USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Брата екс-голови Волинської ОДА упіймали на хабарі. Відео ОНОВЛЕНО

12 Січня 2015 16:15
Співробітники СБУ впіймали на гарячому заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта.

Викритий корупційний механізм передбачав одержання протягом певного часу неправомірної вигоди від місцевих перевізників. Гроші вимагалися за надання переваг у конкурсах з перевезення пасажирів на міжміських та приміських автобусних маршрутах.

Про це повідомляє «Четверта влада» з посиланням на прес-групу УСБУ в Рівненській області.

Підозрюваний у хабарництві був затриманий «на гарячому» 11 січня цього року працівниками управління СБУ в Рівненській області під час отримання чергової неправомірної вигоди в розмірі 8 тисяч доларів США.

Слідчими УСБУ в Рівненській області відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального Кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище).

Посадовець затриманий слідчими в порядку ст..208 КПК України. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

До слова, Тарас Пустовіт майже на п`ять років менший від свого старшого брата, колишнього голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта.

Наразі посадовець перебуває під вартою, – інформує власкор IA ZIK.

Сьогодні прес-служба прокуратури Рівненщини оприлюднила подробиці затримання, а потім відбувся брифінг з цього питання у Рівненській ОДА.

Голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков зазначив, що нині Тарас Пустовіт відсторонений від роботи. Проводиться службове розслідування.

«Хотів би наголосити, що одним з першочергових завдань, які ставить перед нами, головами ОДА, Президент України Петро Порошенко, є боротьба з корупцією та очищення влади від корупціонерів. Про це ж неодноразово говорив і я. Мені не важливі персоналії тих чи інших службовців. Важливо, щоб вони чесно працювали. Я попереджав, що хабарники та корупціонери понесуть відповідальність згідно чинного законодавства. Цей випадок – це лише свідчення того, що я слів на вітер не кидаю. Шкода, що не всі держслужбовці мене почули. Тож тепер справа за правоохоронцями. Вони мають довести її до логічного завершення». – зазначив Віталій Чугунніков.

