USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Оновлений «Правий сектор» готує революцію в Україні

23 Лютого 2016 17:31
Революцію як перебудову суспільства на засадах українського націоналізму планує здійснити «Правий сектор», який напрацьовує свою програму та готується до з’їзду.

Про це йшлося під час прес-конференції щодо висвітлення напрямку роботи НВР «Правий сектор» та об’єднання націоналістичних рухів на Волині 23 лютого у Луцьку.

Керівник політичного напрямку «Правого сектора» у Львівській області, мер міста Сколе Володимир Москаль зазначив, що сильна та вишколена організація призведе до новітньої революції в Україні. Він відзначив, що йдеться не про бунт та збройне протистояння, хоча члени організації не можуть виключати силового варіанту. З його слів, метою «Правого сектора» є створення Української соборної самостійної держави з потужним націоналістичним урядом.

З його слів, 10 днів тому в Києві відбулася робоча конференція НВР «Правий сектор», де напрацювали робочу версію програми національно-визвольного руху. До структури входять політична партія «Правий сектор», ГО «Правий сектор» та резервні сотні Добровольчого Українського Корпусу. Наразі триває робота з залучення фахівців, аби врахувати насущні проблеми, що турбують українців та «відрізнятися від популістичних політичних проектів». У програмі планують детально врахувати усі найважливіші напрямки – освіту, культуру, політику тощо.
Чинну українську владу на чолі з президентом та прем’єр-міністром він назвав режимом внутрішньої окупації, що працює на обмежені олігархічні клани, а не на українську державу. З його слів, підготовчий процес може тривати до півроку, а революція відбудеться за тиждень. Наразі триває робота над створенням організації, що стане флагманом в революції і поведе за собою український народ.

Паралельно із зустріччю у Луцьку нині відбуваються поїздки в інші регіони, наприклад, на Харківщину та Запоріжжя. Оскільки відбувається реорганізація структури, під час планового об’їзду вирішують питання зміни керівництва. Метою, мовляв, є обрання керівництва, що стане прикладом для членів організації. Невдовзі повинен відбутися з’їзд «Правого сектора».

Керівник ідеологічного центру Дмитра Донцова Олег Баган зауважив, що йдеться про революцію не як про переворот, а як про перебудову суспільства на засадах українського націоналізму, традиціоналізму, захисту національних інтересів та змінах геополітичної доктрини України. Тобто, йдеться про світоглядну та духовну революцію в широкому розумінні.

Командир 3-ї резервної роти ДУК ПС, керівник військового напрямку «Правого сектора» на Волині Друг Устим розповів, що представники патріотичних сил вирішили рухатися монолітно та координувати спільні дії. Так, у Луцьку провели вже дві акції – одна була спрямована проти зловживання певних чиновників податкової, а інша полягала у тому, що активісти передали міському голові заяву щодо діяльності російських банків у Луцьку. Також планують, залучивши науковців, розробити програми патріотичного виховання молоді, аби майбутнє нації знало про те, що вони українці, а хлопці були свідомими того, що є захисниками України.
Своєю чергою, керівник ГО «УНСО-Волинь» Сергій Власов повідомив, що підписання меморандуму про співпрацю між націоналістичними рухами є об’єднанням, адже влада розуміє – якщо такі організації об’єднаються в єдиний кулак, вона не встоїть.
Учасники прес-конференції зазначали, що не бояться загрози нападу Росії у разі революції, адже впевнені, що «ця прогнила держава розпадеться паралельно з революцією в Україні». У випадку силового варіанту, за правильно підготовленого початку революції, військо перейде на бік «Правого сектора», - переконаний Володимир Москаль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 84
1122 Показати IP 23 Лютого 2016 17:34
Які інтелектуальні обличчя...
Арсєній до 1122 Показати IP 23 Лютого 2016 18:06
У пороха зато із обличчям все гуд
12345 до 1122 Показати IP 23 Лютого 2016 19:18
В школе были посредственниками, по жизни никто. И вдруг МАЙДАН, РЕВОЛЮЦИЯ. И тут ПОПЕРЛО.......
Анонім до 1122 Показати IP 24 Лютого 2016 07:16
Одні бритоголові, аж моторошно стає ,якщо такі дорвуться до влади то України не стане
Правосєкам Показати IP 23 Лютого 2016 17:36
Алкаші і наркомани, може досить революцій?
