USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Депутат Волиньради пропонує допомогти Китаю в боротьбі з коронавірусом

12 Лютого 2020 11:41
Депутат Волинської обласної ради Володимир Кучер пропонує розглянути можливість допомоги Китайській Народній республіці у боротьбі з коронавірусом. На думку депутата, поширення вірусу небезпечне в світових масштабах, тому Україна має долучитись до цієї боротьби.

Відповідне депутатське запитання він озвучив під час засідання чергової сесії Волиньради.

Першою чергою Володимир Кучер поцікавився, чи готова Волинь до боротьби, у випадку, якщо в Україні введуть надзвичайний стан через поширення вірусу.

Також зауважив, що медичні заклади часто приймають різну допомогу з-за кордону. Відтак, запропонував розглянути можливість виділення «хоч невеликої, але допомоги дружньому китайському народу», адже, з його слів, коронавірус стрімко шириться світом – випадки захворювання зафіксовані в більше ніж 20 країнах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
УКРОП Показати IP 12 Лютого 2020 11:54
Потужно! Країна, якій не вистачає грошей навіть на пенсії, має допомагати першій економіці світу? Якщо так переживає за китайців, нехай перерахує власні кошти, а не піариться за рахунок платників податків.
лучани Показати IP 12 Лютого 2020 11:54
На Волині люди помирають від грипу, а він китайцям рветься допомагати. Вакцинувати потрібно всіх лікарів, вчителів, водіїв автобусів,працівників ЖКГ...
Йван Показати IP 12 Лютого 2020 12:03
Пане депутате Володимире Кучер, допомогу Китайській Народній республіці у боротьбі з коронавірусом, якщо ви депутат Волинської обласної ради держави Україна, необхідно почати з забезпечення превентивних заходів профілактики для унеможливлення поширення цієї хвороби на території області, до управління якою Вас обрав народ, що живе на цій території. В першу чергу! Бо у нас ще не всі проблеми вирішені на місцевому рівні і рівні держави. А дружньому китайському народу я, звісно, співчуваю і переживаю. Не подумайте нічого поганого. Україна на сьогодні держава-донор у всіх смислах, а КНР - один зі світових лідерів, що обов"язково зможе вирішити цю проблему. Наші ж жести доброї волі для того, щоб вчергове комусь сподобатися, виглядатимуть недоречними як всередині України, так і за її межами. Пора вже врешті це зрозуміти, шановний пане депутате.
Правдоруб Показати IP 12 Лютого 2020 12:19
Шукають варіант розкрадання бюджетних коштів.
Григорій Показати IP 12 Лютого 2020 12:33
Та не *Вистрелили і перемогли*, а *Вистояли і перемогли*, А пан пирожик нехай не тішить себе дурними фантазіями - таки вистояли і перемогли.
скептик Показати IP 12 Лютого 2020 12:40
і хто його обрав в депутати ?
Луччанен Показати IP 12 Лютого 2020 13:10
Це країні яка збудувала лікарню на 1000 місць на 10 днів. Якщо депутат хоче доаомогти, відправте туди нехай допоможе....
Лучанин Показати IP 12 Лютого 2020 13:10
от це так дурників у раді тримають!
Іван Показати IP 12 Лютого 2020 13:19
Бетман
126 Показати IP 12 Лютого 2020 13:27
Африка вирішила Швейцарії допомогти ))))
Док Показати IP 12 Лютого 2020 13:36
Піар на сльозах!
Віктор Показати IP 12 Лютого 2020 13:38
Коронавірус - це біда світового масштабу. З цим важко не погодитися. Але популістські заклики є зайвими. Нехай спершу цей депутат обласної ради оприлюднить інформацію про те скільки разів він (сам особисто) піднімав на сесіях питання про виділення бюджетних коштів для допомоги онкохворим волинянам, інсулінозалежним, ВІЛ - та тубінфікованим? В райцентрівських лікарнях люди за власний кошт купують набір в аптеці (не державній) для того, щоб лаборант міг зробити загальний аналіз крові. УЗД та рентгенапарати працюють понад 30 років, а він пропонує допомогти Китаю. Навіть не смішно.
!!! Показати IP 12 Лютого 2020 14:20
Депутат сам поїде з гуманітарною допомогою? Переймати досвід. В бюджеті достатня кількість вільних коштів на допомогу? Якщо ж такі є, можливо, краще вкласти в превентивні заходи боротьби в регіоні згідно розроблених рекомендаці?
Петро Показати IP 12 Лютого 2020 15:50
ВІн що слабий?(((
123 до Петро Показати IP 12 Лютого 2020 16:45
схоже на те