USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Чиновницю Волинської ОДА розкритикували за дописи у Фейсбуці в робочий час

8 Лютого 2018 14:06
Голові Волинської ОДА Володимиру Гунчику порадили краще підбирати кадри через дії очільниці відділу інформаційної політики облдержадміністрації Світлани Головачук. Зі слів депутатів облради, її відділ не демонструє активної роботи, в той час, як чиновниця робочий час просиджує в соцмережах.

Про це йшлося під час позачергової сесії Волинської облради 8 лютого.

Депутат Волиньради Володимир Кучер зауважив, що відділ створили ще в 2015 році, аби його силами відстоювати інтереси області і держави, адже в країні триває неоголошена війна.

«Там працює 8 людей, але про їхню роботу не дуже щось відомо. Натомість очільниця відділу Світлана Головачук у своїх дописах у соцмережах систематично «обгаджує» наших колег, депутатів Верховної Ради, неугодних журналістів. Для чого існування такого відділу взагалі потрібне?» - зазначив депутат. Та додав, що дописи чиновниця робить в робочий час.
Своєю чергою, голова облради Ігор Палиця порадив Володимиру Гунчику краще підбирати кадри, адже «є питання до моральних якостей цієї дівчини».

«Якби це була дівчина з вулиці, це одне. А це - офіційна особа, яка представляє вас», - звернувся до Гунчика Ігор Палиця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
127 Показати IP 8 Лютого 2018 14:14
Делать чиновнице н?хер, вот и сидит в соцсетях.
ОДА Показати IP 8 Лютого 2018 14:33
Ця немає етикету,як жінка, як матір....Соромно,що нас оточують такі люди! Ганьба!
Едік Показати IP 8 Лютого 2018 14:52
Зайнялася б роботою, а не фігньою. Гроші засліпили очі!!!
Вітя Показати IP 8 Лютого 2018 14:55
Позор. Хіба на такі посади таких призначати? Виховання ніякого .А в соціальних мережах зараз усі і навіть священники, які колись були проти такого бо це блуд. Нічого в соціальних мережах нормального немає, це блуд людей.
Оля Показати IP 8 Лютого 2018 15:16
А ви зайдіть у будь-яку бюджетну організацію і побачите там всі сидять у соцмережах. Так бідні працюють.
Люба Показати IP 8 Лютого 2018 15:23
Ото дали. Це вперше голову ОДА потикали носом))))))))))))
Син Показати IP 8 Лютого 2018 15:37
Ця страшилка повинна знати, що є рівень чиновників!
Митник Показати IP 8 Лютого 2018 15:45
Який Гунчик,така в нього і команда !
Ілля Показати IP 8 Лютого 2018 16:33
Соромно, що у Волинські області такі службовці. Таким з людьми не працювати. Це суперечить усьому. Це ж слуги людей, а якщо вона така невихована то що тут можна говорити. Як вона може з людьми працювати?Чому ніхто не береться за таких ? Скільки ще будемо терпіти таке нахабство? Це ж соромно за країну з такими працівниками державними
Без ЛЯЛІ? Показати IP 8 Лютого 2018 17:07
Ви шо, таку лялю з-під боку виганяти - багатьом кучно буде працювати без неї!
Лариса Петрівна Показати IP 8 Лютого 2018 17:28
Пане Гунчик! Я Вас прошу зверніть увагу, так не може бути в чиновників...Чому Ви це дозволяєте? Це ганьбить Вас, як керівника! Зробіть для своєї сім`ї ......
Едік до Лариса Петрівна Показати IP 8 Лютого 2018 17:57
А що зробити для своєї сім'ї, вона його сім'я...Яблука від яблуні далеко не падають.
Едік Показати IP 8 Лютого 2018 17:34
А "Ляля" в ФБ дала відповідь. Це ж треба бути такої високої думки про себе. Випустила б вже книжку з анекдотами. Вже сиділа б і мовчала, самій не стидно за себе, а є за що.
депутат Показати IP 10 Лютого 2018 13:13