Sergiy до Правосєкам Показати IP 23 Лютого 2016 20:44
Ти хоч знаєш, що таке революція? Це не акції протесту, це не державні та місцеві перевороти. Це альтернатива еволюції (повільні, поступові зміни). А революція - швидкі та миттєві зміни.
Патріот Показати IP 23 Лютого 2016 17:59
Хтось має змінити цей цирк на крові.
Устим Показати IP 23 Лютого 2016 18:03
Дякую журналісту, за об'єктивність. Але за президента не говорилося, хоча всі одним миром...
12345 Показати IP 23 Лютого 2016 18:03
Дійсно виглядають як кантужені...
Grand до 12345 Показати IP 23 Лютого 2016 22:54
там как раз половина кантуженных, нужно было прийти и там это нам сказать в лицо а не на диване
укроп до Grand Показати IP 23 Лютого 2016 23:49
Вам цескажуть як знов почнете в бурштин і лізти і вимаганням займатись.
УНСО до укроп Показати IP 24 Лютого 2016 08:13
Ми ні одного разу не мали відношення до бурштину, ви брехун і наклеп робите, низько падаєте шановні
Анатолій Показати IP 23 Лютого 2016 18:06
на фото немає неодної порядної людини,всі похожі на Сашу Білого, їх треба спочатку до психіатра
Вова до Анатолій Показати IP 23 Лютого 2016 20:37
Є такий фантастичний роман "Тунель в небі", так от там описується цікава модель суспільства - коли людина не може працювати в державних органах, бути обраною і т.д. якщо вона не воювала за Батьківщину. Можливо вони кращі за нас, принаймні та частина яка воювала? вони ж не засцяли.
Нюанс до Вова Показати IP 23 Лютого 2016 23:00
Є один маленьки нюанс. Устим невоював. (Якщо хтось хоче мене переконати в протилежному - тоді просто видайте всім волонтерам і взагалі всім хто підїздив до лінії розмежування на 10км учасників бойових.)
укроп до Нюанс Показати IP 23 Лютого 2016 23:52
Устим це той що машини мутив???
111 Показати IP 23 Лютого 2016 18:07
всі як на підбір! ну й "рожі" !! а працювати мабуть не дуже...
555 Показати IP 23 Лютого 2016 18:09
найшовся спаситель Украіни із гір спустився мер Сколе ЧУДАКИ
Корінний лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 18:14
Все вірно! Згідно КОНСТИТУЦІЇ , носієм ВЛАДИ є УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД. А нинішя ,тобто "ЖИТТЯ ПО НОВОМУ" із рошенівським присмаком та олігахічними замашками є дуже далека від життя та думок українців, які довірили цим пройдисвітам та попандопулам ВЛАДУ. Це є ЗРАДНИКИ , по іншому це можна трактувати. Життя українців лише погіршується в усіх сферах! ОНОВЛЕННЯ ВЛАДИ НАЗРІЛО. Саме оновлення , а не ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ,як люблять говорити владці України. ПЕРЕЗАВАНТАЖУВАТИ з місця на місце можна лише якийсь вантаж: здебільшого один і той самий , а ми ж говоримо про ВЛАДУ!
Нюанс до Корінний лучанин Показати IP 23 Лютого 2016 23:02
Якщо ці хлопці замінять Владу (маю на увазі Устима і Власова) то ви проклянете весь світ.
Цікавий до Нюанс Показати IP 23 Лютого 2016 23:58
Можете щось конкретне повідомити чи просто з пересердя написали?
Обовязково до Цікавий Показати IP 24 Лютого 2016 00:55
Обовязково незабаром у всіх ЗМІ
Анонім до Цікавий Показати IP 24 Лютого 2016 07:08
Що ще конкретно потрібно, Лімаль(Устим) був в Буіча в бригаді, рекет, кражі авто....., що ще потрібно
Корінний лучанин до Нюанс Показати IP 24 Лютого 2016 07:16
А знаєте, українці проклинають нині НЕ ВЕСЬ СВІТ, а нинішню ВЛАДУ! Ви це ж муситие знати по життю, а не із МІФІЧНИХ СОЦОПИТУВАНЬ. Українці не проклинають ВЕСЬ СВІТ, а чомусь їздять туди на заробітки і живуть там. Чому це так здогадайтесь. Чому УКРАЇНА стає НЕМИЛОЮ із-за такої ПАРШИВОЇ ВЛАДИ? Кажуть що народ заслуговує такої влади! АЛЕ ЦЕ НЕПРАВДА!
