USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чоловік, якого побив церковний послушник, - відомий фотокореспондент

11 Липня 2017 08:28
Журналіста газети «Слава праці» Володимира Лук'янчука у Луцьку побив послушник однієї з православних громад в області (послушники, це особи, які готуються до прийняття чернецького сану, й виконують різні послухи при храмах чи моанстирях).

Про це інформує Вісник.

Пану Володимиру, який родом з Рожищенського району, 10 липня виповнилося 69 років. Того дня чоловік прогулювався центром Луцька та фотографував місто. Під час того, як фотографував знайомих біля пам'ятника Шевченку, поряд проходила парочка нетверезих. Як виявилося потім - священнослужитель з дружиною.

Вони подумали, що фотографують їх, і священик з розмаху копнув ногою по професійній фотокамері, яку Лук'янчук уже майже заховав у сумку. На цьому чоловік не зупинився, повалив пенсіонера з ніг і продовжив його гамселити по голові.

Перехожі намагалися стримати панотця, але то було нелегко і дісталося ще двом чоловікам, які втрутилися у бійку.

Очевидці викликали швидку, поліцію.

Знімки Володимира Лук'янчука неодноразово публікувалися у «Віснику+К», також він співпрацює із газетою «Волинь-нова». До речі, редакція останньої, знаходиться у приміщенні університету.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Правда Показати IP 11 Липня 2017 08:51
Назвіть прізвище та ім’я священника, де він веде служби, хай всі знають, чому мовчавти?
123 до Правда Показати IP 11 Липня 2017 10:10
А им папа сверху добро не дал.
Andrew Показати IP 11 Липня 2017 10:57
Десь в Нетішин були фото того піТара лахматого, що руки і ноги розпускав!
L Показати IP 11 Липня 2017 11:45
який чернечий сан з дружиною?
ЗНАЮ Показати IP 11 Липня 2017 12:11
НА ЦУКРОВОМУ ЖИВЕ,там і напевно прислужує
ОЛЕГ Показати IP 11 Липня 2017 12:13
коментар було видалено
Де Показати IP 11 Липня 2017 12:30
поліція? чому місцеве керівництво дозволило перетворити Луцьк на якусь злочинну клоаку, де вже серед білого дня стало небезпечно спокійно пройтись навіть центральними вулицями? Який в ср..ку "Луцьк європейський" з таким станом справ?
Яровий до Де Показати IP 12 Липня 2017 09:39
Разруха в Головах!!!! https://censor.net.ua/resonance/446861/pervyyi_zamglavy_mvd_sergeyi_yarovoyi_rastuschiyi_uroven_prestupnosti_eto_mem_kotoryyi_vbivayut_v_golovy
От до Яровий Показати IP 12 Липня 2017 13:36
тих в кого розруха в головах хай контролює поліція (бажано підстрачниками, суспільно-корисною працею і грошовими стягненнями по мінімуму, а по максимуму ізоляцією) за це їм держава гроші платить, щоб могли нормально жити ті в кого з головами все в порядку
бритва оккама Показати IP 11 Липня 2017 12:31
якби був московського патріархату,то в заголовку написали б...Так само як про аварії на польських номерах...А так скромно священнослужитель...
ісса ндойє Показати IP 11 Липня 2017 12:33
Судячи з фото поліції, цей відомий кореспондент не надто далеко відїйшов у моральному плані від бухого батюшки...
впраропро Показати IP 11 Липня 2017 14:12
немає такого на цукровому
Фотокор Показати IP 11 Липня 2017 16:19
Володимир Лук'янчук не є журналістом "Слави праці".
непослушник Показати IP 11 Липня 2017 22:12
Все було не так-я його тільки раз кадилом пере#башив.
вова згоранець Показати IP 14 Липня 2017 17:28