USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Димові шашки та блокування траси: чому волинські «євробляхарі» вийшли на мітинг. Фоторепортаж

20 Листопада 2018 15:15
Волинські власники автомобілів на єврономерах перекрили трасу Луцьк-Ковель, вимагаючи накласти вето на закони №8487 і №8488, відправити їх на доопрацювання та внести правки, зокрема скасувати врахування віку при розмитненні автомобіля на європейських номерах.

Перекриття траси відбувається в рамках в рамках Всеукраїнської акції непокори, тож часткове перекриття доріг сьогодні відбувається на всій території України.

Нагадаємо, Верховна Рада проголосувала за законопроект, що передбачає зменшення вартості розмитнення в Україні автомобілів на європейській реєстрації. У четвер, 8 листопада, за прийняття в цілому законопроекту номер 8487 проголосували 250 депутатів за мінімально необхідних 226. Тож представники громадськості у Луцьку висловили невдоволення з приводу закону, який так і не вирішить питання доступності легалізації вживаних закордонних автомобілів, на віче.

Сьогодні ж на всій території України відбувається акція непокори, в рамках якої власники автомобілів на євро номерах частково перекривають рух автомобілів на важливих дорогах. Також долучилися до акцій і волиняни, зокрема обласний осередок ГО «Авто Євро Сила».
Однак представники ГО «Автомайдан Волині» відмовились брати участь в блокуванні доріг Волині, адже, як пояснив голова громадської організації Сергій Поха, акція буде заважати автомобілістам і дорожньому руху, тому це не вихід, бо будуть страждати прості люди, а не депутати, які приймають невигідні для українців закони. Хоча він наголосив, що ГО підтримує рух за доступне розмитнення для кожного українця та готова боротись за це в правовому полі.

Так, близько 9.30 колона автомобілів з Театрального майдану у Луцьку вирушила у село Княгининок, де і відбувається перекриття траси «Луцьк-Ковель». Мітингувальники поставили кілька автомобілів на смугах руху перед переходами, тож такі заходи ускладнили рух, адже утворювалися затори. До того ж, вони з перервами ходили по пішохідному переходу, що ще більше ускладнювало рух, а окремі з власників «євроблях» запалювали димові шашки. Мітингарі пояснюють, що їхньою метою не є створення незручностей простим водіям, натомість вони хочуть, що влада просто почула їхні вимоги.
Як розповів голова Волинського осередку ГО «Авто Євро Сила» Рустам Елмурадов, сьогоднішня акція присвячена тому, щоб висловити незгоду з законопроектом про розмитнення автомобілів на єврономерах, в який не були внесені правки народу.

«Цей закон зовсім не вирішує проблеми розмитнення автомобілів на єврономерах. Таке враження, що депутати прийняли його для себе, тому хочемо, щоб врахували поправки від народу на сьогоднішньому засіданні Верховної Ради. Ми наполягаємо, щоб скасували врахування віку авто, і, сподіваємося, що розмитнення зроблять доступним», - зазначив Рустам Елмурадов та додав, що акція є безстроковою, адже люди готові стояти стільки потрібно.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
укррбляха Показати IP 20 Листопада 2018 15:22
мене більше цікавить як той хряк-поліцай пройшов фізуху??? Хріна лисого він виконав хоч один з нормативів
valdis peish до укррбляха Показати IP 20 Листопада 2018 16:10
він коли прийшов в поліцію був худінький - а від недоідання почав пухнути з голоду
Дід Показати IP 20 Листопада 2018 15:35
"Євро"лінтяї та "євро"бариги, інакше і не назвеш. Хазяї з митниці кинули по пару грн щоб руками босоти зберегти свої доходи за ввіз євроблях.
Олег Показати IP 20 Листопада 2018 15:45
Ну поліцай реально файний хлоп!!!
УКРОП Показати IP 20 Листопада 2018 15:51
Нероби всі по роботах!!!!, а то багато вільного часу в мітингуючих, що і нема коли працювати та рідну державу піднімати.
Цікавий Показати IP 20 Листопада 2018 15:57
Відразу видно у кого "вихідний"
spec Показати IP 20 Листопада 2018 16:04
неужели школьный автобус тоже не пропустили ??? а на фотка не пойму почему у протестующих рожи довольные ? прикольно дым пускать ?
Ісса Ндойє Показати IP 20 Листопада 2018 16:13
Пішли вони на х*, зараз так само з такими ж вимогами зберуться шанувальники табаку або горілки ...
APS до Ісса Ндойє Показати IP 20 Листопада 2018 19:52
Так хай зберуться, хто недає!?
Хрен собачий до Ісса Ндойє Показати IP 20 Листопада 2018 22:50
Я проти ціни на горілку за 100 грн.пляшка. Скажіть де і з ким збиратись на мітинг по цьому поводу?. :)
Правда Показати IP 20 Листопада 2018 17:41
Проживаючи в орендованій квартирі,вирішив за невеликі кошти (напевно хабар), ще раз її приватизувати в обхід власника,а ще потім продати,це взагалі "чудова" ідея...і заробити непогані кошти.Іноді це спрацьовує.Чим ви "бляхарі"відрізняєтесь від цієї "схеми".Ви в більшості не власники нерухомого майна,а хочете ними бути за рахунок інших.Дзуськи вам...Не "проконає"-на "вашій" мові.
Я Показати IP 20 Листопада 2018 17:54
проти тарифного геноциду вони не протестують.. газ по 8 їх влаштовує... то не х... шуміти по розмитненню...
ASP до Я Показати IP 20 Листопада 2018 19:51
Мудрий? Вони організували одне, і це відстоюють. А ти як такий розумний органфзуй і за газ! Думаю і твоїх однодумців буде! І я в тому числі підтримую. Бо в цій країні скоро 500 грн в туалет будем ходити жопу підтирати, ахтось там зверху срав на нас! От чому хлопці вийшли, закон прийняли як отмазку, зовсім не враховуючи бажань народу в Україні.
111 до ASP Показати IP 21 Листопада 2018 08:48
Не народу, а бариг які на цьому заробляють гроші...
Маяківець Показати IP 20 Листопада 2018 18:06
"Авто Євро Сила" - є ! "Авто Євро Розум" - відсутній !
Дмитро Показати IP 20 Листопада 2018 19:19
Зібратися б наприклад водіям далекобійникам, які стоять в тих заторах, як наслідок втрачають кошти (заробітня плата залежить від кілометражу в більшості або від фракту), які вони заробляють вияжкою працею не бачачи місяцями власних сімей, та наваляти тим «даунострантам», щоб полягали біля дороги. В робочий день треба працювати, а то самі не працюють ще й іншим не дають працювати.
ASP до Дмитро Показати IP 21 Листопада 2018 08:37
Правильно, працюй далі, не покладаючи рук, не бачачи сімей, а наші чинуші і далі будуть драти з тебе останнє що заробиш... Терпіла!
Рома Показати IP 20 Листопада 2018 22:22
Позорище
Хм Показати IP 20 Листопада 2018 22:54
Згідно більшості коментарів, не нація, .а ...!!!
ASP до Хм Показати IP 21 Листопада 2018 08:35
Підтримую! Реально, коли просто прочитаєш і бачиш реакції людей на суспільно значущі питання та дії, розумієш що з таким суспільством тут ніколи не буде порядку. Та ще й в твого комента - 6.((( це вказує на те що деградація розуму в людей(