УНСО до Нюанс Показати IP 24 Лютого 2016 15:51
Світ вже проклинають від вашої роботи на благо країни
РПС Показати IP 23 Лютого 2016 18:22
Ще одні Третій Майдан готують
Ір Показати IP 23 Лютого 2016 18:22
Сергій Власов?Огого, ото фігури родила АТО.
Цікавий до Ір Показати IP 23 Лютого 2016 23:56
Особисто знайомі? Маєте що розказати? Із задоволенням послухаю
Дядько Показати IP 23 Лютого 2016 18:47
...а ще волоцюги дворові. "Нареволюціонували" вже до ручки, якщо чесно. Але те падло заживірше і те друге, очкаристе, треба гнати в шию вже, поки не пізно! Бо ще трохи і згноють нас, а самі - драла, і тільки бачити їх будемо. Іншого способу, як революція з публічними стратами владних супостатів я більше не бачу. До ср@ки ті демократичні методи в нашій ситуації, хай що хоч там хто говорить.
справжній Показати IP 23 Лютого 2016 18:59
зміни потрібні однозначно,а то ті що обіцяли прекрасне майбутнє і робочі місця саміж них і знищують, реформують освіту не зрозуміло яким чином і навіщо закривають профтех училища і коледжі,а якже розвиток робітничих професій адже саме них бракує на ринку праці а не вчителів,юристів, менеджерів і економістів,Тож напевно вирішили що той хлопець з села немає права на знання нехай сидить і не висовується там, навіщо ж йому навчатися - це їхнім діткам потрібні освіти у Кембріджських ,Гарвардських,Єльських,Оксфордських університетах-це Вони наше майбутнє. Такщо удушити цих всіх реформаторів прекрасного майбутнього від малого до великого,щоб духу їхнього в Україні не лишилося!!!!!!!
Хлоп Показати IP 23 Лютого 2016 19:19
Успіх в таких революціонерів очікує тільки разом з Укропом!
правда Показати IP 23 Лютого 2016 20:05
Коцура бивший крохобор з митниці. ,який крав гроші Митниці. І людей які возили товар,коли ви перестануть піарити злодіїв!
друг до правда Показати IP 24 Лютого 2016 15:58
він хоть щось робить
Анонім Показати IP 23 Лютого 2016 20:06
Непозортесь клоуни!
павло Показати IP 23 Лютого 2016 20:16
Поделиться У ЛУЦЬКУ ТЕПЕР РЕЦИДИВІСТИ ВИХОВУЮТЬ МОЛОДЬ Хочете знати хто сьогодні займається "патріотичним" вихованням луцької молоді?  Можливо хто і не пригадує або й взагалі не знає, але у «гарячі» 90-ті Луцьк був поділений на зони впливу, які контролювали різноманітні злочинні угрупування – Балабеників, Стукана, Залі, Клеванського, Москвіча, Дайхаєва.  Сфера занять кожної з них стандартна – збут наркотиків, вимагання грошей, злочинне «дахування», а якщо ж хтось і відмовлявся від «криши», то потім неодноразово про це шкодував. Братки або «люб’язно» запрошували бізнесменів «на каву» до луцьких підвалів, або на «захоплюючу подорож» лісовими околицями міста. Членом однієї з таких банд, а саме ОЗУ Дайхаєва і був нинішній керівник 3-го запасного батальйону Добровольчого українського корпусу Правого сектору Віталій Ковальчук, відомий тоді як «Лімаль», а нині як друг «Устим». Банда Дайхаєва наводила жах на мешканців Привокзального району, а «Лімаль» разом з братком Хацом вважалися найкращими фахівцями з «вибивання» боргів. Окремі бізнесмени і досі пам’ятають їх міцні кулаки, грізних братків-побратимів та «казні бомжів» у лісових смугах за містом. Грішив Віталій Ковальчук і незаконною торгівлею наркотиків за що і був засуджений Луцьким міськрайонним судом. Тоді, а саме у 2001 році, наш «самий гуманний суд» засудив відомого рекетира за ч.1 ст.229-6 Кримінального кодексу України (редакція 1960 року) аж на цілий рік позбавлення волі і то, правда, «умовно». Причому при винесенні вироку судом була застосована ст. 46 ККУ «у зв’язку з примиренням сторін». Цікаво з ким же ж він примирився, якщо був наркодилером – з судом, міліцією чи власним сумлінням? Доволі дивний вирок, погодьтеся, адже сьогодні суди за подібними справами присуджують лише реальні терміни. Як кажуть, гуманність за «гроші» завжди була характерною для вітчизняної судової