USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

«Де чинуші, а де народ», – обурений волонтер про покладання квітів бійцям у Луцьку

22 Травня 2016 17:34
Посадовці та депутат не стали на коліна разом з бійцями АТО та іншими присутніми під час покладання квітів до стели пам’яті героїв Небесної сотні та полеглих у війні на сході України.

Про це повідомив на своїй сторінці в Фейсбуці член ГФ «Самооборона Волині» та волонтер Дмитро Сандалов.

«Фотка називається просто: «Де, **** (до біса, - ВН) чинуші, і де, ****** (чорт забирай, - ВН), народ! З одного разу вгадайте», - прокоментував волонтер.

На знімку видно, що перед фотостелою військові на колінах схилили голови перед загиблими побратимами.


ЧИТАТИ ЩЕ: ТИМ, ХТО НЕ ШУКАЄ ВИЗНАННЯ: У ЛУЦЬКУ НАГОРОДИЛИ ГЕРОЇВ АТО

За ними стоять (з ліва направо) радник міського голови Луцька Сергій Григоренко, депутат від Батьківщини» Валерій Бондарук та перший заступник голови Волинської ОДА Олександр Степанцов. Єдиним, стоячи на коліні, схилив голову разом з військовими перший заступник мера Луцька Тарас Яковлев.

