USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Чи потрібен «шанхай» у центрі міста? Думки лучан про Старий ринок

12 Вересня 2017 18:56
Чи потрібен ринок біля Луцького замку? Думки розкололися навпіл. Лучани – проти «шанхаю» в історичній частині міста. Натомість керівники облспоживспілки не хочуть втрачати прибуткового бізнесу у привабливому місті. Про це йдеться у сюжеті ТРК Аверс.

Нагадаємо, у Луцьку депутати ухвалили рішення відмовити облспоживспілці у договорі оренди землі на частині Центрального ринку, впродовж місяця передати міській раді земельну ділянку та створити робочу групу.

ЧИТАТИ ЩЕ: НА ЦЕНТРАЛЬНОМУ РИНКУ ЛУЦЬКА ПРОВЕДУТЬ ОБЛІК ПІДПРИЄМЦІВ

Лучани кажуть, що ринок виглядає неестетично, це місто треба зробити привабливим, щоб було приємно сюди приїжджати. Найбільше бідкаються мешканці Старого міста – через гуркіт машин, антисанітарію тощо.

Жоден перехожий, яких журналісти зустріли поблизу ринку, не сказав, що його потрібно залишити таким, як він є.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Олег Показати IP 12 Вересня 2017 19:11
Всі обсирають, але все продовжують ходити туди. Буде попит - буде і пропозиція.
1111 до Олег Показати IP 12 Вересня 2017 22:12
Ніхто туди не ходить! Коли вони страйкували, була така тиша і спокій там!!! От би завжди так. Ніхто з голоду в той день не помер!
Андрій Показати IP 12 Вересня 2017 20:55
Цей "Шанхай" дає роботу сотням людей,які кормлять сім"ї...Зрештою міська влада просто повинна позбутися прокладки-облспоживспілки і напряму наповнювати бюджет міста.
Яяя до Андрій Показати IP 12 Вересня 2017 22:05
Чому на ЛПЗ не переіжджаєте??? Яка вам різниця, де торгувати???!!! Вам же ринок треба, а не місце! Вас же ринок годує
Я до Яяя Показати IP 13 Вересня 2017 20:42
Чому ти в підвалі не живеш,яка різниця де тобі жити,тобі ж просто переночувати треба?Не розумний коментар
скептик Показати IP 12 Вересня 2017 20:57
ринок потрібний , але його треба осучаснити
Ігор Показати IP 12 Вересня 2017 21:28
Потрібно закрити І ЗАБУТИ про СТАРИЙ базар
КЛВ Показати IP 12 Вересня 2017 21:48
Закрити !!!
Філоненко Юра Чемпіо Показати IP 12 Вересня 2017 22:06
Ринок має бути,зробити парковки,вигнати ромів.
Філоненко Юра Показати IP 12 Вересня 2017 22:12
Потрібно зробити парковку,осучаснити,модернізувати.Ринок має бути там!
Саша Іллюк Показати IP 12 Вересня 2017 22:14
Ромів прибрати треба.А так це найкращий ринок у місті.Звичайно модернізувати.
Петро Показати IP 12 Вересня 2017 23:34
Сьогодні в супермаркетах ціни менші ніж на базарах.
Я до Петро Показати IP 13 Вересня 2017 20:44
Для кого і ларьок супермаркет...
ФОП Показати IP 12 Вересня 2017 23:47
Шанхай непотрібний, звісно, але влада своїми недалекоглядними діями сама не дає можливості підприємцям, які там працюють, навести лад. Та й облспоживспілка дуже не переживала за вигляд ринку, просто наживаючись на людях. Зробила ремонт пів-ряду біля павільону для годиться, про людське око. А до решти території їм,як виявилося, байдуже.
Патріот Показати IP 13 Вересня 2017 01:49
Думкі Лучан різні але ринок дійсно потрібно перенести . Міська рада повинна посприяти в виділенні коштів для перевезення торгових павільйонів . Також наладити безпроблемний доїзд до місця нового ринку, навіть якийсь термін і безкоштовний. А на місці ринку зробити розважальну площадь , щоб в центрі на свята і розвагі не перекривати рух.Дякую за розуміння даної ситуації.
Нейтрал Показати IP 13 Вересня 2017 09:38
Як бути людям з товаром?Деякі люди мають кредити,їх більше десятка.Я подивлюся як ви будете спокійно спати коли пенсіонер або селянин накладе на себе руки.Повторююсь сотні людей залишаться без роботи,мало того проблеми подвоюються.Дякую за сприяння такої ситуації
читач до Нейтрал Показати IP 13 Вересня 2017 10:16
яка різниця , ДЕ продавати??? велика різниця, КУДИ запрошувати туристів та облагороджуати культурну частину міста, КУДИ водити дітей на прогулянку. НЕ на ЛПЗ ж! А от ринок там не завадить! Ну взяли кредит, ну і продавайте далі, є всі умови на ЛПЗ! чим вам там не подобається??????????? маршрут пустили, покупці у вас є, чого ще бракує??? якщо люди їздили в центр на ринок, то яка різниця КУДИ їхати?!
скептик до читач Показати IP 13 Вересня 2017 10:44
різниця велика. якщо ти в тому нічого не тямиш, то помовч
читач до скептик Показати IP 13 Вересня 2017 11:57
аргументуйте, будь-ласка! не тямлю в базарній справі нічого, бо не маю там знайомих продавців, і туди не ходжу ніколи. Тому просвітіть мене та інших, яка ж РІЗНИЦЯ! Можливо тоді і зміниться думка населення!
Я до читач Показати IP 13 Вересня 2017 20:49
Знаєш,кажуть,дурня вчити,тільки псувати...яка різниця?Чому цум зробили магазином,Промінь.Задумайся,це не важко,просто страшно робиться,коли читаєш такі коментарі,чи то дурень пише це,чи то лижі не їдуть...
Ввв до Я Показати IP 13 Вересня 2017 21:38
Цум - центр.універсальний магазин завжди був магазином) а Промінь зовсім не магазин. Де аргументи???
Я до Ввв Показати IP 13 Вересня 2017 22:31
В Промені немає магазину?Я ж тобі писав,дурня вчити....ти так і не зрозумів?Про що далі можна говорити...?Тобі ще факти потрібні?))))З якого ти села?Вибач,якщо образив,яка в тебе освіта?Скільки заплатили,щоб ти тут сидів під різними іменами?
12-34 Показати IP 13 Вересня 2017 11:16
дати пп і рольнікам перехідний період 6-12 міс. і на гпз
лучанин Показати IP 13 Вересня 2017 11:50
Багато змін в особистому житті і житті міста пройшло за ці роки.Я думаю ,що вже самим підприємцям той ринок навбрид.Згадувати ті часи коли куплений товар розпродавався за пару днів ми ще довго будемо.Змінюється наше відображення у дзеркалі,ми старіємо і звикаємо до цього.Звикнемо до нового ринку на ГПЗ.Звісно підприємців шкода,хто на старому ринку стоїть роками ,а хто нещодавно.Якщо товар хороший його знайдуть і за пару кілометрів у бабки в селі.Необовязково робити ср...ч під стінами замку.Може хоч туристи які приїзджають подивитись на вісі пока що існуючі принади нашого міста будуть залишати тут кошти
Лучанка до лучанин Показати IP 13 Вересня 2017 12:11
Повністю підтримую. Ринок - то пережитки пострадянського суспільства, коли нічого , окрім базарів, не було. Зараз на щастя, маємо безліч можливостей придбати якісний товар в інтернеті, торгових центрах, супермаркетах, за кордоном.Якщо ринок залишиться на тому ж місці - то окрім туристів з маневич та колок більше ніяких тут не побачимо!
Я до лучанин Показати IP 13 Вересня 2017 20:53
Ти питав в туристів,про що вони думали,коли бачили як в замку бухали?Може хватить д%чити клавіатуру?Аж смердять ваші коментарі,одне і теж і не відповідає реальності,хватить писати брєд
Лучанка Показати IP 13 Вересня 2017 12:14
А ще мене дуже дивує продаж без цінників та квитанцій. В разі покупки неякісного товару - продавець з ринку ніколи не підтвердить, що товар куплений саме у нього. Зустрічала такі випадки неодноразово! Ціни з голови -це якийсь первісний лад!
Читатель Показати IP 13 Вересня 2017 14:13
Базар на ГПЗ однозначно. Или Луцк это не город, а село.
ВОВК Показати IP 13 Вересня 2017 17:38
Полішуки скільки ваш ср?ний туризм приніс грошей вміську казну. ОТО Ж. Якщо не в темі то їдьте на ДПЗ і там хоть на головах ходіть. БАЗАР БУВ Є І БУДЕ. FOREVER. ПАНАЄХАЛІ.
101 до ВОВК Показати IP 13 Вересня 2017 18:31
Такі як ти заср*ли історичний центр Луцька. Старий базар перенесуть звідти якщо не через рік то через 2, так що готуйся.
Я до 101 Показати IP 13 Вересня 2017 20:57
Такі як ти за%рали замок,таким як ти зас%али голову,хватить тут з себе чистоплюїв корчити,по єврошопах лазите,а базар тобі"срач",той базар був ще коли тебе в проекті не було,так що він тебе і переживе
читач до ВОВК Показати IP 13 Вересня 2017 20:14
готуйся! вже можеш свою черапшку чи як ви там свої бутікі називаєте потрохи розбирати, щоб без попередження не знесли.
Я до читач Показати IP 13 Вересня 2017 21:00
коментар було видалено
mikelli Показати IP 13 Вересня 2017 20:57
Шанхай - це просунутий і дуже розвинутий китайський мегаполіс, а не той хаос, яким привикли називати Центральний Ринок. Дакка чи Мумбаї в центрі міста - буде більш доречним порівнянням. ;-)
Анонім Показати IP 13 Вересня 2017 21:30
Невже у вас в житті все наладиться,коли той базар перенесуть?Думаю ви всі цими коментарями показуєте свою велич,ніби ви щось вирішуєте,тим самим закриваєте очі,стараєтесь піти від своїх проблем і невдач.А деякі унікали просто поняття не мають,про що пишуть,шкода жити в одному місті з такими"мешканцями,"лучанами".Ви ж в маршрутці бабці місце не дасте,а тут пишете як борці за всесвіт....