СБУ також оприлюднила відео вилучення хабара:
СБУ звертається до громадян України, хто міг постраждати від цього чи інших хабарників, надати інформацію, яка б допомогла слідству, скориставшись гарячою лінією СБУ: 0-800-501-482 та електронною адресою: [email protected].
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 80
qwq Показати IP 12 Січня 2015 16:17
Не встигли Гришу з Дубняком зацапати!:(
Анонім до qwq Показати IP 12 Січня 2015 20:35
Причому тут Григорій. Мова йде про хабар. Родич він йому, чи не родич, яке це мае значення.
анонімУ до Анонім Показати IP 12 Січня 2015 20:38
Велике!!! Треба знати Гришку, щоб казати, що яблуко від яблуні...!!! Мовчить вже краще захиснички ***...!!!
Народна довіра Показати IP 12 Січня 2015 16:18
Підстава !
не вірю до Народна довіра Показати IP 12 Січня 2015 16:23
Гриша то ти?:)))
Штефан, Луцьк до не вірю Показати IP 12 Січня 2015 16:39
То я!
yfhjlyf до не вірю Показати IP 12 Січня 2015 18:52
Нi, то Валя Загрева.
обс до Народна довіра Показати IP 12 Січня 2015 16:43
зловживання дубняка службовим становищем - використання службового чужого авто в особистих сцілях
запитаннячко Показати IP 12 Січня 2015 16:27
В якій державі живемо!? Тут, бл*дь, чорно працюю, але не завжди є за що сто грамів "Немирівської" випити, а тут - такі хабарі? При тому, що хабарник - чиновник утримується на наші податки. Я чогось не розумію? Поясніть, хто розумний? Буду вдячний.
дiдо до запитаннячко Показати IP 12 Січня 2015 16:42
Тобi того не зрозумiти
поснюю до запитаннячко Показати IP 12 Січня 2015 16:44
не пий горілочку, гроші вкладай в свою освіту, будеш, скажімо, програмістом і зароблятимеш не 8 тисч, а 80. Заздрити аяяй як не гарно. Ну і сам, хабариків не давай. Всім добра
Саша до поснюю Показати IP 12 Січня 2015 18:07
це те саме ,що тобі сказати -вчися і будеш толковим агрономом в агрохолдингові і будеш заробляти тоже 80 тис. Але просто не ДАНО!!!
voliynianka до поснюю Показати IP 12 Січня 2015 18:16
І багато ви, шановний, заробили? І де ви, освічений ви наш, у Луцьку бачили програміста, який заробляє в місяць 8 тис. доларів( а ви ще патякаєте про 80 тис.!)?! І мова йде не про заздрість, а про огиду і відразу! Таких засранців, як молодший Пустовіт, треба четвертувати на місці!
колян до voliynianka Показати IP 12 Січня 2015 21:48
заздренна полішва яку роздавлює зелена жаба - більш ні на що не здатна
Patrik до запитаннячко Показати IP 12 Січня 2015 20:41
А нормальній людині цього не можливо зрозуміти... Чиновники утримується на наші податки, народ затягнув свої паски далі нікуди, при цьому утримує за власні пожертви захисників в АТО і систематично хоронить своїх синів, а такий вир...к, використовуючи службове становище, бере хабарі, не зважаючи ні на що... Йому все по барабану, в нього єдиний приорітет - власне збагачення... На жаль, він такий не один... Ото ситуація! Дикість яка!
Олесь Показати IP 12 Січня 2015 16:28
Солодка парочка.....
єс Показати IP 12 Січня 2015 16:31
Всіх хабарників - до відповідальності
Анонім до єс Показати IP 12 Січня 2015 16:38
ГРИгорій внесе заставу кільканадцять мільйонів....за брата.....і..... відпустять (?!)
лучанин до єс Показати IP 12 Січня 2015 16:39
О Господи, а вони ж усі хабарники всі до одного.Всі,як їх всі знищити,як? А ніяк.От вас Пустовіти,пустоцвіти,Гуньчики, пуньчики мільйонерит,як паше і пахав Гуньчик,що такі мільйони заробив на горбах рабів-автозаводців,пахали,красили машини, сто болячок заробити за 1000 грн. О Боже,Боже,покарай їх за нас
Епископ Їпукентій Показати IP 12 Січня 2015 16:38
Підвів Тарас Грицька конкретно. Гриць проскочив з просеранням грошей за автобуса баляринам, а малого тепер пресануть по повній. Земля просто куляста, брати Пустоцвіти:-)
запитаннячко до поя Показати IP 12 Січня 2015 17:04
100 грамів - це не "горілочка". Маю дві хороших освіти (столичні). Очевидно, справа не в ваших порадах - в Україні люди з освітою ведуть жебрацький спосіб життя. І навпаки. Назвіть мені хоч одного волинського бізнесмена, який має вартісну освіту (місцеві вузи типу СНУ і школи комбайнерів ім. Божидарника не називати). А якщо всі будуть програмістами, то хто їх годуватиме? Хто буде пшеницю вирощувати, дітей доглядати, корів доїти, вулиці підмітати, хабарників ловити? Захмарні у вас поради.
