USD 39.80 40.10
  • USD 39.80 40.10
  • EUR 39.90 40.20
  • PLN 9.85 10.10

Доцент волинського вишу проводить на лекціях проросійську агітацію

22 Березня 2015 09:00
Доцент кафедри валеології та безпеки життєдіяльності Інституту фізичної культури і здоров’я Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки Сергій Ігнатов під час своїх лекцій у вузі розповідає студентам, що російських військ на Донбасі немає, а у війні на сході України звинувачує Америку.

Про це власкору «Вголосу» розповіли студенти закладу.

Під час лекцій з охорони праці доцент, кандидат медичних наук Сергій Ігнатов звинувачував у війні на сході України Америку та Барака Обаму і переконував студентів, що ніяких російських військ на Донбасі немає.

«Російських військ на Донбасі немає. Війну на Сході розв’язала Америка, тому що Барака Обаму цікавить земля для видобутку газу. Мій батько будував цю країну, а ви, горе-патріоти, її руйнуєте», – стверджував викладач.

Коли студенти попросили його не проводити політичну агітацію під час лекції, він їх образив та принизив. Студенти написали заяву на ім’я декана Інституту мистецтв з проханням усунути викладача від викладання предмета.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 77
KIPI Показати IP 22 Березня 2015 09:03
Політичне переслідування інакшомислячих. Демократія в дії.
Анонім до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 10:02
покарання рашистських холуїв - це актуально і демократично.
))) до Анонім Показати IP 16 Грудня 2015 23:55
влітку Сергій Олександрович помер. помер чесною, порядною людиною, яка не боялась казати те, що вважала за потрібне. а ви, мавпи, лишились. що ви скажете тепер? кого будете звинувачувати у тому, що ви ідіоти?
студрада до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 10:54
Інакомислячі?! Не потрібні Україні проросійські ХАБАРНИКИ - своїх вистачає. Гнати в шию з роботи - хай в расєї шукає робоче місце, а то отримує українську зарплату + хабарі та ще й рота відкриває НЕ ПО ТЕМІ. Предмет який у нього, "російська ідеологія"?!
Лучанка до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 12:19
Своє "інокомисліє" треба висловлювати в вільний від роботи час. А на парах навчати студентів
А до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 14:28
так як він сказав, багато хто так думає. Все що було збудоване на 90 % це Радянською владою. Зайдіть в державні установи що незалежна Україна туда придбала, майже все обладнання 70-80 рр., нового нічого немає. Шельф віддали Румунії, Крим -Росії., на Донбасі війну. Студенти неправі, що накатали на викладача, які б у його не були думки, він має право на них. студенти-космополіти мали б толерантно відноситися до викладача і не виносити з хати мусор. Скільки можна лизати чобота в Європи і Росії, хіба не краща та держава яка не кориться ні тим ні другим. Всі он кажуть подивіться як РОсія живе - там бандити, пяниці і тд. і подивіться як Європа живе - дороги які, зарплати, товари якісні. Шановні студенти ви закінчуєте виші - то зробіть своїми руками хороші дороги, не смітіть, чому Ви не можете робити свої якісні товари, чому не стаєте хорошими менеджерами. Сором один, мало опозорились на цілий світ, опустились уже до Африки. хоть не шукайте серед своїх ворогів. І на лажу не введіться, без вас проблем хватає. Хто хоче в Європу- хай їде в Європу, хто хоче в Росію, то їдьте в Росію. Волиняни не соромте наш універ, будьте толерантними
Патріотка до А Показати IP 24 Березня 2015 18:59
Це по-Вашому називається "виносити сміття з хати"? Ви перед тим, як захищати цього викладача, прийдіть до нього на лекції і послухайте, які дурниці він говорить. Йому держава платить гроші не за те, щоб він розповідав на лекціях які в кого чакри і що таке раджа-йога, а тим більше проводив проросійську агітацію. І це не волиняни соромлять університет, а такого роду викладачі. Ми, студенти, багато хто платимо за навчання і натомість хочемо отримати ту інформацію за якою сюди прийшли. Викладачі державних вузів мають виховувати і підтримувати дух патріотизму молоді, а не називати їх горе-патріотами. А на рахунок того, що студенти мають зробити якісні дороги і товари, і тому подібне - все попереду, а почнемо ми з того, що не дозволимо всіляким українофобам топтати українську душу. А якщо Ви вважаєте таких "людей" своїми ("хоть не шукайте серед своїх ворогів"), то Ви такий самий ворог свого народу, як і цей викладач.