Фото Волинського агентства розслідувань.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 34
дідо Показати IP 22 Травня 2016 17:45
дупутат Бондарук з бютівської секти... з купленим дипломом про вищу освіту.
Олександр Степанцов до дідо Показати IP 22 Травня 2016 18:27
Шановна редакціє, вважаю абсолютно непрофесійним подавати чиїсь "однобокі" пости на "провідному волинському ресурсі". Усі, зазначені особи також віддали свою шану, стоячи на коліні, але зробили це опісля військових, за декілька секунд. Я розумію, що С. Григоренко і ін. є вашими основними "жертвами", проте виглядає цей нічим іншим, як "чорним піаром".
я до Олександр Степанцов Показати IP 23 Травня 2016 21:08
То не шана д*пами крутити і не стати струнко, тут старики ставали, а то чинуша!. Колі костюмчика жалко - шуруй туда , на схід, бидлам!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Лучанин до Олександр Степанцов Показати IP 24 Травня 2016 15:20
фотопруфи будуть ??
баба до дідо Показати IP 22 Травня 2016 18:30
Стільки, скільки зробив для наших військових В.Бондарук, не зробило і 10 людей в місті. Будьте порядними і не поливайте своїми вигадками інших!
228 до баба Показати IP 22 Травня 2016 19:28
Бондарук з Козюрою хочуть вліпити черговий будинок в межах історичного заповідника "Старе місто" на Ковельські, знищуючи при цьому історичну спадщину міста.
Думка до баба Показати IP 23 Травня 2016 13:37
да вас послухати ви всі порядні і гарні, а насправді боїтеся свої дорогі костюмчики вимазати які ви вкрали в народу
Дільничний до дідо Показати IP 22 Травня 2016 21:30
Дідо, а ти окрім атестата про закінчення школи міліції ще хоч якийсь диплом маєш?
Ася до Дільничний Показати IP 23 Травня 2016 10:07
А,що диплом дає розум? Можливо вузу "Україна".Наші вузи вчать баранів і дипломи одержують баранию А в голові нуль
Думка до Ася Показати IP 23 Травня 2016 13:38
Якщо вчитись хочешь, а не шланг то дають, а як не хочешь то нічого не поможе, навіть гарвард!
лучанин Показати IP 22 Травня 2016 18:48
Але як можна зрозуміти фото? Чи це репортажні фото з Краматорська?? навіть там таке було б не можливим! Це як московські попи на відомому засіданні і як " патріоти" Волині!!! Ганьба
Анонім Показати IP 22 Травня 2016 19:13
Ганьба
Foma Показати IP 22 Травня 2016 19:26
Яковлев то на коліно стає, але горщики в кишені гарно набиває. Поцікавтеся його діяльністю на посаді начальника відділу комунального майна. Тоді було стільки об'єктів продано і за безцінь віддано в оренду. В тому числі і Промінь за копійки, за що Тарасик отримав 30 на карман.
Лучанка Показати IP 22 Травня 2016 19:43
На мою думку, основним Є те, що люди прийшли і вшанували пам'ять МОЛИТВОЮ.А на колінах,чи стоячи це вже ін.питання.А ось обуреному волонтеру можна було б на диккий відбірний мат після молитви не переходити
волонтер до Лучанка Показати IP 22 Травня 2016 20:00
в військових статутах немає такого, що б військові стояли на колінах! хоча на фотках не військові, а люди з добровольчих батальйонів, а то не військовослужбовці
Лучанка Показати IP 22 Травня 2016 19:46
Чому не приймають коментіа
Лучанка Показати IP 22 Травня 2016 19:50
Була присутня на заході і бачила власними очима, як Григоренко теж ставав на коліна. Давайте не будемо використовувати лише ті фото, які вигідня вам.
Сексолог до Лучанка Показати IP 22 Травня 2016 21:26
Ви випадково заходи не переплутали?
адмін Показати IP 22 Травня 2016 20:52
Шановний невідомий коментатор, досить постити по 3 коментарі з одного і того ж ІР.
Адмін до адмін Показати IP 22 Травня 2016 21:15
3 коментарі, з одним і тим самим ніком, відповідно з одного і того ж IP. для чого цей текст?
Укр Показати IP 22 Травня 2016 21:16
фома бабла хочется понимаю
АТОШНИК Показати IP 22 Травня 2016 21:58
Чого ви всі диветесь на "чинуш" , повірте мені... крім матерів та родини ніхто за хлопаками не тужить.... навіть коли військові стали на коліна - це піар......90% присутніх (військових) - це люди які получили вигоду, і не важно воював чи ні! подивіться кого із солдат нагороджували, взнайте де вони воювали і все зрозумієте!!! Ганьба! Іти і поминати треба йти від серця, а не так.... бо попросили, або ти "должен" - за земельку, УБД, і т.д.
СлєгкаАтошник до АТОШНИК Показати IP 25 Травня 2016 14:28
А Ви добре справки наведіть хто де і як, а потім лінійками міряйтесь
Волонтер до волонтер Показати IP 22 Травня 2016 22:31
самозванець ти...і хлопців не знаєш! З добробатів були, згідний, але велика кількість з. 51-оі! То ти їх називаєш не військовослужбовцями? Був би волонтером, поіменно знав би іх...а то ляпнув, як віл у воду...