дiдо до запитаннячко до поя Показати IP 12 Січня 2015 17:49
Я ж i кажу тобi тих високих матерiй не зрозумiти, хлопче
белое крыло Показати IP 12 Січня 2015 17:18
когда поймают Панчука в.в..который берет взятки тренировал титушек и занимается мошеничеством. в сфере приписываний секций которых нет....он еше работает это не доработка сбу....сауна работает по полной и парит всех и вся...скоро валера на нары...
НЕЛУЧАНИН до белое крыло Показати IP 12 Січня 2015 20:21
так він же ж тих сбу-шників і парить. хто ж його посадить ?
белое крыло до белое крыло Показати IP 12 Січня 2015 20:39
Извиняюсь, не Панчука в.в, а Марчука, бывшего директора. Который и сейчас занимается машейничеством.
плотнков до белое крыло Показати IP 12 Січня 2015 21:11
я муж анни , про панчука ання отзывалась очень хорошо. На три головы выше старого директора, по всем показателям. Марчук все украл, а панчук все возродил. Марчук живет в домике, который переписал на жену, а там пол спортшколы списано.
123 до плотнков Показати IP 13 Січня 2015 14:50
щпася
власюк лена Показати IP 12 Січня 2015 17:21
Якби так всіх корупціонерів ловили!!!!!!
усе буде окей Показати IP 12 Січня 2015 17:41
Шкода Григорія, бо він не такий. Брат за брата не несе відповідальності. Гриша так не поступив би. А те, що Тарас виплутається, немає найменшого сумніву. У хлопців відповідні звязки. Звичайно, на ці витрати піде певна сума.
не буде до усе буде окей Показати IP 12 Січня 2015 20:36
Ага! Гриша білий і пухнастий! Саме з таких замполітів ліпили!:)
лучанин Показати IP 12 Січня 2015 17:48
Это видео не доказательство а факт того что деньги находятся в машине и все. Дайте полную запись с тем как деньги там очутились
Андрій до лучанин Показати IP 12 Січня 2015 20:46
І накраплення до одного місця, має бути напис "хабар". Дали можливість за певну суму в суді розвалити справу.
Атимчасом Показати IP 12 Січня 2015 18:07
Кандидат у депутати Верховної Ради України від Всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» Григорій Пустовіт зобов’язується сприяти вирішенню питань, які були вимогами Євромайдану і за які пролилась кров багатьох патріотів України. Це, зокрема, боротьба проти корупції, боротьба за вступ нашої країни в НАТО та ЄС, проведення люстрації на всіх рівнях, підтримка реформування Збройних сил України тощо.
махно до Атимчасом Показати IP 12 Січня 2015 18:17
О-то таких Майдан і провів у владу, що на місцях, що у Києві!!!
Вася Показати IP 12 Січня 2015 18:15
Прутин, подкинул !
полковник Зорін Показати IP 12 Січня 2015 18:26
Версія: гроші Тарасу підкинули російські шпигуни, які таким чином помстилися його братові Григорію за його принципову позицію щодо Волині, а саме щодо органічного неприйняття та дієвого спротиву самій ідеї відродження Волинської губернії Російської імперії. Тарас Пустовіт - жертва, а не винуватець.
Активіст до полковник Зорін Показати IP 12 Січня 2015 19:53
Або ти Гришко Пустовіт, або т*пий олень. Скоріше перше...
полковник Зорін до Активіст Показати IP 12 Січня 2015 19:56
А ти, друже, часом, не фсб-шний троль проплачений? Чи жартів не розумієш? Прогугли мій нік, мо' зрозумієш:-)
ЙОВАН до Активіст Показати IP 12 Січня 2015 20:01
чоловік прикалується, простішим треба бути.Я останнім часом все це читаю і сміюсь_ щоб зам губернатора бабки сам збирав.... Або кадрів немає, або таблички не знає - чого і повязали.А взагалі то треба бути подонком щоб таке робити в такий час.
НЕЛУЧАНИН до ЙОВАН Показати IP 12 Січня 2015 20:23
а у владі є хтось інший крім п*донків ?
патріот до ЙОВАН Показати IP 12 Січня 2015 20:29
А Пустовіти такі і є!!!
проти партій Показати IP 12 Січня 2015 19:13
Боротьба політсил.
НОНА Показати IP 12 Січня 2015 19:27