Микола до Патріотка Показати IP 27 Березня 2015 20:28
Підтримую на всі 100 відсотків. хто в того маразматика був на хоча б на 1 лекції той знає.
Про любофф до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 17:47
НАх..й в рашку і любить там собі подібних
вільний до KIPI Показати IP 22 Березня 2015 21:29
Не плутай божий дар з яєчнею. Власна політична позиція - це одне, а пропаганда своїх політичних поглядів в вузі - зовсім інше. Це вже не інакомислення, за це потрібно відповідати за законом.
Вчителька Показати IP 22 Березня 2015 09:05
А при чому тут декан інституту мистецтв ? коли студенти з фізвиховання? Чи студентам однаково якому декану писати. А взагалі за такі речі гнати в три шиї таких горе доцентів. А ще скільки їх таких там є!
олаф до Вчителька Показати IP 22 Березня 2015 12:14
"коли студенти з фізвиховання?" хто вам таке сказав? викладач з інституту фізвиховання, а студенти можуть бути які завгодно.
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 09:10
в прокуратуру давати пояснення. і гнати щоб не смерділо.
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 09:37
коментар було видалено
Анонім до Дончанин Показати IP 22 Березня 2015 10:00
тебе також пора гнати в три шиї
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 13:04
коментар було видалено
12345 Показати IP 22 Березня 2015 09:12
А прокуратура тут при чому. Гнати - інше діло, бо лекції він має читати з інших питань. Але взагалі-то він сказав правильні речі.
Анонім до 12345 Показати IP 22 Березня 2015 09:59
прокуратура - в звязку із наявністю у діях ознак злочину, передбаченого ст.ст. 110, 111 КК України
дідо Показати IP 22 Березня 2015 09:17
Ігнатов Сергій Олександрович з кафедри валеології та безпеки життєдіяльності Інституту фізичної культури і здоров’я тонко натякає студентам, як правильно здавати екзамени/заліки. Трійка коштує 200 грн., більше - дорожче. Поки тут працюють такі викладачі, то - храм корупції, а не науки. Ганьба!російському фашисту.
лучанка до дідо Показати IP 22 Березня 2015 09:56
ВН новини дуже часто спотворюють інформацію. Такої кафедри в Інституті фізичної культури та спорту не має. То й може інше це також неправда. Назви кафедр легко перевірити на сайті СНУ. Ганьба ВН за такі промахи.
Анонім до лучанка Показати IP 22 Березня 2015 11:06
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82_%D1%84%D1%96%D0%B7%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE%D1%97_%D0%BA%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8_%D1%82%D0%B0_%D0%B7%D0%B4%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B2%27%D1%8F_%D0%A1%D0%9D%D0%A3_%D1%96%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%96_%D0%9B%D0%B5%D1%81%D1%96_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%BA%D0%B8
Анонім до лучанка Показати IP 24 Березня 2015 18:39
Структура Інституту: ■Кафедра теорії і методики фізичного виховання ■Кафедра спортивних ігор ■Кафедра фізичної реабілітації ■Кафедра спортивно-масової та туристичної роботи ■Кафедра олімпійського та професійного спорту ■Кафедра валеології та безпеки життєдіяльності ■Кафедра здоров’я та фізичної культури
Анонім до дідо Показати IP 22 Березня 2015 10:04
Дідо, научись для начала различать понятия "коррупционер" и "взяточник" (я уже не говорю о том, что ты не понимаешь понятия "фашизм"). А потом садись писать посты. PS. Вопрос на засыпку: "Какая сейчас оценка в вузах считается зачетной, т.е., какую оценку необходимо получить, чтобы считалось, что ты сдал экзамен либо получил зачет?" А ты и этого не знаешь.
