USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

До Дня прапора кримських татар у Луцьку відбудеться автопробіг

25 Червня 2016 13:47
На честь вшанування національного Дня Прапору кримських татар завтра, 26 червня, у Луцьку відбудеться автопробіг. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповів голова ГО «Кримські татари Волині» Сервер Зейнідінов.

Автопробіг відбудеться центральними вулицями міста у неділю, 26 червня. Його учасники зберуться на Театральному майдані о 19:30.

Нагадаємо, День кримськотатарського прапора, день вшанування національного прапора кримських татар, корінного народу Криму, відзначається 26 червня.

До слова, раніше повідомлялося, що у Луцьку виділили кошти на фестиваль кримськотатарської культури.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
40а Показати IP 25 Червня 2016 14:06
Кому ви треба? Повертайтесь на батьківщину недобитки мусульманські. Ви свобода моїх пращурів продавали а тепер брати?
Анонім до 40а Показати IP 25 Червня 2016 18:59
Татари прекрасні люди,а не така свора прид.,як 40а,анатоль і іім подібні
Анатоль_ Показати IP 25 Червня 2016 14:18
Нам, поліщукам яке діло то того прапора, щоб його ще і вшановувати. Маємо свого державного прапора!
лучанка Показати IP 25 Червня 2016 16:02
Всім народам потрібно жити дружно
Андрій до лучанка Показати IP 25 Червня 2016 16:35
Ну ну, так всі і послухались.
Анонім до лучанка Показати IP 25 Червня 2016 18:49
Тролякі рашиські ,***..понаіхало на волинь.татари
ВОВК Показати IP 25 Червня 2016 17:08
оба на татарва вже тут рулить. Може Романюк со товаріщі теж. яничар. татарва завжди збиткувалась над хохлами тепер ще й святкуйте плебеї їхнє свято. Скачем далі.
Анонім Показати IP 26 Червня 2016 10:39
дивний ми народ вшановуєм прапор татар - це повага до іншого народу, але ж свій не вміємо вшанувати!!!! на сайті є стаття за 24 де в Піддубцях піп російський назвав наш правпор тряпкою і громада піддубців змовчала - виселити на соловки такого попа забрати храм побудований за кошти мирян і спосорів . Ось вами і шана прапора свого
Андрій до Анонім Показати IP 26 Червня 2016 20:39
Той храм будували, коли ваших прапращурів в проекті не було.