USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Другий гучний скандал за місяць: поліція у США знову вбила афроамериканця. Відео 18+

14 Червня 2020 09:27
В Атланті (штат Джорджія) 13 червня почалися демонстрації після того, як афроамериканець був поранений поліцейськими при затриманні і помер в лікарні.

Про це повідомив телеканал CNN, передає Кореспондент.

Відзначається, що група протестуючих зібралася в центрі міста. Вони вимагають від влади припинити надмірне застосування правоохоронцями сили, а також забезпечити дотримання прав афроамериканців.

Пізніше стало відомо, що начальник поліції Атланти Еріка Шилдс подала у відставку у зв'язку з інцидентом. Мер міста Кейша Ленс Боттомс підкреслила на прес-конференції, що не вважає обґрунтованим застосування вогнепальної зброї правоохоронцями в зазначеному випадку.

Бюро розслідувань Джорджії почало розгляд у зв'язку з тим, що сталося. У заяві відомства наголошується, що ввечері 12 червня працівники поліції виїхали за викликом в ресторан швидкого харчування в центральній частині міста.

Темношкірий чоловік Рейшард Брукс заснув в машині, перегородивши проїзд до ресторану іншим автомобілям. Правоохоронці встановили, що Брукс був нетверезий. Вони мали намір затримати його, однак чоловік чинив опір.

Поліцейські спробували застосувати електрошокер, однак Брукс відняв його. Під час боротьби правоохоронець вистрілив в афроамериканця.

Увага! Відео містить сцени насилля!
Брукс був госпіталізований, проте лікарям не вдалося врятувати його життя. Один з поліцейських також постраждав. Йому надали медичну допомогу.


Нагадаємо, наприкінці травня в низці американських штатів почалися акції протесту, під час яких мали місце зіткнення з поліцією, численні випадки мародерства і вандалізму.

Приводом для цього стала смерть афроамериканця Джорджа Флойда в Міннеаполісі після грубого затримання поліцією.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Дзвоніть на 103 Показати IP 14 Червня 2020 09:45
Немає такої нації як афроамериканець! Хай навчаться краще себе поводити у суспільстві.
К.лучанин до Дзвоніть на 103 Показати IP 14 Червня 2020 15:07
Хто тут говорить про націю? Фільтруй інформацію. Озброїлись смартфонами , айфонами а розуму не набрались і викидають свої дурні " размишлізми " в мережі, аж нудить від них і накручують собі плюси ,ніби це є переважаючою думкою. ВІсталість повна. IQ нижче плінтуса.
Анонім Показати IP 14 Червня 2020 10:45
Ті афроамериканці чимось нагадують наших активістів)
КРЗ Показати IP 14 Червня 2020 10:46
А де подівся абама? Чому не на барикадах?
123 Показати IP 14 Червня 2020 10:47
100%
Оце так Показати IP 14 Червня 2020 11:22
Виходить, що з обкуреним чорним неадекватом, який чинить активний опір, наносить тілесне ушкодження поліцейському, треба поводитися надзвичайно ніжно, щоб не зімяти йому краватку.....
Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Червня 2020 12:14
Такое слово как "афроамериканец" пример полного идиотизма. Напомню -"афрос" ( ἀφρός) это пена. Однокоренные слова-Африка-пенная страна, Афродита-рожденная из пены. То есть-афроамериканец-это пенный американец. Называть темнокожих белопенными это как минимум издевательство.
Анонім до Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Червня 2020 12:35
В Америке негра нельзя называть негром. Больные на голову!
К.лучанин до Степан (Крымчанин) Показати IP 14 Червня 2020 13:20
Не шукай кішку в темній кімнаті коли її там нема!!! Чому стали стали називати на темношкірих людей афроамериканцями ? Тому що їх раніше називали нігерами (неграми), а це було дуже образливо для них ! І в Америці замінили цей жаргон більш толерантнішим - афроамериканнець і це було прийнято в суспільстві всіма людьми. Тепер їх ніхто не називає неграми бо це б спровокувало ще більші протести і заворушення.! А ти шукаєш якісь словникові пояснення про піну ! Не сміши ! Поїдь в Америку і назви темношкіру людину негром , ось тоді відчуєш реакцію на собі , мало не здастця і це буде твоїм "минимумом издевательств".
Вікінг до К.лучанин Показати IP 14 Червня 2020 14:46
Краще смерть, ніж впасти на коліна перед ними
еге до Вікінг Показати IP 14 Червня 2020 15:50
смерть всіх прибирає, як ворогів, так і не ворогів, кожному в свій час призначено помирати, крім несповна розуму самогубців!
так Показати IP 14 Червня 2020 12:34
називати НІГЕРОАМЕРИКАНЕЦЬ!!!
Лісник Показати IP 14 Червня 2020 13:28
Їх потрібно було зразу на місце ставити.. вони крім сили кулака нічого не розуміють. Але комусь дуже вигідно щоб білі перед ними на коліна падали
Як сказав Шарій Показати IP 14 Червня 2020 13:36
З жиру бісяться! Є толерантне відео.
До 0бами Показати IP 14 Червня 2020 13:38
Є шанс знову стати президентом! По-нашому, через майдан.
Тільки для білих Показати IP 14 Червня 2020 15:30
Нігер нігера постійно називає нігером у всіх їх фільмах. З певною гордістю. А у мене є здоровенний сусід Вася :він мордатий, рижий і заїкується, але я в очі йому не кажу цього. По різних причинах...