USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«Євробляхарі» колоною вирушили з Луцька перекривати трасу в Княгининку

20 Листопада 2018 09:36
Власники автомобілів на єврономерах вирушила з центру Луцька у село Княгининок, де в рамках Всеукраїнської акції непокори планують перекрити трасу Луцьк-Ковель. Протестувальники вимагають накласти вето на закони №8487 і №8488, відправити їх на доопрацювання та внести правки, запропоновані активістами.

На акцію протесту колона автівок вирушила о 9.30 з Театрального майдану. Саме перекриття траси стартує у селі Княгининок о 10 годині.

Головною вимогою водіїв є відміна законопроектів №8487 та №8488, які були прийняті без урахування вимог громадськості, зокрема, про відміну коефіцієнту віку в розрахунку вартості акцизу.

Організатори кажуть, що вони розуміють, що акції створять ускладнення руху в точках їх проведення, тож просять водіїв оминати вказані на мапі місця протесту, оскільки не хочуть завдавати незручностей.

Окрім того, ще однією точкою перекриття стане траса E 373 біля села Сатровойове, що неподалік митного посту «Ягодин».

Зазначимо, що представники ГО «Автомайдан Волині» відмовились брати участь в блокуванні доріг Волині через те, що це створить незручності для водіїв, тож у протесті беруть участь представники Волинського осередку ГО «Авто Євро Сила».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Лучанин Показати IP 20 Листопада 2018 09:41
Зібралось 20 нероб
878 до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2018 10:05
А скільки мало зібратись, щоб на тебе це призвело ефект?
Лучанин до 878 Показати IP 20 Листопада 2018 10:13
Тобто, ти погоджуєшся, що то нероби
878 до Лучанин Показати IP 20 Листопада 2018 10:47
Я не маю звички судити групу людей як ти по собі. Люди можливо сьогодні вихідні дні, мають можливість виїхати. За щось боротись. Ти ж на майдан з роботи відпрошувався? Виходив по вечорах і на вихідні?
Бляхар Показати IP 20 Листопада 2018 09:43
В АТО їх нах. Нехай там покажуть свою мужність і впертість.
євробляхи до Бляхар Показати IP 20 Листопада 2018 10:10
Кому потрібне твоє АТО? ВСІМ БАЙДУЖЕ ВОНО ВЖЕ НІКОГО НЕ ЦІКАВИТЬ
ЯБляхар до Бляхар Показати IP 20 Листопада 2018 13:42
там АТОвців через одного!!!!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2018 09:44
2 з половиною євро бляхаря??? А чому поліція не зупинила і не встановила. Чому взагалі ці особи керують даними авто по території України ???
878 до Анонім Показати IP 20 Листопада 2018 10:03
Можливо тому, що нічого не порушують і це їх право?
Це смішно Показати IP 20 Листопада 2018 09:51
Люди шо ви робите ..для кого ви зупиняєте рух!!???для людей які в холодних маршрутках їдуть у справах, до родичів чи в лікарнню в обласний центр!???Я б на місці водіїв вийшов і начистив би Вам носа.. а не 15 людей мають дорогу перекрити бо вони не люди а євробляхарі..
Україна до Це смішно Показати IP 20 Листопада 2018 10:12
Так іди спробуй начисти півнику......ато сидиш і гавкаєш
Вася Показати IP 20 Листопада 2018 09:52
і що ! де поліція та митники, чому не затримали незаконно ввезені автомобілі? чому ніхто нічого не робить по законам???
ЯБляхар до Вася Показати IP 20 Листопада 2018 13:43
Бо вони ввезені законно!!!
Вася Показати IP 20 Листопада 2018 09:55
Ні хе*а собі, вони що взагалі припухли? їздять на повітрі, податки не платять, розмитнення не здійснили і ще будуть перекривати трасу? В каталажку ВСІХ!!!
ЯБляхар до Вася Показати IP 20 Листопада 2018 13:44
Вони заправляються паливом в ціну якого забиті і податки!!!
Лучанин до ЯБляхар Показати IP 21 Листопада 2018 02:08