гриць до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 21:14
канановіч, тебе вигнали, не палися, знаток системи оцінювання))
Студент до дідо Показати IP 23 Березня 2015 00:09
То що значить брати гроші на екзамен?
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 09:58
Га**она на гілляку і про це потрібно повідомляти СБУ а не декана а якщо інакшо думаючий то хай свою думку тримає при собі підріла старий
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 10:08
Ну, по тебе точно плачут урановые рудники.
ВОНО до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 10:09
за проукраїнську агітацію в Лугандонії зразу отримують кулю, а тут все плач стоїть * аб патерпевшем ат рук хунты*. Освіта це інструмент впливу на суспільство і ворогам України в ній робити нічого, хай їде в Лугандонію його там можливо зрозуміють
ВОНО до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 10:11
і ще він за все життя жодного українського слова не вивчив, отже має вас десь - а ви його все жалієте недолугі
Так собі до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 19:06
Українську він знає краще за тебе,тому і має тебе десь
Анонім до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 12:23
Ну и наслушался же ты либо Псаки (грозившейся, например, отправить к берегам Белоруссии американский флот) либо Лысаки (утверждавшего, например, что на Донбассе укров крошат, используя системы вооружения "Чебурашка").
ВОНО до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 13:05
а по сути моего поста слабо ответить?
Анонім до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 13:18
коментар було видалено
Дончанин до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 14:10
коментар було видалено
лучанка Показати IP 22 Березня 2015 10:31
Гнати з роботи збирайте підписи шановні студенти, робіть щось бо крім вас цього не зробить ніхто ви наше майбутнє
Мельник Показати IP 22 Березня 2015 10:33
На гіляку.
Анонім до Мельник Показати IP 22 Березня 2015 20:37
в ато! тебе. там захищають україну і свої бредові переконання про гілляки.
віра Показати IP 22 Березня 2015 10:50
А чого цей ігнатов ще тут, а не в раші, ще і у виші викладае!!!! Не підходить держава -виіжджай чоловіче, шукай місць кращих для свого великого розуму.!!!! Таким горе викладачам- вовчий білет в Украіні!!!
Анонім до віра Показати IP 22 Березня 2015 14:35
коментар було видалено
Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 11:13
Свободу слова ніхто не відміняв! Це гарантує Конституція! Можна говорити усе що завгодно!
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 11:21
В нас Конституція не гарантує нічого, на Вашому місці я б мовчав, шановне...
mlia до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 11:53
але не під час лекції!!!! на кухні дома чи в гостях, в барі чи в туалеті - будь-ласка... а от в університеті дітям - зась!!!
Штефан, Луцьк до mlia Показати IP 22 Березня 2015 12:09
І на лекції теж! Конституція гарантує!
олаф до Штефан, Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 12:16
І агітувати за повалення конституційного ладу виходить по-вашому
Анонім до олаф Показати IP 22 Березня 2015 12:27
коментар було видалено
Анонім до олаф Показати IP 22 Березня 2015 14:38
А де ти бачиш на Україні конституційний стрій?
Волиняка Показати IP 22 Березня 2015 11:32
КАЗНИТИ СОБАКУ КАЦАПСЬКУ!!!
Ломоносов Показати IP 22 Березня 2015 11:34
Гнать с Украины эту путинскую мразь!!!
студент Показати IP 22 Березня 2015 11:47
Ігнатов - мокаль, або москальський жид. Звільнити з роботи і гнати с**ним віником!
Мельник Показати IP 22 Березня 2015 12:25
На гіляку.
Анонім до Мельник Показати IP 22 Березня 2015 13:10
Несмотря на то, что на Украине отменена смертная казнь, для тебя лично можно сделать исключение для того, чтобы выполнить твое заветное желание, т.е. отправить тебя на гілляку, а не на гіляку.
