USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Чи відбудеться в Україні «революція № 2»?

24 Березня 2014 20:11
Є велика ймовірність того, що в Україні може відбутись другий етап революції.

Про це повідомив керівник Правого сектору на Волині Павло Данильчук під час прес-конференції у штабі Правого сектору із представниками ЗМІ сьогодні, 24 березня.

На думку очільника організації, революція відбудеться за умов, якщо «влада діятиме по-дебільному».

ЧИТАТИ ЩЕ: ЧОМУ ВЛАДА УКРАЇНИ НЕ ЧИНИТЬ ОПІР ПУТІНУ. ВІДЕО

«Таке враження, що вони не відчувають, що трапилось, що люди загинули, що українці, врешті-решт, змінилися», - зауважив він.

Зі слів Данильчука, люди чудово розуміють, що одні і ті ж самі персони знову займають «крісла», тільки уже на інших посадах. Також він вважає, що в Україні немає нормального спілкування представників влади з громадськістю.

«Такі ініціативи йдуть знизу. Тому розвиток подій може бути різним. Але я б не хотів другого етапу революції, тим більше за умови можливої війни з москалями. Але якщо це станеться в черговий раз, суспільство усе змете з свого шляху», - зазначив лідер волинського Правого сектору.

На його думку, за умови революції № 2 є й інша загроза – втрата ще більшої території країни.