системи. Проте і після цього «Лімаль» не примирився з кримінальним бізнесом та продовжив заробляти собі на життя, провертаючи шахрайські схеми, під які позичав у своїх знайомих тисячі умовних одиниць. Однак повертати їх не поспішає і досі, залякуючи кредиторів своїм яскравим бандитським минулим. Як кажуть: «усім кому я винен – усім прощаю». У 2014 році Віталій Ковальчук змінив рід занять, принаймні офіційно, на «Правий сектор», а своє псевдо – на «Устим». Згодом, як розповідають близькі до Віталія Ковальчука люди, саме він спровокував конфлікт всередині організації та «вижив» першого лідера волинського осередку ПС Павла Данильчука, сам же ж очолив 3-й запасний батальйон ДУК ПС. Поки що його діяльність на Волині запам’яталась лише скандалами за поділ сфер впливу в регіоні. Пригадуються розборки із «Самообороною» за право «захищати» бурштинові копальні від незаконного видобутку та спроби монополізувати право «боротися з контрабандою» на міжнародних пунктах пропуску «Устилуг» та «Ягодин». Нині ж 3-й зБАТ ДУК ПС започаткував абсолютно новий напрямок своєї діяльності і розпочав проведення військово-спортивних вишколів для луцьких школярів та студентів. В. Ковальчук напряму налагодив співпрацю із луцькими загальноосвітніми школами №22 (директор Кучер Лариса Віталіївна), 17 (директор Мах Олег Петрович), Луцьким медичним коледжем (директор Хмелькова Аліса Ігорівна), які, фактично, без погодження з керівництвом міського та обласного управління освіти віддали своїх вихованців у руки особи без педагогічної освіти та з досвідом участі в організованому злочинному угрупуванні. Вже перший вишкіл, який пройшов у травні продемонстрував чіткий акцент на роботу з вогнепальною зброєю, рукопашний та ножовий бій. Відпрацювалися також «штурм приміщення», «хвіст змії», «коридор», саперна справа, робота з гранатами та ідеологічна підготовка. Складається враження, що Віталій Ковальчук навчає дітей того чого навчився сам ще у «гарячі 90-ті». Але чи має моральне право людина з кримінальним минулим, що заробляла собі на хліб вибиванням боргів та продажем наркотиків навчати учнів військово-патріотичної справи та чи не ставить він собі за мету набрати та підготувати вишколену та ідеологічно підковану молодь для використання у протиправних цілях як це робив зі своїми братками. Як кажуть «Совпадєніє? Не думаю», адже не відомо ким Віталій Ковальчук є зараз «Устимом» чи «Лімалем»? Далі буде
Анонім до павло Показати IP 23 Лютого 2016 23:24
Дякую за інформацію.
Самурай до павло Показати IP 24 Лютого 2016 08:33
Та не діють , ваші "г***овброси" , складіть якусь нову казку. А краще запасіться підгузниками, а ще краще мігруйте на іншу планету і не заважайте справжнім українцям, наводити порядок.
патріот Показати IP 23 Лютого 2016 20:19
Не потрібно всіх судити по собі. Я знаю багатьох людей з цієї організації і всі вони справжні патріоти, які не бояться ні їхати на схід, ні висловлювати власну громадську позицію.
Л Показати IP 23 Лютого 2016 20:24
Не вірю результатам виборів ніяких. Це при Тимошенко пам'ятаю по два рази вибори мусили робити для нее любимой. Ющенко, Ющенко криком домоглися поставили- ледь діждали кінця його правління. Звучить смішно але саме при Януковичу і справді ціни трохи не так повзли. Згадаю 2013 аж шкода за ним тим старим життям а те життя по новому як знущання звучить. Проїзд по 2 грн - це вам реформи. Вони що знущаються? Але парадокс їх в крісла революція гідності всадила. А читала в Києві до майдану призивали народ, проте прийшло дуже мало. І я розумію чого: життя то змінилось в населення на революцію грошей нема. Все за попередню революцію повіддавали і на АТО. Несли все не жаліли - і що отримали взамін. Хай но ще доведуть причетність Тимошенко до здачі Криму ото буде тим революціонерам пам'ять на все життя кого визволили з тюрми ціною власного життя.