Та для чого ви мені потрібні зі своїми бляхами? Щоб я через вас в пробках стояв? Дихав вашими турбодизелями?? Щоб всі газони були вашими повозками запарковані? Мені в Луцьку ви зовсім не потрібні з своїми доступними авто. Хватає і так машин на дорогах.
Таня Строцюк Показати IP 20 Листопада 2018 09:55
Там треба їх всіх і прибрати владі до рук. Знахабніли нероби вкрай вже!!!
Ага Показати IP 20 Листопада 2018 09:58
вчора поха звєздів,що волиняки ніякі дороги перекривати не будуть,видно прийшла інша команда.Є на покатушки час,грошей на паливо вистачає...а розмитнення давай халявне..
Льоня Показати IP 20 Листопада 2018 09:58
На брище їдьте корчами і там танцюйте глупці хитропопі!
Анонім Показати IP 20 Листопада 2018 10:02
А нормальні люди вирушили на роботу
Перевізник Показати IP 20 Листопада 2018 10:03
Та ідіть перекрийте дорогу верховної ради ,дорогу додому всіх депутатів...до чого тут громадяни,які їдуть по-своїх справах,робочих питаннях???мені,наприклад,знімають великі гроші за те,що вчасно не доставлю вантаж клієнту за домовленістю..вже задрали ці перекриття!то дороги погані ,перекрили,то за бурштин,то за підняття цін на пальне,то за розмитнення...іди до пєті і перекрий виїзд із двора
Місцевий Показати IP 20 Листопада 2018 10:03
Чого від цієї акції мають потерпати прості люди-водії, їдьте блокуйте урядовий квартал, "але ж для цього треба заправити машину, а у нас 500у.о. на розмитнення єврохламу"
878 до Місцевий Показати IP 20 Листопада 2018 10:23
Що поганого в дешевому розмитнені? Спосіб блокування я не підтримую, но всі засоби хороші.
лучанин Показати IP 20 Листопада 2018 10:14
А тепер перекриваємо будинки де живуть бляхарі, нехай їхні дружини з своїми дітьми також це відчують
Савченку Показати IP 20 Листопада 2018 10:25
У нас є якась влада в області? Пару десятків безробітних клоунів, у яких багато вільного часу, перешкоджають українцям в конституційному праві вільно пересуватись, бо методом шантажу вимагають легалізувати контрабанду. Влада жує соплі...
878 до Савченку Показати IP 20 Листопада 2018 10:51
З чого ти взяв, що вони безробітні? Згідно тієж Конституції, люди мають право на свободу зборів і мітингів. Здається це 35 стаття. Ти на майдані за цією статею також збирався, протестував. Чим вони гірші? Тільки ти центр перекривав, хотів щоб 35 євро візи сказували, вони по своїм вимогам виступають. На майдані нікому не заважав? Влада на майдані соплі не зажувала, до чого це привело?
Правда Показати IP 20 Листопада 2018 10:26
Де колона?3 євробляхи і 7 бляхерів.Це не протест-це просто "навала"якась.Не смішіть людей.Ременем по ду.. надавати і по домівках.
878 до Правда Показати IP 20 Листопада 2018 10:52
А скільки їх має бути, Щоб ти глянув і сказав "це протест"?
111 Показати IP 20 Листопада 2018 10:41
Закон для всіх один. В Молдавії навили порядок за пів року а в Україні неможуть за пять років.
123 Показати IP 20 Листопада 2018 10:53
Прочитавши цю писанину один висновок - об'явити війну Польщі і програти за один день. Українець був рабом - рабом і здохне не навчившись відстоювати свої законні інтереси. Клоуни слабохарактерні! Вам скоро і долар по 40 впарять, комуналку за 10 тис, хліб за 100 грн, а ви так і будете у всьому звинувачувати кацапів, бляхарів, весь світ, окрім своєї слабкої ду*и.
Ю Показати IP 20 Листопада 2018 12:06
Чим ми люди які їдуть на роботу,в лікарню,вам допоможемо,я також хочу купити машину але мені потрібно на неї заробити а як я це зроблю коли перекрита дорога?
Vadimka123 Показати IP 20 Листопада 2018 12:49
Хіба прийом металобрухту в Маяках???
Анонім Показати IP 21 Листопада 2018 01:46
акція тривае для всіх ...щоб ви не особливо розумна масса , яка голосуе за так назване бидло ,як юля и петя кондитер мали дешевше розмитненя