«А це вже дуже погано», - резюмував Павло Данильчук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
))))))))))))))) Показати IP 24 Березня 2014 20:15
Вообще-то №3
не придирайтесь=) до ))))))))))))))) Показати IP 24 Березня 2014 22:13
Помаранчева революція не враховується=)))
йося моргенштерн до ))))))))))))))) Показати IP 25 Березня 2014 09:44
революцію роблять романтики!!! до влади приходять ......
Українець Показати IP 24 Березня 2014 20:21
Дфяти по-дибільному це так як правий сектор?
Кабан до Українець Показати IP 24 Березня 2014 20:57
Навчись грамотно писати, грамотєй!!!
Если Показати IP 24 Березня 2014 20:29
Если встретите, не трогайте Джавдета...
москаль Показати IP 24 Березня 2014 20:37
Да добре, писля первой вже отпускает!)))
житель Показати IP 24 Березня 2014 20:46
Вже потрібно починати. Прокурори далі прикривають свої кормушки. В підгайцях зловили голову який розкрадав землю, а районний пркурор відмазав. Для чого вмирали хлопці, для кого для юлі і ко?
до жителя до житель Показати IP 24 Березня 2014 20:52
Він ще й людей на антимайдан шкільним автобусом возив.
до жителя. так він щ Показати IP 24 Березня 2014 20:51
!!!
Анонім Показати IP 24 Березня 2014 20:53
Правий сектор захотів рулити державою? Та от тільки Турчинов вам не Янукович! НАТОвські війська введе щоб вас заспокоїти і оком не мигне!
Олег до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 20:59
Що ти мелеш??? Правий сектор - патріоти, а Турчинов - тимчасова тряпка, така як і Яценюк зі своєю командою!!!
правдивий до Олег Показати IP 24 Березня 2014 21:46
Олеже Правий сектор - структура із багатьма невідомими. Не всі там патріоти, а за їх спинами пролізли швондери та бандити, які прикриваючись гаслами поставили цю структуру над законом - творять самосуди, погрожують і відверто грабують тих, хто на їх думку винен. ЗАКОН І ТІЛЬКИ ЗАКОН - це шлях цивілізованої країни. Не Правий сектор вивів людей на МАЙДАН, а сумління та віра в справедливість.
Дід Парафін до Анонім Показати IP 24 Березня 2014 22:15
Вс**ться ваш Турчинов, прости мене Господи! Багато він навводив в Криму?Багато команд надавав воякам, яких покинули на російських зелених? Де НАТО, от скажіть старому, де ВОНО, коли Крим про**рали?
111111111 Показати IP 24 Березня 2014 21:08
http://cs7011.vk.me/c616216/v616216580/6f5b/lngp6itfDzc.jpg тут все сказано, и че в 3-м майдане требовать будем? кого ставить во власть, какой город крушить? кого убивать?
Тебе до 111111111 Показати IP 24 Березня 2014 22:16
)))
1111111 до Тебе Показати IP 24 Березня 2014 23:05
ну-ну)))) диванные войска в действии))))
Асса Показати IP 24 Березня 2014 21:27
Революція буде. Люди підуть пиз..ти Данильчука і Правий сектор!
титушко Показати IP 24 Березня 2014 23:03
какая революция?-при революции меняется государственный строй.а тут одни олигархи басндиты отодвинули от корыта олигархов воров.а эти пс,самооборона, автомайдан пойдут под нож(много видели-много хотят).Классика революций уже 200лет.
Микола Показати IP 24 Березня 2014 23:08
Верзун Педро віддай гроші Надра банку 5 млн гривень.за тобою скучають вкладники.І нов ий закон. Про виконавчу службу.
Лучанин Показати IP 25 Березня 2014 01:59
Завдяки провокаціям "правого сектору" Росія окупувада Крим, продовження так званої революції безвідповідальними "діячами" Д.Ярошем, Данильчуком та їм подібним може призвести лише до подальшої окупації України
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 04:25
Со складов внутренних войск в Львовской области похищено более пяти тысяч автоматов Калашникова, 2741 пистолета Макарова, 123 ручных пулемета, а также 12 реактивных огнеметов «Шмель», полторы тысячи оборонительных гранат Ф-1 и значительное количество патронов. В Галицком и Франковском райотделах милиции похищены около тысячи пистолетов Макарова, более 170 автоматов Калашникова, снайперских винтовок и пулемет Калашникова. Из 80-го отдельного аэромобильного полка и 27-й отдельной мобильной бригады бесследно пропали свыше 10 ПЗРК "Игла". Нормально, да? И это только то, что у всех на слуху. Так что давите правосеков, пока они не организовали вам вместо "небесной сотни" эдак 5-6 небесных тысяч. К ногтю *******.
Ірина до Москаль Показати IP 25 Березня 2014 06:05
І правильно зробили! Давно пора все брати в свої руки!
москаль до Москаля Показати IP 25 Березня 2014 04:42
Зато у военных все ок! вышли на учения 5 танков сгорели, самолет упал, гаубица взорвалась!)
Москаль Показати IP 25 Березня 2014 04:47
Кстати, из последнего: координатора "Правого сектора" на Западной Украине Александра Музычко убили двумя выстрелами в сердце. На месте происшествия работает следственно-оперативная комиссия. По предварительной информации "Сашу Белого" похитили неизвестные на трех автомобилях и вывезли в район Бармакив, неподалеку от кафе "Караси". Источник: http://censor.net.ua/n277592
СЕРГЕЙ Показати IP 25 Березня 2014 08:11
ВСЕ НАДО НАЦИОНАЛИЗИРОВАТЬ. ВЕСЬ КАПИТАЛ УКРАИНСКИХ ОЛИГАРХОВ КОНФИСКОВАТЬ.СОЗДАТЬ НАРОДНУЮ РАДУ,ДЛЯ РЕШЕНИЯ ЭКОНОМИЧЕСКИХ ВОПРОСОВ В СТРАНЕ И РЕГИОНАХ,ХОРОШОГО ОТ ЭТИХ ПРОАМЕРИКАНСКИХ И ПРОРОССИЙСКИХ ПОЛИТИКОВ НЕ БУДЕТ. НУЖНО ИМЕТЬ СВОЕ. ИХ ПОЛИТИКА ЦЕНЫ ПОДНЯТЬ, УРЕЗАТЬ СОЦВЫПЛАТЫ, НА 40% ПОДНЯТЬ ТАРИФЫ, СОЗДАЮТ НАЦГВАРДИЮ,ЧТОБЫ РАЗОГНАТЬ ПРАВЫЙ СЕКТОР И НЕ ДОПУСТИТЬ НОВУЮ РЕВОЛЮЦИЮ В ЭТОЙ СТРАНЕ НИКТО НЕ ПОЙДЕТ НА ВОЙНУ,ТАК КАК НЕ ЭКОНОМИКИ НЕ ВЛАСТИ В СТРАНЕ НЕТУ ЗА ЧТО ВОЕВАТЬ,ЗА АЛЕГАРХОВ- НЕТ! Я ПАТРИОТ СВОЕЙ СТРАНЫ НО НА ВОЙНУ ЗА ЭТУ ВЛАСТЬ НЕТ! КОТОРАЯ ЗАВТРА МЕНЯ ПОСАДИТ ЗА НЕ УПЛАТУ КОМУНТАРИФОВ И ОТБИРАЕТЬ ВСЕ НАЖИТОЕ
Анонім до СЕРГЕЙ Показати IP 25 Березня 2014 10:44
я не сказал о соцроботниках ничего, я о том что у " новой" власти только одно на уме набить госбюджет,то есть свой бюджет за счет простого народа,повышением налогов и тарифов а не развивать экономику поэтому надо менять в корне все,в том чесле и раду и старых богочей в новом облике
до Сергея Показати IP 25 Березня 2014 08:43
Согласен но причем тут соцработники? ((
Лучанка 32 Показати IP 25 Березня 2014 09:23
Видела вчера классную картинку. Джип едет по городу. номерной знак -"Правый сектор". Сбоку надпись- "Об"єкт під охороною" .За рулем двое молодих людей в камуфляжах с чувством собственного достоинства хозяев этого города, а может быть и страны. Очень напоминает кадры из фильмов про американских коммандос.
партия Батьковщина Показати IP 25 Березня 2014 10:29
http://ari.ru/news/7f4e8e9ef