Тепер залишилося побачити чи дійде ця справа до суду і чим закінчиться суд. Мені здається, що цей хабарник "порішає" проблему нормально. Навіщо мудрувати. В кожному місті хто займається бізнесом знає "ціну любого питання" і головне кому треба дати, а в СБУ працюють такі самі хабарники як і скрізь які знають "ціну питання". Часи КГБ де не брали хабарів пройшли. Дай Боже нам сили викорінити цю напасть на Україні.
до усе буде окей Показати IP 12 Січня 2015 20:21
Якщо Гриша не такий і живе на одну зарплату то звідки в нього гроші і зв"язки, про які ви говорите, щоб викупити брата?
правдива до до усе буде окей Показати IP 12 Січня 2015 20:27
Хватає в нього грошей, лише прикидається білим і пухнастим! А взагалі - кого ви захищаєте? Що за люди? Привели нових хабарників до влади, захищають їхні дії і ще щось хочуть, щоб в країні змінилось? Ну це вже діагноз, ця нація не виліковна...:) Капець що з Україною зробили!!!:(
Лучанин Показати IP 12 Січня 2015 21:04
100 процентів підставили.
тойхтохочтрохидумає Показати IP 12 Січня 2015 21:34
Звичайна підстава. Як оперативні зйомки, які йдуть під грифом "Таємно" у кожній справі, могли опинитися в інтернеті. Ясно одне - політична заказуха.
Reiter Показати IP 12 Січня 2015 21:36
Коли вже Книша пов'яжуть чи Сидора?
луцьк Показати IP 12 Січня 2015 21:37
Що ви пишите... це дійсно підстава...комусь потрібно місце звільнити!!! А Григорій Пустовіт тут зовсім ні дочого....він будучи головою ОДА, відповідав займаній посаді!!!
Анонім до луцьк Показати IP 12 Січня 2015 21:50
думаєте загрева без слухань просто так посаду отримала? НЕ ВIРЮ!!!
парторг до луцьк Показати IP 12 Січня 2015 22:00
Ох скільки захисничків БЮТівських вилізло, вах-вах и всім відомо хто це: Дубняк, Кіндер, Козюпа, Чубара ...:) Паліть далі - посміємось!:)
Волинь Показати IP 12 Січня 2015 22:00
Добре, що засоби масової інформації публікують матеріали про хабарників, казнокрадів, депутатів-перевертнів. Ось і пустоцвіти попалися на хабарі. Ще багато гнид сидять у державних теплих кабінетах, ще багато треба зробити, щоб почати міняти систему. Народ України переможе ! Слава Україні !!!
Знаючий до ананіма Показати IP 12 Січня 2015 22:08
Та хіба тільки її Гриша назначав? А хто сьогодні зважає на закон. Все рішається за дзвінком. Сказали зверху великі папіки призначити давню баєвую падругу по банях - і раз - є на посаді. Хіба сьогодні цінується фаховість, знання, головне аби с..ку вміла лизати, і не тільки
Анонім до Знаючий до ананіма Показати IP 12 Січня 2015 22:36
Та коли знання цiнувались? Бачте пам'ятники Ленiну зносять це звичайно не погано, а от кухарки як вождь колишнiй говорив залишились керувати країною, були б уже кухарки тiльки от бiда - Україна їм не потрiбна, не ця країна їх вчила i ставила на ноги, як би вони не спiвали про патрiотизм...
Анонім до Знаючий до ананіма Показати IP 12 Січня 2015 22:36
Та коли знання цiнувались? Бачте пам'ятники Ленiну зносять це звичайно не погано, а от кухарки як вождь колишнiй говорив залишились керувати країною, були б уже кухарки тiльки от бiда - Україна їм не потрiбна, не ця країна їх вчила i ставила на ноги, як би вони не спiвали про патрiотизм...
Знаюча Показати IP 12 Січня 2015 22:33
При Пустовіту всі призначення були квотні. І якщо кандидатура від БЮТу не влаштовувала, приміром, Свободу, то цю кандидатуру навіть не вносили на обговорення. А Загрева якраз пройшла громадські слухання.
Анонім до Знаюча Показати IP 12 Січня 2015 22:37
не було слухань, Загрева добре працювала на штаб Порошенка
Знаючiй до Знаюча Показати IP 12 Січня 2015 22:40
Пояснiть, а що таке квотнi призначення?
незнаюча до Знаюча Показати IP 12 Січня 2015 22:48
коли були слухання? звгрева їх то пройшла -тiльки певно мимо...
він до Знаюча Показати IP 12 Січня 2015 22:55
а по якіц квоті банаду призначили хто знає
Пiлiтик до він Показати IP 13 Січня 2015 10:22
Ця кандидатура вiд БЮТу когось не влаштовавала, тому i не вносили на обговорення)))
38 до Знаюча Показати IP 13 Січня 2015 00:50
Брехня!
Анонім до Знаюча Показати IP 13 Січня 2015 10:09
