USD 39.50 39.80
  • USD 39.50 39.80
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Депутат Луцької міськради записався в добровольчий полк

29 Квітня 2015 10:55
Депутат Луцької міської ради Роман Бондарук записався в добровольчий полк «Дніпро-1».

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, нещодавно Роман Бондарук та ще декілька депутатів міськради отримали повістку до військкомату.

Депутат вирішив записатися в добровольчий полк.

«На минулому тижні записався в добровольчий полк Дніпро-1! Голові адміністрацї який давав вказівки простежити, як проходжу службу, запрошую разом зі мною записатися в добровольці та самому простежити», - написав Роман Бондарук.

На минулому тижні записався в добровольчий полк Дніпро-1! Голові адміністрацї який давав вказівки прослідкувати як прохо...

Posted by Роман Бондарук on 28 Апрель 2015 г.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
11 Показати IP 29 Квітня 2015 11:04
....тільки записався.....чи ще й поїде в ато?
12 Показати IP 29 Квітня 2015 11:17
Він там буде директором юридичного департаменту
ттт Показати IP 29 Квітня 2015 11:18
Хіба після отримання повістки можна самому приймати рішення - чи йти в армію, чи кудись по бажанню записуватись? По мобілізації заберуть на рік і потім демобілізують в резерв, та й посвідчення учасникабойових дій АТО будеш пів року виробляти, а доброволець по бажанню пішов, по бажанню вернувся, посвідчення по протекції виробив - і слави на довгі літа. Ось вам і пільги депутатські! Чогось новини більше не повідомляють про призовника Осіпова, з повісткою то фотографувався, а далі народу цікаво - чи ж здоровий обранець, чи по совісті і честі поступить?
дістало Показати IP 29 Квітня 2015 11:33
знаю його з молодих років.Це злодій авто,боягуз,піарщик,все робить чужими руками.
it's me Показати IP 29 Квітня 2015 11:33
правильний підбір підрозділу з найкращим фінансуванням та організацією. Корбан, Філатов, Береза, Парасюк, Скрипка й звичайно талісман твоєї команди Коломойський. Кожен хто думає, зробив би такий вибір підрозділу. Головне що патріотизм в серці спонукав на таке рішення, і не має ніякого значення хто і як буде це коментувати, там же є Скрипка!!! Спецоперації проведені підрозділом Дніпро-1 (блокування Укртранснафти, затримання поставок на супермаркети Брусничка, ліквідація транспортних шляхів для поставок вугілля з Донецька...) пройшли успішно, лише одна операція з утримання ворога яку повязують з Дніпро-1 програна це аеропорт, можливо хтось скаже що успішними є лише операції "комерційні" то ти не зважай - головне Україна в серці.
Жанна Показати IP 29 Квітня 2015 11:56
О Боже! свят свят свят!! То таке л*йно буде захищати Україну???? То не дивно, що ми не можемо вигнати з нашої землі сепаратистів і кацапів!!!
Анонім до Жанна Показати IP 29 Квітня 2015 14:03
жан золоті слова
Іван Показати IP 29 Квітня 2015 12:08
Лопніть від безсилля боти Романюка і Гунчика!!! Вставив вас Бондарук? Не очікували? Думав буде ховатися? Герой! Слава Україні! Героям Слава!
вкладниця ЗІБ до Іван Показати IP 29 Квітня 2015 16:37
..............не сміши, який він герой ? ! Злодій і є злодій ! Нехай Бондарук Р. разом зі своїм братом та Осіповим А. спочатку повернуть кредити у Західінкомбанк, які вони взяли на себе і на свої фірми : "Промбуд-6", "Волинська інвестиційна група", "Пластіком" --- це десятки мільйонів гривень, а потім хай іде у військо або під всі три чорти ! Гнида і у армії, і у пеклі - є гнида !
Анонім Показати IP 29 Квітня 2015 12:31
? чим там займаються таки батальони
а якщо? Показати IP 29 Квітня 2015 12:39
А мо' то мається на увазі, шо на фейбуці підписався на їхню сторінку? ))
такі да до а якщо? Показати IP 29 Квітня 2015 12:56
так воно і є - вступив у фейсбушну групу і вже воює!
до івана Показати IP 29 Квітня 2015 21:58
слава івану- бондарука барабану