Штефану Показати IP 22 Березня 2015 13:34
Не варто так відверто демонструвати своє невігластво. Ніхто не має права поширювати інформацію, яка суперечить конституційним нормам. Бо завтра якісь дебіл на "Ш" почне популяризувати вільне право на вбивство людини чи необмежене право гвалтувати, привласнювати чуже. Цй викладач заслуговує на кримінальне переслідування, а його завідувач кафедрою - на звільнення з посади завідувача, якщо він не знає, що його викладач витрачає час не на предмет, а на сторонні розмови.
Анонім до Штефану Показати IP 22 Березня 2015 14:20
"Ніхто не має права поширювати інформацію, яка суперечить конституційним нормам", или все таки не соответствующую истине?
гриць до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 21:17
путін окупував крим та частину донбасу - це істина. але в кацапії про це говорити не можна, бо це буде суперечити кацапським коституційним нормам)) не перекручуй, недоучка хвілясовскага хвакультєта))
Волинь Показати IP 22 Березня 2015 14:41
Ось приклад нашої толерантності. Ошукані вкладники Західінкомбанку написали десятки звернень у прокуратуру, міліцію, нацбанк , прем"єру яценюку притягти до відповідальності ЗЛОЧИНЦЯ Бєліка О.В. , начальника управління нацбанку волинської області, котрий 5 РОКІВ КРИШУВАВ Західінкомбанк, бандитський общак юри єнакієвського. За 5 років кришування Бєліком Західінкомбанку 200 ДВІСТІ ВКЛАДНИКІВ банку померли, не отримавши жодної копійки своїх збережень на ліки. І сьогодні ця свиня далі сидить біля державного корита. А ви довбаєте якогось викладача, котрий щось сказав. Послухати наших поросят. кроликів і баптиста, то можна зі стиду згоріти, а їм все сходить з рук. Народ України переможе усіх кацапів і жидів ! Слава Україні !
Штефану Показати IP 22 Березня 2015 14:51
Не удавайте з себе філософа, до яких ви явно не належите. В праві істина - це норма. Якщо особа поширює інформацію, яка несе загрозу суспільному спокою, то це є не істиною, а правопорушенням. Тим більш, що викладач поширював інформацію, яка не є результатом його персональних досліджень, а переказом російських ЗМІ.
Анонім до Штефану Показати IP 22 Березня 2015 15:07
Извини, но лично ты НЕ ЗНАЕШЬ родной для тебя язык, независимо от того, русский либо украинский язык лично для тебя является родным. Ведь понятие "истина" не зависит от понятия "общественное спокойствие". Ведь ты пытаешься перейти в состояние страуса, прячущего голову в песок при приближении опасности. Как лично ты считаешь, спасает ли это страуса, если конечно учесть то, что он бегает быстрее ЛЮБОГО хищника, могущего на него напасть?
Так до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 15:23
Наявність слів не свідчить про наявність думок. Істина на всіх мовах, незалежно від вимови, є істиною, а не ідеологією. До істини людина може наблизитись через різні знання, в тому числі через право. Істина не потребує гучного поширення на всіх і лише самозакохані "мудреці", або малограмотні репродуктори інших голосів поспішають ощасливити всіх своїм розумінням істини. Сьогодні в Україні істина - це війна за незалежність від ватно-руского міра. Це розуміє більшість і українців, і не-українців. Розуміє кожний індивідуально, без пропаганди, бо не було такого волонтерського руху і такої кількості добровольців. Цей феномен можна вважати проявом істини.
Анонім до Так Показати IP 22 Березня 2015 15:37
"Сьогодні в Україні істина - це війна за незалежність від ватно-руского міра" - Ну ты даешь. А кто финансировал и финансирует эту войну? попробуй доказать, что не США. следовательно, сейчас на территории Украины идет война между США и Россией. А дальше сам думай, что тебе ближе, пиндосы, грабящие весь мир (какой государственный долг США?) либо славяне, восставшие против этого грабежа?
Волинянка Показати IP 22 Березня 2015 16:12
А от у селі Воютині (Луцький район) священник в грамотках прихожан виправив червоною ручкою імена з української мови на російську, бо це церква РП. Оце сепаратизм. Можливо, він хоче щоб люди нові грамотки купили і буде заробіток для нього. Але де ж сільска еліта, пані Здрилюк, губернатор, СБУ? Адже село завжди славилося борцями за Україну? Тут була потужна "Просвіта". Чому громада не повстане?
