USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.70 9.88

Депутат Луцькради заявив про кримінальний злочин, вчинений колегою

25 Березня 2015 19:21
Зі слів депутата міськради, його колега незаконно збирав інформацію про нього.

Про це стало відомо під час 72 чергової сесії міськради сьогодні, 25 березня.

Депутат міськради, голова депутатської групи «Новий Луцьк» Андрій Осіпов звернувся до прокурора області і начальника Луцького МВ УМВС з повідомленням про вчинення злочину його колегою депутатом Василем Грибом.

Так, зі слів Осіпова, його колега вчинив злочинні дії, передбачені ст. 182 ККУ про незаконне збирання особистої інформації - власне, про життя Андрія Осіпова.

«Зокрема, вказана особа, використовуючи службове становище, присвоюючи собі владні повноваження, телефоном збирав відомості про підстави видачі мені документів у міграційній службі УМВС України у Волинській області. Він це може підтвердити. Тому прошу розпочати кримінальне провадження за цим фактом та повідомити мене про дії щодо нього», - пояснив він.

Зауважимо, під час однієї з попередніх сесій Василь Гриб оголошував запит щодо колеги Андрія Осіпова. Зокрема, він порадив спецслужбам перевірити, чим займався Осіпов, коли перебував на території Російської Федерації, на яких підставах йому видано громадянство України та чи не має він подвійного громадянства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
дідо Показати IP 25 Березня 2015 19:33
Три безкоштовні ділянки для Гриба- це не кримінальний злочин ?
лучанка Показати IP 25 Березня 2015 20:17
Нехай тепер поділитьсяіз учасниками АТО. Міськрада пише відписки, що землі для учасників АТО у Луцьку немає. Достовіиний факт. Нехай би А. Осіпов зайнявся заявами вдів та дружин учасників АТО.
Степан Бандера Показати IP 25 Березня 2015 20:38
Тепер кожен день будуть новини від Осіпова
не три до Степан Бандера Показати IP 25 Березня 2015 21:41
Не три. Сьогодні він став головою Нового Луцька, запропонував підписати угоди з містами Одеса і Дніпропетровськ, зробив злочинцями Романюка і Гриба, щось ще забув? Наші ЗМІ тепер тільки про Осіпова писатимуть?
Лучанка Показати IP 25 Березня 2015 20:59
Мабуть Василь Гриб на правильному шляху, якщо осіпов здійняв галас.
То як7 Показати IP 25 Березня 2015 21:25
Так є у Осіпова російський паспорт і громадянство чи ні? Якщо є , то кримінальне провадження проти Гриба нічого не змінить.
спостерігач Показати IP 25 Березня 2015 21:26
Повна і остаточна дискридитація відомого благодійника. Цікаво хто порадив?
.Біографії депутата Показати IP 25 Березня 2015 21:58
Нехай Осіпов перевірить як Гриба відправив у Швейцарію дружок-аферист-хабарник Вікторов. Там цей невдаха шукав липовий політичний притулок, щоб отримати особисту вигоду.
Анонім Показати IP 25 Березня 2015 22:20
Як баби на базарі, фу-у.
юра Показати IP 25 Березня 2015 22:36
Коли осіпову прийдеться відповісти за крадені гроші західінкомбанку російський паспорт буде до речі)))
До ОСІПОВА Показати IP 26 Березня 2015 09:05
Як вже ти задрав все місто, своїми сварками, розборками та скандалами. Баба базарна, а не депутат. Як за таке ........ тільки люди голосували. Може прояви свою громадянську позицію на передовій, на Сході, в АТО, а не в щоденних розборках з мером. Позорище ходяче.
Анонім Показати IP 26 Березня 2015 09:45
Тепер на одного агента ФСБ росії буде менше!
Слідак Показати IP 26 Березня 2015 13:05
Як ці маланці бояться, що хтось взнає хто вони направді. Чого Осіпову боятися пошуків Гриба? Авидно є чого...
антон Показати IP 26 Березня 2015 15:26
Хай Осіпов напише правду на Бондарука, а Бондарук на Осіпова.
Інкогніто Показати IP 28 Березня 2015 10:14
ОЗГ на чолі з Осіповим...як кажуть клин клином треба вишибать... лучани задумайтесь хто йде до влади...
Вкладниця банку Показати IP 2 Квітня 2015 10:55
Волиняни ! Через таких депутатів як Бондарук Р. і Осіпов А.та інших вкладники Західінкомбанку не могли отримувати депозити так як ці горе-бізнесмени взяли їхні кошти ( КРЕДИТИ) понад 35 млн. грн. на свої фірми такі як "Промбуд-6", , ПЛАСТІКОМ", ВОЛИНСЬКА ІНВЕСТИЦІЙНА ГРУПА" в т.ч. і на себе як фіз.особи - Бондарук Р., БОНДАРУК Ю. ГАНЬБА,! Дивно ,що до цього часу ні правоохоронні органи, ні прокуратура міста та області нічого не робить ?!!!!!!!!!!!!