Чому Луцьк виділить 10 млн на ремонт інфекційної лікарні
Передбачити у міському бюджеті на 2018 рік 10 мільйонів гривень субвенції з міського бюджету обласному на ремонт обласної інфекційної лікарні пропонують, оскільки дві третини потрібної суми виділить Волиньрада.
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 20 грудня. Депутати розглянули проект бюджету Луцька на 2018 рік.
На запитання про те, чому у проекті бюджету пропонується надати обласному бюджету субвенцію в сумі 10 мільйонів гривень, радник міського голови Ігор Поліщук пояснив, що відповідно до статистики, 75% пацієнтів обласної інфекційної лікарні становлять лучани, а умови в лікарні найгірші серед усіх лікарень міста та непридатні для лікування дітей. Наразі є попередня домовленість з головою облради Ігорем Палицею про те, що з обласного бюджету на ремонт медичного закладу виділять 20 мільйонів гривень, а з міського – 10 мільйонів. Зараз триває розробка проектно-кошторисної документації. Голова комісії Борис Смаль пропонував вивчити питання управлінню охорони здоров’я.
Члени комісії рекомендували підтримати проект бюджету Луцька на 2018 рік.
Нагадаємо, під час огляду інфекційної лікарні у жовтні Ігор Палиця виявив чимало проблем закладу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання постійної комісії Луцької міськради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 20 грудня. Депутати розглянули проект бюджету Луцька на 2018 рік.
На запитання про те, чому у проекті бюджету пропонується надати обласному бюджету субвенцію в сумі 10 мільйонів гривень, радник міського голови Ігор Поліщук пояснив, що відповідно до статистики, 75% пацієнтів обласної інфекційної лікарні становлять лучани, а умови в лікарні найгірші серед усіх лікарень міста та непридатні для лікування дітей. Наразі є попередня домовленість з головою облради Ігорем Палицею про те, що з обласного бюджету на ремонт медичного закладу виділять 20 мільйонів гривень, а з міського – 10 мільйонів. Зараз триває розробка проектно-кошторисної документації. Голова комісії Борис Смаль пропонував вивчити питання управлінню охорони здоров’я.
Члени комісії рекомендували підтримати проект бюджету Луцька на 2018 рік.
Нагадаємо, під час огляду інфекційної лікарні у жовтні Ігор Палиця виявив чимало проблем закладу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
FT: Трампа надзвичайно вразили далекобійні удари України, і він погодився посилити санкції проти РФ
Сьогодні 20:58
Сьогодні 20:58
Охолодитися в спеку: у Луцьку запрацювали вуличні душі
Сьогодні 19:43
Сьогодні 19:43
Завтра Луцька громада прощатиметься з Героєм Юрієм Клевцем
Сьогодні 19:05
Сьогодні 19:05
У Луцьку нетверезий 19-річний водій на Mercedes наїхав на пішохідне огородження та втік
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
У Запоріжжі бомби впали на пляж, постраждали діти
Сьогодні 18:27
Сьогодні 18:27
На Волині під час купання загинув підліток
Сьогодні 18:08
Сьогодні 18:08

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.