Cвяткувати за великим рахунком нема що, – Мартинюк
Голова ВОО ПРП Олександр Мартинюк вважає, що «святкувати за великим рахунком нема що». Про це він розповів 21 листопада у телефонному коментарі «Волинським Новинам».
На думку пана Мартинюка «святкувати нема що» з двох причин. «Перше – я вважаю, що 99% тих ідеалів та намірів революції у політичній частині не відбулися. А друге – загальнодержавній кампанії вшанування жертв Голодомору приділяють більше уваги, ніж революції», – сказав він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Анонім
Показати IP
23 Листопада 2008 10:31
Хто посмів образити Сашика?!!!
Не оцифрували трудову книжку: чи збережеться страховий стаж
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
Українка хотіла вивезти до Польщі бивні моржа, який перебуває під загрозою зникнення
5 Червня 2026 23:45
5 Червня 2026 23:45
У Луцьку скутериста двічі ловили під мухою. Як поплатився за небезпечну їзду 
5 Червня 2026 23:27
5 Червня 2026 23:27
Щоб було побільше жертв: росіяни зробили ракети «Іскандер» надзвичайно підступними
5 Червня 2026 23:08
5 Червня 2026 23:08
«Луцькспецкомунтранс» та «Чистий Луцьк» запрошують працівників у команду
5 Червня 2026 22:31
5 Червня 2026 22:31
З Польщі депортували українця, який виловив двометрового сома
5 Червня 2026 22:13
5 Червня 2026 22:13
На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали посмертні нагороди
5 Червня 2026 21:55
5 Червня 2026 21:55

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.