USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Будинок-сусід ЖК «Егоїст» у Луцьку продовжує руйнуватися

10 Жовтня 2016 15:36
Багатоповерхівка по проспекту Соборності, 20 продовжує руйнуватися. Мешканці й далі кажуть, що всьому причина – будівництво сусіднього житлового комплексу. Зупинити будівництво, яке, до слова, вже оштрафували за відхилення від проекту, повноважень немає.

Про це стало відомо під час постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 10 жовтня.

У Луцьку вже декілька місяців депутати не можуть вирішити спір між забудовником, який зводить ЖК «Егоїст», та сусідньою багатоповерхівкою по проспекту Соборності, 20.

Нагадаємо, на несучих стінах будинку за адресою проспект Соборноті, 20 з’явилися тріщини. Під фундаментом підрядники вирили котлован, що призвело до того, що фундамент висить в повітрі. Згодом вдалося призупинити будівництво, а сторони (ОСББ, забудовник і міськрада як гарант) підписали тристоронню угоду, в якій сторони домовилися, що до 20 липня забудовник мав підсилити, утеплити стіни, укріпити фундамент. Але, з’ясувалося, що забудовник лише виконав частину зобов’язань. Зокрема, стягнув фундамент, заладнав тріщини, але почали з’являтися нові: час від часу маячки рвуться. Уже під час комісії забудовник погодився виконати в тижневий термін усі роботи, окрім утеплення місць укріплення, бо це надто дорого.

Сьогодні, 10 жовтня, мешканці вчергове прийшли шукати правди до міської ради, з проханням все-таки вплинути на забудовника, щоб той виконав свої зобов’язання. Крім того, щотижня в помешканнях лучан з’являються нові й нові тріщини.

Очільник відділу держахбудконтролю міськради Юрій Маслюк повідомив, що за відхилення від проекту забудовника оштрафували на 65 тисяч гривень і видали припис про усунення порушень, але зупинити будівництво ані ДАБІ, ані виконком, каже він, не можуть – підстав немає.

Урешті члени комісії рекомендували забудовнику усе-таки утеплити місця укріплення в якнайкоротший термін оскільки під час холодів, метал, яким стягнули будинок, буде притягувати холод. Представник забудовника, який був присутній під час комісії, на це знизав плечима, мовляв, треба порадитися з підрядником. Але чи утеплять – невідомо. Не горить бажанням він і влаштовувати відмостку.

А ось щодо тріщин, то депутати звернулися до першого заступника міського голови з проханням замовити експертизу стану багатоповерхівки, аби з’ясувати, чому все-таки будинок продовжує руйнуватися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2016 15:40
п*сець...
Анонім Показати IP 10 Жовтня 2016 16:21
Будинок почав тріщати ще до будівництва "Егоїста",ще тоді,коли вбивали палі під заплановану там 16-ти поверхівку
43 до Анонім Показати IP 10 Жовтня 2016 21:18
тим більше там далі будувати неможна
В Показати IP 10 Жовтня 2016 16:44
От рухне підїзд...
Василь Показати IP 10 Жовтня 2016 17:00
Люди добрі, вже того алкоголіка Булу Сергія хто небудь посадить за грати??? Ця аморальна людина порушує закон на очах у всіх і немає на нього управи. Не дай Господь, з будинком на Соборності станеться теж саме, що з будинком на Рівненській((( Хто потім буде винуватий???
Іван до Василь Показати IP 10 Жовтня 2016 18:06
Ніхто. Мешканці мають з вилами розігнати ту стройку. За вас хто має о*к* рвати? Дочесалися
Іринка до Василь Показати IP 10 Жовтня 2016 18:37
Набити йому сваї під будинком треба! Спалених машин видно мало було.
123 до Василь Показати IP 10 Жовтня 2016 20:36
А що справді бухає?
123 до Василь Показати IP 11 Жовтня 2016 00:12
Те, що гуляка ще та, знаю
Олена до 123 Показати IP 11 Жовтня 2016 13:57
тут собі рекламу робить тим що п'є і гуляє?
Лучанка до Олена Показати IP 11 Жовтня 2016 16:17
Він вже й так "розрекламований" - далі просто нікуди)
Лучанка Показати IP 10 Жовтня 2016 17:22
Хто власник?
Степан Степанович Показати IP 10 Жовтня 2016 17:31
Так необхідно було розпочинати з "Буратіно". Там на місці скверика, де буцімто мало бути дитяче кафе збудували лигарню та ще й з пивним заводиком. Побудували з порушенням усіх існуючих будівельних норм і все зійшо з рук. А раз все зійшло то маєте Егоїст, а далі буде будівництво торгового комплексу під назвою "А мені на Вас всіх і на Вашу думку нас...ти"
Я Показати IP 10 Жовтня 2016 18:15
А хіба то не Козюра там рулить?
Соборності 20 Показати IP 10 Жовтня 2016 18:39
Депутат хр*нов!!!
я Показати IP 10 Жовтня 2016 21:03
Наскільки я знаю там син Романюка
До я до я Показати IP 10 Жовтня 2016 23:21
Не смішіть) ви хоч його бачили?
Забудовник Показати IP 11 Жовтня 2016 08:59
То подавайте до суду.Ви ж створили ОСББ і не можете цілим будинком раду дати.Де потім ще будуть паркувати авта-під вашими вікнами,бо там місця більше немає,якщо до того часу цей будинок встоїть.Не даремно назва егоїст.Клали вони на всіх.А цього депутата ви самі вибрали,то чому жалієтесь...І ще один народний захисник-Яковлєв,ото насмішили...
Анонім Показати IP 19 Листопада 2016 23:10
Де фотки з тріщинами? Фотки в студію, так багато гучних голих слів.