Ти краще взнай, що таке квотнi призначення i не бреши, бо слухання щодо Загреви не було!!! Якби були слухання нiхто б так не йшов проти неї, а вона злякалася громадської думки, от i хай читає, що про неї думають! На заступника були слухання, на начальника не було -смiх та й годi!
Милайчук Показати IP 12 Січня 2015 22:43
"А Загрева якраз пройшла громадські слухання" - оце я запорола!!! Iпро принципи квотних призначень теж!!!
Не та тема! Показати IP 12 Січня 2015 23:30
Чи допоможе арешт ще одного хабарника спасти Україну від дефолту?Щойно слухав висткуп по =112 =каналу лідера незалежних профспілок гірників України Волинця.Враження від його виступу можна виразити одним слово-ЖАХ! Особисто я знав про складну ситуацію в українській енергетиці ,але не думав ,що настільки все погано.Виявляється ,шахтарям за листопад -грудень 2014 року не виплатили зарплату., забрали вугілля в державних шахтах за 60 дол.,не заплативши за вугілля, і при цьому купили його за 120 дол.в ПАР .Прийнято рішення закрити всі шахти в Нововолинську ,недобудовувати шахту №10 .Аналогічна ситуація на Донбасі ,там теж грошей на шахти не виділяють і готуються закривати шахти,роботи переселенцям ,які повірили владі і залишили райони контрольовані сепаратистами,ніхто не дає і їм майже не надають матеріальної допомоги..В Україні з 88 блоків теплових станцій працює лише 44.Масово відключають від світла промислові підприємста і навіть шахти .Спостерігаються масові взаємні неплатежі на сотні мільйонів гривень .Волинець ХОЧЕ зустрітись з Яценюком і довести вимиоги шахтарів. Якщо уряд не піде на поступки, погрожує загальним страйком!.
Знаючий до не та тем Показати IP 12 Січня 2015 23:40
А все від того, що країною керують недолугі кадри. Повиганяли людей професійних, думаючих, які мають власну позицію і вміють її відстояти, а понабирали "за квотним принципом" безграмотних та недалеких неуків. Риба гниє з голови, чи я помиляюся? А такі як Гриша Пустоцвіт цьому активно сприяв на Волині, а Дубняк йому в цьому допомагав. Нині продовжує тільки Дубняк, під чутким новим керівництвом. Тільки питання - навіщо це Гунчику. Невже не бачить ту БЮТівську гнилу команду?
ВОДА до Знаючий до не та тем Показати IP 13 Січня 2015 01:53
Бачить, бачить, але мовчить. Чогось.
ЛЮСТРАТОР Показати IP 12 Січня 2015 23:47
НА ВОЛИНІ СБУ КОЛИ ЗАПРАЦЮЄ,ТІЛЬО ТУНІЯДЦІВ ТАМ ТА БІДОЛАХ. А ХАБАРНИКИ ХАЙ ТРІШКИ ПОДУМАЮТЬ ДЕ КРАЩЕ ЗА ГРАТАМИ ЧИ НА ВОЛІ.
Аналітик Показати IP 13 Січня 2015 00:47
Іде політична боротьба. От якби Порох арештував хоч когось із власної адміністрації чи кабміну - це була б боротьба. А то там хабарі процвітають не менше лімона за призначення чи не зняття з посади і ніхто нічого не бачить. Роками розкрадають бурштин - і знову ніхто нічого не бачить. Поліз було Саша Бєлий наводити порядок з бурштином - і нема Саши Бєлого. Поліз Паша Данильчук там порядок наводити і зняли Пашу. А тут одного зловили, наробили галасу ніби всю корупцію перемогли і щасливі. Та й не факт, що цей один винен, інакше б відео з якого нічого не зрозуміти в інтернет не викидали б.
Усім партійцям Показати IP 13 Січня 2015 01:50
"Два брата "АКРОБАТА". Пустоцвіти=Кримінал? Сумнів, невже. А можливо це підставили, долари підкинули, цього не може бути. Тарас був мером м.Остріг, голова партії "Батьківщина", це неможливо. Пустовіт такий чесний як і Юля чесна!
ВСЕ приїхав Показати IP 13 Січня 2015 02:38
Як повідомляв раніше сайт "ВСЕ", вдень 11 січня співробітники СБУ затримали на хабарі заступника голови Рівненської ОДА Тараса Пустовіта. У прес-службі УСБУ в Рівненській області цю інформацію підтвердили. Проте про деталі інциденту повідомлять згодом. Нині ж, як стало відомо сайту "ВСЕ" з власних джерел, Тараса Пустовіта затримали на хабарі у 8 тисяч доларів на одній із вулиць Острога. Зараз він перебуває у слідчому ізоляторі, проте про підозру чиновнику ще не оголошено. Тарасу Пустовіту загрожує покарання, передбачене ч. 3 ст. 368 ККУ (Одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище). Санкція цієї статті передбачає порання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Жадоба до наживи Показати IP 13 Січня 2015 02:51
