю постанову суду через недостатній розмір грошової застави.

Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що підозрюваного у хабарництві затримали "на гарячому" 11 січня цього року працівники управління СБУ в Рівненській області під час отримання чергової неправомірної вигоди в розмірі 8 тисяч доларів США.

Варто зауважити, неофіційно говорять про значно більший хабар, - мовиться про декілька сотень тисяч гривень. У порівнянні з такою сумою розмір застави, очевидно, - дрібниця.

Додамо, Тарас Пустовіт - молодший брат колишнього голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
111 Показати IP 14 Січня 2015 23:12
Побачимо що буде в кінці
Лучанин до 111 Показати IP 15 Січня 2015 16:37
Повернуть всі гроші, виплатять компенсацію за моральну шкоду, вибачаться, скажуть, що помилка і відпустять!
свідок Показати IP 14 Січня 2015 23:13
Ой, це вже, певно, Козюра схаває Гриця...... Шкода совкового замполіта)))) Жадность фраєра пАгубить...... за якихось 8 тис. долярів так обхезатися........
111 Показати IP 14 Січня 2015 23:31
чого СБУ де міліція, прокуратура ще раз доказує що цю пз....до братію треба розігнати повністю і набирати зовсім нових
Вася Показати IP 15 Січня 2015 09:16
8 тис $ (152000 грн) множим на кількість перевізників = сума застави
Волинь Показати IP 15 Січня 2015 10:25
Ось і пустовіти попалися на хабарі. Ще багато гнид сидять у державних кабінетах. Ошукані вкладники написали багато звернень притягнути до відповідальності ЗЛОЧИНЦЯ Бєліка О.В., начальничка управління Нацбанку волинської області, котрий 5 років кришував Західінкомбанк, бандитський общак юри єнакієвського. Але ніяких реагувань від прокуратури, СБУ, міліції . Тому злочинці, хабарники. депутати-перевертні відчувають свою безнаказність. Але людські прокльони усіх знайдуть, кожен отримає по заслугах. Слава Україні !
Цікаво Показати IP 15 Січня 2015 15:08
А що з цього приводу може прокоментувати сам Григорій Пустовіт?
Г. Пустоцвіт до Цікаво Показати IP 15 Січня 2015 15:54
Така біда сталася. Це правакація. Падставілі. Абалгалі чесну людину. Палітичні разборкі.
Гриша Пустовіт до Цікаво Показати IP 15 Січня 2015 21:51
4 П Забули, то нагадаю! Порядність Патріотизм Професіоналісз і четвертий Я! Що кому не зрозуміло!
Анонім до Цікаво Показати IP 15 Січня 2015 22:14
партія та йулія їх не покинуть...
Співчуваю Показати IP 15 Січня 2015 17:05
Цитата: "Децентралізація влади, боротьба з корупцією та зловживаннями і співпраця з громадськістю - такими бачить свої перші кроки на посаді заступника голова РІвненської ОДА Тарас Пустовіт. Про це він розповів на засіданні люстраційного комітету в Рівненській області. " Читайте на сайті : http://www.vse.rv.ua/news/1421061145-zastupnika-golovi-rivnenskoyi-oda-zatrimali-na-habari-onovleno.html До того ж: "Екс-мер Острога прийшов на повторну громадську люстрацію". Пустоцвіти чесно заробити гроші не змогли, тому стали гуско-крадіями чи казно-крадіями. Як послухати їх побрехеньки, то вони такі чесні та порядні. Що їх видає? Не тільки факт отримання хабаря в м.Остріг, але й обличчя - вгодовані і очі набухші. Прийміть співчуття, Пустовіти.
фотограф Показати IP 15 Січня 2015 18:19
Судячи з фейса, можна зробити висновки, що для цього хабарника горілки багато не буває.
АНТИБЮРОКРАТ Показати IP 16 Січня 2015 02:56
Печінку треба берегти !