Анонім до Волинянка Показати IP 22 Березня 2015 17:04
Доносити не добре, тим більше що Ви не по адресу. Розпалювати церковну ворожнечу не треба, щось не нравиться ходіть в іншу церкву, не треба нам бандерівщини, ми Волиняни а не бандерівці
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 17:17
Волиняни, українці, а не москалі
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 17:23
той самий батюшка до Вас не з москалії приїхав, а з Волині. мало Вам крові
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 17:30
то й має і читати на українській, рідній мові, а не пропагувати російську. Якщо вже служить не українською, то прочитати може. Особливо в даний час. А про кров Ви мені не закидайте. Я живу на українській землі, моя мова - ураїнська, і в церкву я ношу гривні зі своє зарплати ( у гривнях).
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:42
у вас гривня в три рази в ціні впала, а ви все ту мовну тему гризете як собака кістку. невже не зрозуміло, що вас цією темою просто відволікають від реальних проблем в країні, яку продовжують грабувати олігархи, прикриваючись своїм патріотизмом і українською церквою КП.
гриць до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 21:21
що ж ти тролю палишся? "...у вас гривня..." був би ти українцем то написав би "..у НАС.." а так, іди відпрацьовуй деревяні)))
Воютинка Показати IP 22 Березня 2015 16:41
Мало того, що воютинській батюшка молиться за загиблих в Чеченській війні, а не за Небесну сотню і воїнів АТО, Батюшка справжній сепаратист! Таких треба гнати всією громадою!!!
Воютинці до Воютинка Показати IP 22 Березня 2015 19:25
То чого чекаєте? Що хтось приїде з Києва і вижене? Якщо ви люди, а не пріхожани, то зберіться і виженіть.
Аноніму до Так Показати IP 22 Березня 2015 18:06
Допомога Україні у війні з Росією, від будь кого, є істиною, яку немає сенсу заперечувати, бо час існування імперської Росії минає. Такої Росії не повинно бути. Це істина, в яку вірить Україна, так само вірить, що Росія повинна стати цивілізованою країною. Якщо ти хочеш вірити, що люди прийшли на Майдан, пішли на війну за долари, щоб полегшити собі дихання - вір. Суть істини полягає в тому, що вона перемагає. Ватнікової Росії не буде, так само як доживають продажні попи, до якої б конфесії вони не належали.
Анонім Показати IP 24 Березня 2015 23:34
доцент правду каже.
Микола Показати IP 27 Березня 2015 20:05
Хабарник ,здирник і рідка свол*ч. Знаю в його вчився, то якийсь скажений маразматик з завишеною оцінокою. В самого діти живуть с США . і вонож падло туда їздити полюбляє ,а потім ганить. То чогож твої донечки там живуть і ти в них гостюєш як тобі Америка така погано.???? чемодан вокзал парашка.УКРАЇНОФОБ. Коцан, позбувайтесь таких ,а то засреця універ
Микола Показати IP 27 Березня 2015 20:21
Відразу по коментам видно як Ігнатов намагається виправдатися.Не парся чуваче пів Волині знає яку ти ахінею несеш на парах і твої розцінку на оцінки.
Галицько-Волинський Показати IP 27 Березня 2015 21:34
Такі викладачі не мають жодного права викладати в українських вузах. Варто поцікавитися, яким чином отримав звання доцента.
Колишня студентка Показати IP 27 Березня 2015 21:48
Свого часу ця людина завалила мене на екзамені. А тепер ще й висовлюється так.
Микола до Колишня студентка Показати IP 27 Березня 2015 21:50
А з тебе скільки хотів той здитрник? з мене колись 300 здер
Тимофій Показати IP 29 Липня 2015 14:17
Сьогодні, 29 липня 2015 року, Сергія Олександровича ІГНАТОВА ПОХОРОНИЛИ... Нехай спочиває з Богом !