USD 39.70 39.94
  • USD 39.70 39.94
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Чи потрібен вихідний 8 березня: українці можуть проголосувати у «Дії»

28 Лютого 2023 16:07
Опитування про майбутнє Міжнародного жіночого дня запущено у мобільному додатку «Дія».

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Telegram.

«Продовжуємо розвивати електронну демократію в «Дії». Запускаємо нове опитування. У парламенті вирішують, що робити з 8 березня після нашої перемоги. Є два варіанти – залишити офіційним вихідним або зробити робочим днем. Потрібна ваша допомога. Кожен голос у дії врахують перед ухваленням законопроекту», – написав він.

Опитування стартувало у вівторок, 28 лютого, і триватиме до понеділка, 6 березня.

Нагадаємо, у Верховній Раді запропонували скасувати святкування 8 березня, 1 травня та 9 травня. Такий законопроєкт зареєстрували в парламенті 13 лютого.

Замість 8 березня, коли зазвичай в Україні відзначають Міжнародний жіночий день, депутати пропонують запровадити вихідний 25 лютого, у день народження поетеси Лесі України, День української жінки.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 28 Лютого 2023 16:29
вже з тею дією набридли.!!! краще б питали чи люди хочуть зарплату депутатам піднімати.то бач таке не питають. в дії ? !!! зробили б бліц опитування .))) а то ніби люди щось вирішують.зроблять як хочуть.
Голова Показати IP 28 Лютого 2023 16:47
Перенесити на 29 лютого
123 Показати IP 28 Лютого 2023 19:11
Що зміниться від цих переносів! Є свято, всі звикли, святкуємо. На що воно впливає?
Анарх Показати IP 28 Лютого 2023 21:16
Люди ви трошки глибше подумайте. За допомогою дії можна голосувати і проводити опитування на державному рівні оскільки в ній містяться всі персональні данні людей з документами. Звідси випливає питання а чи не можна замість верховної ради голосувати за законопроекти всім громадянам країни в *дії *наприклад, а не через депутатів.
Анонім до Анарх Показати IP 1 Березня 2023 16:12
так нехай розганяють депутатів народ сам буде за закони голосувати
Анарх до Анонім Показати IP 1 Березня 2023 23:48
Так в тому і суть за допомогою програми забрати посередників і хабарницвто. І люди зможуть власноруч приймати участь в політиці і законотворені.
Анонім Показати IP 1 Березня 2023 10:19
та яка дія не у всіх є ці смартфони.літні люди не мають
Анарх до Анонім Показати IP 1 Березня 2023 13:28
В разі відсутності смартфонів можна встановити термінали на прикладі приватбанківських платіжних і біля них персонал яких допоможе старшим людям зорієнтуватись.
Анонім до Анарх Показати IP 1 Березня 2023 16:10
ви серйозно? ото бабуся з купою болячок піде голосувати за 8 березня? а лампочки вже всі роздали через дію ? усім вистачило? брєд якийсь.заганяють в стойло контрольоване усіх
Анарх до Анонім Показати IP 1 Березня 2023 23:46
Так мова не за 8 березня а за дію) і про те що 450 дармоїдів можна замінити програмою. А на рахунок бабусь: зробити право голосування в дії найближчого родича наприклад дітей або внуків. Тобто бабуся або дідусь можуть віддати голос своїй дитині.