USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Де у Луцьку і на Волині не буде електроенергії 6 грудня. Графік

5 Грудня 2022 22:58
Через пошкодження об’єктів енергетики та у зв’язку із відсутністю достатньої генерації з теплових та атомних електростанцій на території Волині, як і по всій Україні, зберігається дефіцит потужності.

Про це повідомляє «Волиньобленерго».

НЕК «Укренерго» доводить «Волиньобленерго» ліміт споживання електричної енергії на область, перевищення якого не допускається.

ПрАТ «Волиньобленерго»відповідно до доведених величин споживання розробило графіки стабілізаційних вимкнень по районам обслуговування.

Де і коли буде відключення можна глянути за посиланням.

Ситуація динамічна – можливі екстрені відключення поза графіком у разі, якщо у НЕК «Укренерго» буде необхідність збалансувати енергосистему.

Читати ще: У «Волиньобленерго» пояснили, чому повторюються адреси у графіках відключення світла

Час відключення та відновлення електропостачання може відрізнятись від заявленого у графіку на 10-20 хвилин. Таке відхилення пов’язане із технологічним процесом перемикання черг службами «Волиньобленерго».

Нагадаємо, сьогодні росія здійснила чергову масовану ракетну атаку по території України. Російські війська влучили в енергетичні об’єкти у Київській, Вінницькій та Одеській областях України. У Волинській області теж знову вводять аварійні відключення електроенергії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Ууу Показати IP 5 Грудня 2022 23:23
А можна графік коли на 33 буде світло???
Ооо Показати IP 5 Грудня 2022 23:54
Нащо брехати . Дайте краще графік коли буде
Леонід Показати IP 6 Грудня 2022 08:21
Навіщо дурити людей? Вони і так знервовані живуть, а тут ще неіснуючі графіки дуркують! Розраховують на одне, а тут відключають коли заманеться... Зокрема в Ліпінах.
40 Показати IP 6 Грудня 2022 09:12
Не розумію про які графіки йде мова, якщо на вулиці Кравчука світло вимикають як заманеться. Вчора не було світла майже весь день. Увімкнули на 1,5 години і вимкнули. Йдеш на роботу немає світла, повертаєшся з роботи немає світла. Включають десь після 24 години і до 3 годину ранку. Кому потрібне те СВІТЛО ВНОЧІ???? Міській владі мабуть байдуже, що відбувається в місті. А ще цікавить чому в одних будинках постійно вимикають, а в інших практично ніколи? В будинку по вулиці Кравчука 12 та 2 постійно є світло, тоді як в інших немає (Кравчука 4,6,10). Дану тенденцію спостерігаю на протязі кількох тижнів. Невже не можна якось рівноцінно вимикати користувачів, а не постійно одні і ті ж адреси
Конякіна Показати IP 6 Грудня 2022 10:53
04:00-08:00 12:00-16:00 20:00-24:00 А насправді виключили опівночі, включили в 4-ій, і знову немає в 11, криворукі мавпи, як тут запланкґувати щось, ви навіть графік зробити не можете.
Конякіна Показати IP 7 Грудня 2022 09:50
По вулиці Конякіна дають тільки тоді коли люди нароботі зранку нема з 7.30 до 12.30 а потім з 16.00 і до безкінечності ! А по Наливайка за цей час зовсім не відключають вже світла хоча відключали по графіках що змінилось може замінити потрібно диспетчера ?
цензор Показати IP 7 Грудня 2022 15:20
https://sies.gov.ua/forma-dlya-podannya-elektronnih-zvernen-gromadyan-do-derzhavnoyi-inspekciyi-energetichnogo-naglyadu-ukrayini сайт розгляду скарг інспекція