USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Депутатів Луцькради можуть позбавити їх місць. ОНОВЛЕНО

23 Квітня 2014 11:23
Депутатів міськради планують розсадити. На нових місцях вони сядуть вже під час наступної сесії міськради, яка відбудеться 30 квітня.

Про це розповів секретар Луцької міськради Сергій Григоренко під час прямого ефіру телеканалу «Нова Волинь» вчора, 22 квітня.

Він пояснив, що депутатів розсадять згідно з депутатськими фракціями та групами.

«Під час 59 сесії планується здійснити розсадку депутатів згідно з новими політичними реаліями. Адже коли ми обиралися наприкінці 2010 року до Луцької міської ради склад фракцій і груп був одним. За цей час деякі фракції й групи в своєму чисельному й персональному складі змінилися, утворилися нові фракції й групи, яких не було. Колеги хочуть сидіти разом щоб порадитися, особливо під час розгляду гострих питань», - пояснив він.

Секретар міськради пояснив, що у 2010 році, після виборів, всі депутати розсілися по фракціях, але відбулися зміни, і вони не відображені - групи розділені між собою.

З його слів, уже переважна більшість депутатів погодилися пересісти на нові місця.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 11:28
Головна проблема міста - як сидіти депутатам. Ганьба Григоренку !
Корынний лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 11:38
Як доречні слова Крилова: -" А ВИ, ДРУЗЬЯ, КАК НИ САДИТЕСЬ ВСЕ В МУЗИКАНТЫ НЕ ГОДИТЕСЬ!".
лучанин Показати IP 23 Квітня 2014 11:40
глобальна проблема у Луцьку - де сидіти депутатам на сесії? як не стидно романюку і всім іншим? ціни ростуть, зарплату зменшують людям, а їм де сидіти на сесії, щоб непомітно вздремнути.
Дмитро Показати IP 23 Квітня 2014 11:44
Я б тих депутатів, особливо тих, хто не ходить на засідання, посадив би в колонію. Вже 3 рази не прийняте рішення міськради по моєму питанню, через недостатню кількість депутатів.
Аня Показати IP 23 Квітня 2014 11:56
М-да- це головна проблема,яку висвітлила газета і дуже важлива без неї аж ніяк нам не обійтися. Де будуть сидівти ворюги.Їм нашу зарплату, і хай живуть і ліки купуюь у наших милостивих посіпак. В колонію їх, або взагалі викинути ми самі вирішимо свої питання, вони вирішують самі для себе і під ебе. Стидоба
Вкдадниця Показати IP 23 Квітня 2014 12:02
це просто цирк ---------невже ви думаєте, що від цього щось зміниться і такі депутати як Бондарук і його брат, і Осіпов почнуть вертати мільйонні кредити у Західінкомбанк ???!!! ганьба ! а цих злодіїв до прокуратури , до відповідальності за шахрайство з фін.установою.....................
АнтиБрехня до Вкдадниця Показати IP 23 Квітня 2014 20:21
Казнокради Бондарук (можливо і його брат), і Осіпов. Але ж перші казнокради Пустовіт, Григоренко - вони "взяли" їх в ряди партії "Батьківщина", за "відкати" зробили депутатами, а тепер невинні вівці. БРЕХНЯ нахабна! Думаючих людей не обдурите. Не достойні депутата м.Луцька.
чіп Показати IP 23 Квітня 2014 12:31
Люди, схаменіться, порядок повинен бути скрізь! Нехай сидять як їм завгодно , аби виконували свої обов"язки якісно!
Ольга Показати IP 23 Квітня 2014 12:34
тут нема нічого такого поганого , просто будуть трохи інші порядки і т.д від цього нікому не стане гірше перестаньте
Олег Показати IP 23 Квітня 2014 12:36
Прям як в школі дітей по партах розсажують) веселуха)))
Іван Показати IP 23 Квітня 2014 12:54
Правильне рішення, бо по-перше, дисципліна має бути, а по-друге, шоб зразу було видно, який депутат куди перебіг. Їх обирають від одної партії, а через трохи часу деякі "кадри" примудряються кілька разів політичні симпатії змінити.
Ваня Показати IP 23 Квітня 2014 13:38
На вулицю цю погань посадити, п"явки, які крадуть і ссуть з нас кров. Що вони роблять, а нічого
член громади Показати IP 23 Квітня 2014 15:07
коментар було видалено
Баба з воза Показати IP 23 Квітня 2014 16:54
У сесійній залі добре видно, хто як голосує, якщо представники однієї фракції сидять разом. Ця традиція підтримувалася завжди. Тож нічого боягузам ховатися за спинами депутатів від демократичних сил. Хай громада бачить, хто як відстоює її інтереси.
Колківська республік Показати IP 23 Квітня 2014 16:56
Якщо комусь із луцьких депутатів не подобається працювати командою, однією фракцією, нехай складає мандат. Люди оберуть іншого. Але вже аж ніяк не від ПР чи інших колись провладних сил, які маскуються під демократів.
Адреналін Показати IP 23 Квітня 2014 16:57
Питання, яке підняв Григоренко, чисто технічне. Не варто з цього приводу здіймати бучу.
Не пересадженим депу Показати IP 23 Квітня 2014 20:28
Дисципліну наводити пізно. Це виглядає як завуальоване маніпулювання. Подібно як прихватизовували на підставних осіб земельні ділянки. Що тоді робила партійні Григоренко та Пустовіт? Приймали активну участь у дерибані. І це правда.