ДЕКЛАРАЦІЯ ТАРАСА ПУСТОВІТА Відповідно до статті 12 Закону України від 07 квітня 2011 року № 3206-VI «Про засади запобігання і протидії корупції» заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Пустовіт Тарас Олександрович подав декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2013 рік. Згідно з декларацією членом сім’ї декларанта є дружина Пустовіт І.В. Загальна сума сукупного доходу Т. Пустовіта у звітному періоді склала 273261 грн., у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) йому відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору - 18111 грн., дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності - 255150 грн. У власності, в оренді чи на іншому праві користування декларанта є житловий будинок загальною площею 183.2 кв. м., земельна ділянка 1355 кв.м., інше нерухоме майно (аптечні приміщення) загальною площею 70, 5 кв.м. Транспортних засобів, що перебувають у власності, в оренді чи на іншому праві користування; відомостей про вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності декларанта, витрати на придбання таких активів, відомостей про фінансові зобов’язання та інших його витрат немає. Загальна сума сукупного доходу члена сім’ї декларанта за звітний період становить 454856 грн, у тому числі заробітна плата, інші виплати та винагороди, нараховані (виплачені) йому відповідно до умов трудового або цивільно-правового договору - 21891 грн.; страхові виплати, страхові відшкодування, викупні суми та пенсійні виплати, що сплачені йому за договором страхування, недержавного пенсійного забезпечення та пенсійного вкладу - 1200 грн.; дохід від провадження підприємницької та незалежної професійної діяльності – 431763 грн. У власності, в оренді чи на іншому праві користування члена сім’ї декларанта є земельна ділянка загальною площею 480 кв.м., інше нерухоме майно загальною площею 512,4 кв.м. та легковий автомобіль марки Міцубісі- Аутлендер 2360 куб. см 2008 року випуску. Відомостей про вклади у банках, цінні папери та інші активи, що перебувають у власності члена сім’ї декларанта немає.
Батьківщина допомогл Показати IP 13 Січня 2015 02:55
Він майже десятиліття був міським головою одного з найбільших міст Рівненщини. З приходом Януковича опинився в опозиції та відчув, що таке тиск на бізнес і кримінальні справи. Після перемоги революції він знову повертається у владні коридори. Але тепер Тарас Пустовіт керуватиме не Острогом, а займе кабінет заступника голови Рівненської облдержадміністрації.
Інтерв'ю чесного Показати IP 13 Січня 2015 02:59
– Чому саме Вам запропонували цю посаду? Хто запропонував? І чому погодилися? – Правду казати? – Правду. – Ну, ви знаєте, що, нажаль, існує квотний принцип і одна із посад у керівництві області була запропонована партії «Батьківщина». Ця посада передбачала виконання обов’язків по будівництву, архітектурі, ЖКГ, інфраструктурі та промисловості. Я член «Батьківщини» з 2004 року. Двічі обирався міським головою Острога, а це місто обласного значення, тому й посада прирівнюється до голови РДА. Я державний службовець третього рангу, четвертої категорії. Серед наших кандидатів партія вирішила, що я можу виконати ці обов’язки на той період, на який буде треба. Бо всі ми розуміємо, що наближаються вибори президента і далі команда може помінятися.
Анонім до Інтерв'ю чесного Показати IP 13 Січня 2015 09:41
Краще б мовчала чесна хабарниця і ворюга
До речі до Інтерв'ю чесного Показати IP 13 Січня 2015 12:22
В Київському офісі партії "Батьківщина" є лобіст Пустовітів на прзвіще Олійник В.С. Він мало не ліва рука самої Юлі Тимошенко. У нього і потрібно запитати, чому і за які "заслуги" він рекомендував Пустовіта хабарника???
белое крыло Показати IP 13 Січня 2015 10:04
коментар було видалено
ржунiмагу Показати IP 13 Січня 2015 10:31
Свободу влаштовує керування Загреви освiтою!!! Новий новорiчний жарт!!!!
Брат 2 Показати IP 14 Січня 2015 00:33
Все конфіскувати, за яй...я підвісити на 3 роки, нехай повисить, може перестануть бути ПУСТОЦВІТАМИ!