Актив Луцьк Показати IP 23 Лютого 2016 20:33
Не звертайте увагу на коментаторів-заздрісників, убогі недоумки, молодці хлопці, на вас надія, а не на цих диванних клопів
укроп до Актив Луцьк Показати IP 23 Лютого 2016 23:58
Повернувшись з АТО я був шокований коли побачив як вони і на якій машині приїхали по дань.
Актив Луцьк до укроп Показати IP 24 Лютого 2016 08:15
На якій машині, і за кого мова конкретно?
Власов Показати IP 23 Лютого 2016 21:40
Якось недолуго виглядають коментарі від (наприклад) анонім, 12345 чи ще щось у схоже, не вистачає у вас сили духу показати своє обличчя, тільки й вмієте що ховатися за псевдоніми-аноніми, у таких випадках ви не кращі порохі та інших ви...ків що звикли ховатися за масками, а люди які висловлюють відкрито правду вас бісять, бо вони щирі і кращі за вас, ви починаєте відводити суть проблеми в сторону, викидаючи ,,минулі дні'' а ви самі чим кращі??? Кожного з вас (аноніми) як потрясти, то вилізуть і: алкоголізм, наркотики, хабарництво, педофілізм, зв'язки із криміналітетом і ще багато чого бридкого, але ви ж не даєте про себе знати, пишите не від першої особи, а під псевдо, як боягузи та гірше того, справжні ,,тролі'' але через пів години ви в кафе чи ще де інде ви друзям розповідаєте який ви патріот та революціонер, а насправді хто ви????
патріот Показати IP 23 Лютого 2016 22:10
Що там робить крахобор коцура
Устим до патріот Показати IP 23 Лютого 2016 22:21
Слухає ідеологію націоналіста.
А Показати IP 23 Лютого 2016 23:07
Iронiя долi -Володимир Москаль дав же Бог призвище. Москаль порядок наведе. Проте якщо iм вдасться приборкати свавiлля влади то це справдi буде чудо. Нам лад треба мiняти з капiталiстичного чи як кажуть феодального на соцiалiстичний i заборонити те мiльярдерство взагалi. Великi грошi роблять людей божевiльними.
Б до А Показати IP 24 Лютого 2016 07:30
Бажаємо , щоб ви не стали божевільним
ПС Показати IP 23 Лютого 2016 23:14
ХАНА ПРАВОМУ РУХУ В ОБЛАСТІ З ТАКИМИ ЛІДЕРАМИ! ЯКІ ТІЛЬКИ І ДУМАЮТЬ В КОГО ЩО ВІДЖАТИ І ДЕБ ТО БАБЛА ЛЕГКОГО ВХВАТИТИ!
Перевірте Показати IP 23 Лютого 2016 23:34
Рекомендую журналістам ознайомитись з сайтом УНСО (Дружиновича Знайшов А от Власова нема) http://www.unso.in.ua/uk/org/regionalni-oseredky название Відокремлений підрозділ Громадської організації "Українська націоналістична самооборона" у Волинській області описание Керівник Дружинович Сергій Олександрович
Цікавий до Перевірте Показати IP 24 Лютого 2016 00:11
Дійсно немає. Дивно. Але тут є: http://justvolyn.gov.ua/reestr/inform/rpp.shtml Недовгий пошук в мережі видав такі результати: Волинська обласна організація Політичної Партії “Партія національного відродження” Дата реєстрації: 23.06.2015 Свідоцтво № 213 Місцезнаходження: Волинська область, м. Луцьк, вул. Дубнівська, буд.61, кв. 2 Голова — Власов Сергій Олександрович.
УНСО до Цікавий Показати IP 24 Лютого 2016 11:20
«У реєстрі громадських об’єднань України зареєстрована лише наша організація УНА-УНСО, яка створена ще в 1991 році. Вона має 38 відокремлених підрозділів. Волинський осередок організації очолює Сергій Дружинович. Але наших представників у міськраді вчора не було. Є певні особи, які з тих чи інших причин відійшли від організації або були виключені, створили свої місцеві осередки і тепер нібито ведуть якусь діяльність. Нам відомо про схожу організацію УНСО-Волинь, є така і в Рівному. Вони час від часу влаштовують дивні акції. УНА-УНСО до схожих дій ніколи б не припустилась, ми не влаштовуємо акцій, що не несуть конструктивізму, не бігаємо беззмістовно по заходах, натомість зараз всі сили витрачаємо на те, що забезпечити батальйон УНСО з 680 бійців, який воює у складі Збройних Сил України», - повідомили в Інформаційному центрі.
