USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Дослідити станцію «Академік Вернадський» відтепер можна у 3D-турі

6 Листопада 2018 10:53
Єдину українську антарктичну станцію "Академік Вернадський" тепер може відвідати кожен охочий в 3D-турі.

Про це повідомляє ресурс Букви з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

Так, станція, розташована на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу, поблизу Антарктичного півострова, була створена в лютому 1996 року.

Тоді дослідний центр "Фарадей" передала Україні Британська Антарктична служба за символічну ціну в один фунт стерлінгів і його перейменували на "Академік Вернадський".

Станція названа на честь відомого вченого, академіка Володимира Івановича Вернадського, який в 1918 році став першим президентом Академії наук України. У цьому ж році він заснував наукову бібліотеку - Національну бібліотеку України імені В. І. Вернадського, яка тепер є найбільшим зібранням літератури України в усіх галузях знань.

Вернадський - відомий геолог, дослідник хімічного складу земної кори, створив теорію ізоморфізму, став основоположником вчення про біосферу і ноосферу.

Здійснити віртуальний тур станцією можна тут.

Варто зазначити, що станція працює цілий рік.

Клімат в тому районі, де живуть українські дослідники вважається відносно м'яким - середня температура влітку близько 0°C, взимку не нижче -18°C. Мінімальна температура, зафіксована на станції - -47°C.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 1
Толік Показати IP 6 Листопада 2018 11:24
У Work room шарф фк Волинь і прапор Волинської області. Там є хто з Луцька?

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus