USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Депутати Луцькради хочуть планшети за гроші платників податків

18 Березня 2014 14:44
Депутати Луцької міської хочуть, щоб для них закупили планшети по дві тисячі гривень, мовляв, так вони будуть економити кошти казни, які витрачають на папір.

Про це йшлося під час засідання постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту 18-го березня.

Обговорюючи кандидатуру на посаду секретаря Луцької міської ради Сергія Григоренка, депутат Анатолій Бірюков запропонував закупити усім обранцям планшети, хоча, сказав, що не знає як ним користуватися.

«Гаразд, я вивчу це питання, воно вже розглядалося раніше, якщо ми їх закупимо, то я сам обіцяю Вас навчити ним користуватися», - сказав Сергій Григоренко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
111 Показати IP 18 Березня 2014 14:48
Може блокноти ?
Петьо до 111 Показати IP 18 Березня 2014 15:37
а чого не АйПади за 9 тис? дрібно беруть
БЮТ до Петьо Показати IP 18 Березня 2014 17:42
"Батьківщина" рулить. А більш достойних ніж Григренко не має серед депутатів? Чи зараз в почесті хабарники та дармоїди?
Ваня Показати IP 18 Березня 2014 14:48
А ще чого вони захочуть.Багато хочуть за свої гроші хай купують. От вам і економія.зарплати у них не бось не по 2000 тисяч, а бізнес у кожного по скільки?.А може по машині вам,не хочете.А взагалі на фіг ви потрібні нам платникам податків
громада Показати IP 18 Березня 2014 14:49
А ху-ху не хо-хо?! Криза в країні, чи Луцьк це Монако?!
12457 Показати IP 18 Березня 2014 15:00
як соц виплати то скорочуэмо бо криза а планшети купуэмо. нічого не зліпнеться?
Вася до 12457 Показати IP 18 Березня 2014 15:13
Воїнам ОУН-УПА з подачі депутата від Свободи Ю. Веги збільнили щомісячні виплати зі 100 до 500 грн.
перебор Показати IP 18 Березня 2014 15:12
ну перебор взагалі.
гість Показати IP 18 Березня 2014 15:23
а може папір вологий туалетний вдобавок????
Петьо до гість Показати IP 18 Березня 2014 15:36
ні-ні, персональний біде. Але вхід - черз картку голосування. Мовляв, не голосував, то нема чого й дупу мити))
Лучани Показати IP 18 Березня 2014 15:57
Лучани, вибори не за горами, робіть висновки. І не забудьте про такі вчинки, коли нам будуть вішати свіжу лапшу на агітаціях!!!!!!!!!!!
777 Показати IP 18 Березня 2014 16:10
Реально бажаю ініціатору ідеї про планшети - щоб ти вдавився тим планшетом, су*а, люди загинули за країну, а їм уродам "цяцьки" давай. Я працюю на державній службі 6 років і ще не отримав службового комп'ютера, але працюю і ніхто не цікавиться яким чином я готую документи!!!
Анонім до 777 Показати IP 18 Березня 2014 16:20
я пропрацювала 11 років і так його мені і не дали... допоки я сама його не купила собі,.. саме головне коли проходила інвентаризація..питали де лейба з номером... відповідь коротка...заява в начальника, що користуюся своїм
Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 16:10
Голова Волинської облдержадміністрації Григорій Пустовіт подякував бізнесменам, які платять податки. Тепер купимо нові гаджети депутатам. Безсоромні злодюжки ("Батьківщина" і ін.), які самі собі не можуть чесно заробити.
Анонім до Лучанин Показати IP 18 Березня 2014 16:25
знаєте піду на вибори... щоб просто зіпсувати бюлетень, щоб ніяка с*ка не могла скористатися моїм голосом. Не бачу порядних і активних, хто би міг бути при владі...як не босота то голота, то дєпутатік на 6000 грн річних. Чим ця влада краща від попередньої??? та вона гірша в рази.... ті хоч жили по понятіям... як в тюрмі.... а ці анархісти до ручки країну довели, кредитів набрали та ще борзіють на голому місці і розмахують бітами ,що порядок наводять.ГАНЬБА!!!!
my_gift Показати IP 18 Березня 2014 16:34
Треба оприлюднити, скільки витрачається коштів на папір. Може, дійсно зекономити можна. Не "Айпеди", але й не дешеве кит.г...бо ламатиметься через раз.
читач Показати IP 18 Березня 2014 16:53
пачка паперу (500 листів) коштує 45 грн. цієї пачки їм хватить на цілий рік на всіх - що вони пишуть? - НІЧОГО! навіщо їм планшети? щоб гралися на сесії, щоб не скучно було. Так економим бюджетні кошти. СОВІСТІ у них немає.
німці Показати IP 18 Березня 2014 17:17
са-са-са-са-люпи їм на комірці, а не планшети.