А я ж то знаю до УНСО Показати IP 24 Лютого 2016 20:14
Шо ти мелиш дурне Дружинович ніколи в УНСО не входив він був спочатку в ПС а зараз входить в рух ДІЯ Яроша, це просто ви придурки ( хоча є серед вас нормальні люди не зрозуміло тільки що вони там роблять) приписали Дружиновича до себе, де вас таких роблять, думати взагалі голова не думає мастакі тільки вибивати ногами двері на підприємствах ковбасу вимагати бо я воював. це я до тебе звертаюся власовец недороблений, і скоро повір мені на слово тобі нагадаю всі твої гріхи просто хай це залишається сюрпризом до того часу коли я тебе спіймаю, думаєш для тебе рекет і підстави так просто пройдуть? Чи може хтось забув про Хомяків і інших пацанів якіх ти під кулі завів а сам в той час дома сидів командир не в сраку роблений, зажди ще тобі за все воздасться тільки почекай і нікуди не зникай як ти вмієш.
УНСО до А я ж то знаю Показати IP 26 Лютого 2016 09:59
Чекаю тебе дома, чи за номером 0675801008, ви герої вже за...ли, дзвони побачимось в найближчий час, там і поговоримо, і за братів і за все відповісиш що тут пишеш, але думаю кишечка тоненька, тільки тут мастаки і герої писати
УНСО до Перевірте Показати IP 24 Лютого 2016 08:19
Українська націоналістична самооборона створена в противагу Українській Народній Самообороні, фінансується євреєм який фінансує сєпарів, ще питання є, підтвердження моїх слів ви знайдете в тому ж інтернеті
Звичайно Показати IP 24 Лютого 2016 01:06
Причому тут тоді УНСО?!
ТУМАН Показати IP 24 Лютого 2016 01:43
Вийдіть до мого побратима , якого ви - собаки режиму , ніх..я не видумали кращого , як с**ти в коментах . тож шобли офісні та ін. паскуди , ніхт не хочете робити , * в парк ім .Лесі Украінки * по поп-корн та тв " інтера" " украіни" , вам у ср*ку!!! Хто бореться той перемагає. Врлинь - фундамент гідності!!!! Тож не зрадьте ій!!! А усім с**ти в коментах , до мене_!!!
ТУМАН Показати IP 24 Лютого 2016 01:54
Став крапку у всій вашій обисраній до нестями купі г**на , яке ви - скоти напудили , почувши про об'єднання !!! Не дай Боги стануть на нашу сторону , ліси широкі!!! Смерть- ворогам розбудови УССД!!!
ТУМАН Показати IP 24 Лютого 2016 01:59
УПА - Націоналісти !!! Хто не з нами ---той ворог!!! Або боритесь , або валите нах.р!!!
ТУМАН Показати IP 24 Лютого 2016 02:26
"Ангел" - боєць ДУК "Дємон" - боєць ДУК "Сатана" - боєць ДУК "Архангел" - боєць ДУК " Анубіс " - боєць ДУК " Терміт " - боєць " Айдар " " Паразіт " - боєць " Айдар " ТА ІНШІ НЕ ВИЗНАНІ ГЕРОІ УКРАІНИ У ВІЙНІ З ПАрашею Ці псевдоніми , нічого ,Вам - РАБАМ не скажуть , одне можу засвідчити , що це найміцніші вояки , яких я коли небудь зустрічав у своєму житті!!! Тому хто буде протидіяти у нашій НВБ - ЧЕКАЄ ГАНЕБНА РОЗПЛАТА!!!
Лікар до ТУМАН Показати IP 24 Лютого 2016 11:08
Ти Шизоїд! Шо ти несеш!?
армен Показати IP 24 Лютого 2016 07:28
куда смотрит сбу? потом будут возмущатся откуда национальная рознь, откуда сепаратизм? попустительство таким и приводит к желанию от них отделится...
Раош Показати IP 24 Лютого 2016 09:19
Ого а Лималь там що робит раша!)))100%купу продались?Медведчуку,мабуть так.
