USD 27.5 27.9
  • USD 27.5 27.9
  • EUR 31.15 31.6
  • PLN 7.1 7.33

Луцькі євроактивісти «піднімуть» ЛПЗ

Луцький Євромайдан кличе усіх волинян на чергове Народне віче із закликом зупинити політичні репресії проти активістів, стверджують євромайданівці.

«У неділю, 16 лютого, о 13:00 прийди на Театральний майдан Луцька і доведи, що Євромайдан не зламати!», - повідомляють представники обласного осередку ВО «Майдан».

Після Віче відбудеться хода із закликом «Луцьк, вставай!» до мікрорайону ЛПЗ.
Загрузка...
Коментарів: 11
ДПЗ Показати IP 15 Лютого 2014 11:36
Єх щоб їх там "опустили"!:)
Дмитро Показати IP 15 Лютого 2014 12:03
піднімуть піднцмуть ))) вам що взагалі нема чим зайнятись?
екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 12:35
Скоро замість того, щоб по святах та неділях ходити до церкви та молитись Богу, будем ходити на майдани та молитись опозиціонерам-євреям!
Яна до екскурсовод Показати IP 15 Лютого 2014 19:42
Мітинг заплановано на 13-ту. А якщо Ви справді ходите до церкви, то мабуть знаєте, що до того часу богослужіння вже закінчується. Так що Ваш коментар якийсь нелогічний!
Anonymous Показати IP 15 Лютого 2014 13:33
Задолбали эти конченые протесты и майданы ...!! УспГойтесь ... Мля ...
Яна до Anonymous Показати IP 15 Лютого 2014 19:44
На сході читають волинські сайти????
ЛПЗ до Яна Показати IP 16 Лютого 2014 00:36
По-перше, він з Луцька По-друге, не тільки на сході не подобається те, що витворяють майд**ни... в нас просто народ трохи спокійніший,мабуть того, що живеться трохи краще ніж на сході а майд**ни і це хочуть знищити. Що Вам майд**ни не хватає? стипендії - вчасно,пенсії - вчасно, зарплати - переважно вчасно, а там де не платять подивіться хто власник, Автозавод - Порошенко - не платять, Тролейбусне депо - комунальне, там теж не платять,але ним керує міськрада а міськрада це бют і свобода,робіть висновки