USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Через борги луцькій родині відключили газ

9 Серпня 2016 13:28
Через систематичну несплату боргу «Волиньгаз» відключив від газопостачання ще одне помешкання в Луцьку.

За кілька років господарі дому заборгували за газ понад 30 тисяч гривень, - повідомляє прес-служба «Волиньгазу».

Нині в області нараховується понад 400 споживачів, у яких сума боргу за газ перевищила 5 тисяч гривень. За усіма такими адресами газопостачальна компанія уже надіслала листи із попередженням про припинення газопостачання. Також попередження про припинення газопостачання отримало ще 7 тисяч споживачів, заборгованість яких перевищує тисячу гривень. Сума боргу усіх попереджених про відключення осіб сягає майже 40 млн. гривень.

Загалом, з початку року ПАТ «Волиньгаз» довелось припинити газопостачання для 730 споживачів області. Усього ж, згідно оперативних даних, волиняни заборгували за блакитне паливо понад 130 мільйонів гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 13:30
Правильно
Руль до Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 23:33
Яке правильно? Це проблеми волиньгазу. Де вони були раніше, як працювали, що довели борги до таких сум? Це ж не за рік чи два. Мабуть, щось у волиньгазі не те, що так взялися відключати, приписувати борги за" зламані" лічильники, за видумані" втручання." Одна ціль- якби то більше грошей здерти. А керівництво платить чи краде і далі і не тільки газ, а й світло.????...
Світлана Михайлівна Показати IP 9 Серпня 2016 13:36
Хотілося, щоб до всіх без винятку так підходили , щоб не було білих і чорних ... Відключити це мало , через суд потрібно змусити за все заплатити ,включаючи витрати по відключенню !
Тарас до Світлана Михайлівна Показати IP 9 Серпня 2016 15:35
Я надіюся це не сім'я Романюка чи його синка??а за шо людям платити як мізерні пенсііиі зарплати скажіть!!
Волинянка до Тарас Показати IP 9 Серпня 2016 21:14
за спожитий газ! Якщо "мізерна пенсія чи зарплата" - отримує субсидію, а 30 тис. гр. заборгувати - це вже нахабство. панове, халяви не буде! Не можеш платити(тим більше, якщо приватний будинок!) - не користуйся! Раніше обходились без газу, а тепер пани стали великі...
споживач Показати IP 9 Серпня 2016 16:16
анонімам добре- вони мають чорні зарплати в конвертах ,дармові квартири і субсидії з наших податків,подивлюся що будете співати без субсидій- бо вічно давати субсидії вам не зможуть - от тоді всі без газу будете і Світлана Михайлівна заплатить все без халявних субсидій і ще і включаючи витрати по відключенню ,а тут люди собі все життя хатину ліпили і тепер на тобі- одне ,добре що не на вулицю викинули зимувати.як тих двох нещасних у Луцьку
777 до споживач Показати IP 9 Серпня 2016 17:04
звиняйте, але старенька бабуся за газ з мізерної пенсії платить і за кожну копійку переживає. А от декому на все пофіг і пару років не платити і навіть не паритись - то норма?? Чи ви добре знаєте тих, хто ту хатину "все життя ліпив"?
Green Показати IP 9 Серпня 2016 18:42
Це лише квіточки.З новими тарифами ще не таке буде
мда Показати IP 9 Серпня 2016 20:09
підніміть тарифи ще в 10 разів (Від фонаря) і відмикайте, відмикайте...
Анонім Показати IP 9 Серпня 2016 21:15
В першу чергу, потрібно відключити Жуковій Людмилі !!!!!! А тоді братись за інших.
Барон Показати IP 9 Серпня 2016 21:25
А циганам газ слабо відключити?Ці хлопці і дівчата взагалі за нього не платять, а палять добре.
Роза до Барон Показати IP 9 Серпня 2016 23:38
Хай до циганів начальство Їде відключати