123 Показати IP 22 Травня 2016 23:01
Був на заході особисто і бачив як вище названі постаті виразили свою повагу схиленою головою і молитвою. Шановна редакція Волинських Новин, такі заголовки і статті підкреслюють ваш непрофесіоналізм, вміння з наклепу зробити сенсацію ( не зрозуміло на користь кого?) і абсолютну відсутність моральних цінностей. Звертання до волонтера: Шановний пане Сандалов, зберіть на потреби АТО хоть 10 частину коштів (або медикаментів в еквіваленті), яку зібрав і відправив Бондарук, по-перше.А по -друге, навчіться грамотно, культурно і без нецензурної лексики висловлювати власні думки. Хоча, Ви,напевне, не доросли до того рівня. Ваше це- дифамація в соц мережах, дитячий садок, не інакше
Думка до 123 Показати IP 23 Травня 2016 13:41
добре так, накрав в людей, потім дам 10ту частину і ти вже не злодій, а великій меценат??? На коліна перед народом!!!
ввв Показати IP 23 Травня 2016 09:08
В нас на коліна поставили весь Український народ,нажаль.Існує думка,що здорові чоловяги йдуть у волонтери ,щоб не піти вояком в АТО.Щодо депутатів різного рівня, то в мене особисто ніякої довіри до цих упирів не має і не потрібно їх іделізувати.Робота депутатів дуже легко оцінюється- це рівень життя простих громадян.В депутатів дуже гостро розвинутий інстинкт самозбереження , ось вони і маскуються під волонтерів та благодійників,одним словом ви**дки.
Думка Показати IP 23 Травня 2016 13:44
Надо було їх там зразу поставити на коліна як Башкаленка
однокурсник до думки Показати IP 23 Травня 2016 19:46
Прошу звернути увагу,що Бондарук В.А. не вкрав,а ЗАРОБИВ заробив свої статки.Він не один рік веде успішний бізнес.Працює сам і дає роботу та можливість годувати сім"ї сотням людей.Допомагає бійцям АТО,займається багатьма іншими благодійними проектами.А що зробив "думка" для суспільства?Тільки і вміє,що плювати жочвчу в успішних людей. А з приводу купленого диплому,засвідчую,що ми вчились разом у Військовій Академії ім. МожайськогоПоступити та вчитись в ній можуть тільки розумні та сильні духом люди. Реально допомогати набагато важливіше,ніж вчасно стати на коліна перед об"єктивом фотографа.
Думка до однокурсник до думки Показати IP 23 Травня 2016 23:27
Бондарчук це ти?) не Пались так!!! Жив собі так і жив, потім бац в кризу коли не платили бюджетникам ЗП по 2-3 рокі взяв і відкрив власний бізнес, напевно він стартовий капітал ЧЕСНО заробив в УБОЗі...не смішіть мо.ю дупу. "З 1993 року по 1994 рік працював в УБОЗ УВС у Волинській області на посаді головного спеціаліста.!" "З 1994 року і до теперішнього часу працює комерційним директором фірми «Волиньфарм» у формі товариства з обмеженою відповідальністю."
Думка до однокурсник до думки Показати IP 23 Травня 2016 23:31
Мій внесок в в розвиток держави, це виводити на чисту воду таких "ЧЕСНИХ" бізнесменів.... політик-бізнесмен...він теж обіцяв бізнес продати?)))) Хватить вже дурити людей
Думка до однокурсник до думки Показати IP 23 Травня 2016 23:46
Цікаво, а як отримати посаду в УБОЗІ головного спеціаліста без досвіду роботи, зразу після випуску з Академії?))) Чи можливо це звичайне кумівство??? До речі, цікава тема для журналістського розслідування. Чи може поговорим про ВОЛИНЬФАРМ і держзакупівлі на яких він піднявся?) чесні ви мої бізнесмени, всім би так!
ввв до однокурсник до думки Показати IP 24 Травня 2016 08:19
УБОЗ дав стартовий капітал не одному "бізнесмену",люди з досвідом знають,що саме в цій структурі "нормальні бабки збивали" затуляючи очі на захист державних інтересів.Ось і маємо те,що маємо.Криміналітет спочатку інтегрувався в органи державної влади, а потім і сам став ВЛАДОБ в Україні.А моральні ур*ди убозовці стали "чесними" процвітаючими підприємцями та бізнесменами на розтерзаній плоті України. Бондарук яскравий приклад такого убозовця.Він також причетний до зубожіння нашого народу та руйнування Держави.І не потрібно розказувати казочки про благодійність.Злодій і корупціонер апріорі не може бути ЧЕСНОЮ та ПОРЯДНОЮ людиною. Я думаю,що народний суд "не за горами" і ці *** постануть перед справжнім народним судом.Гнів народу буде страшний.Згадаєте мої слова.
Пекло в Україні Показати IP 24 Травня 2016 09:05
Зненавиділа горе-політиків і горе-Президентів усього світу !!! Там де закінчується захист території, країни розпочинається війна... Для чого і для кого стільки зброї на планеті -Земля ?! Про які дипломатичні стосунки і мирні договори людству горе-політики пишуть і розказують ?! Світ котиться в прірву, пекло ! ЗУПИНІТЬ, ГОРЕ-ПОЛІТИКИ ВІЙНУ В УКРАЇНІ !!!