до пі..аросеків Показати IP 24 Лютого 2016 10:43
звідки ви мля такі лізете ....
ПС Показати IP 24 Лютого 2016 13:34
Псевдо націоналісти з своїми псевдо організаціями! Хуже сепаратистів! Совість взагалі втратили! А може і немали....
справед Показати IP 24 Лютого 2016 13:59
А СЕМЕНЮК ВІТАЛІЙ який набрав і бере дальше гроші для вдови загиблого ФЕДЧИШИНА АНАТОЛІЯ то на ремонт , то на опалення і набогато інше і н передавав вдові загиблого він і надалі в ПС хто знає може керівник ПС Волині дасьть відповідь **** **** які збагачуються на крові загиблого є факти чому нема відповідальності і всі про це знають ганьба "ПОЗОР"
Семемюк до справед Показати IP 25 Лютого 2016 00:17
Я нчого не брав це наклеп волентерів
ВІДОМИЙ Показати IP 24 Лютого 2016 14:30
Всі щирі справжні революціонери вже давно вийшли з ПС, хтось на війну а хтось на роботу, а потім навпаки. Тільки Лімаль з своєю шоблою залишився дограбовувати що ще залишилось під виглядом націоналіста, а сам Лімаль вижив в 90-х лише тому що співпрацював з СБУ та вчасно втік в монастир московського патріархату де його подарували ФСБ після навчання ще у 2004 році був запасним гравцем в революціі але плани змінились і про нього згадали в 2013. Залишились тільки найгірші з найгірших. Висновки робіть самі.
АТО до ВІДОМИЙ Показати IP 24 Лютого 2016 19:47
СЕМЕНЮК самий перший вийшов був наказ ДРУЖИНОВИЧА
Бачив до АТО Показати IP 27 Лютого 2016 14:57
Його вигнали!
ха-ха-ха Показати IP 24 Лютого 2016 14:43
О! Лімаля воскресили. Від сміху чуть не захлинувся. Весь світ зійшов з розуму. Доречі про співпрацю з СБУ підтверджую частенько його біля управління бачив.
Внук УПА Показати IP 24 Лютого 2016 14:50
Якби старі Упівці воскресли то перший хто висів би під драмтеатром то був би уСТИМ а в Києві недопровідник яРОШЕНка
справед до Внук УПА Показати IP 24 Лютого 2016 16:09
ти не внук УПА а ХУ......ЛО :ЛА:ЛА:ЛА:ЛА: "СЛАВА УКРАЇНІ"
питання збоку до справед Показати IP 24 Лютого 2016 18:00
Лімаль то ти?
Семенюк до питання збоку Показати IP 25 Лютого 2016 00:22
це я і що
Вказівка прямо)) до Семенюк Показати IP 28 Лютого 2016 19:11
Тоді читай останні три коменти цієї статті
Правовірна Показати IP 24 Лютого 2016 14:55
Тепер мені стало ясно чому Ковальчук вихваляє та рекламує московський патріархат. Це ж КГБшна парафія. Дякую за інформацію буду знати.
УПА до Правовірна Показати IP 24 Лютого 2016 16:17
правомірна з московії скоро вам буде москва в пожарі
Колишній Показати IP 24 Лютого 2016 15:04
ПРо*рали таку організаці. Яка вона потужна була спочатку...
УПА Показати IP 24 Лютого 2016 16:13
ДО РЕЧІ А ДЕ ПРОПАВ СЕМЕНЮК З ЛЮБОМЛЯ ЩЕ НЕ ЗАКОПАЛИ В БУРШТИНІ ПА*ЛА
правда до УПА Показати IP 24 Лютого 2016 17:31
СЕМЕНЮК збирав гроші щоб добудувати хату
Йой Показати IP 24 Лютого 2016 16:25
Устим-Лімаль-Туман
Ваня Показати IP 24 Лютого 2016 18:08
Семенюк то к*нч*на брихлива Людина..вин вже начюдив , накрав земли та сидуть техенько .стидно для того на люди непоказуэться!!! И ховаэтьсЯ вид Всих !!
Саша Показати IP 24 Лютого 2016 18:13
Семенюк хай хату видасть ту Що строить за чюжи гроши !!! И землю яку накрав и на Родину пооформляв!!!
юра Показати IP 24 Лютого 2016 21:09
СЕМЕНЮК бронижелет продав за 7000 тисячь гривень на АТО який дали безкоштовно