USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Диплом – це ключ: у луцькому «політесі» вітали майже тисячу випускників-магістрів. Фоторепортаж

8 Лютого 2020 14:09
803 випускники Луцького національного технічного університету отримали дипломи магістрів.

Урочисте вручення відбулося у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Тараса Шевченка.

Так, дипломи отримали вже ексстуденти із сімох факультетів. Зокрема, найбільше випускників на факультеті бізнесу – 159.

Чи не всі випускники очікували день, коли їм вручать дипломи, відтак ще до початку дійства вони заполонили хол драмтеатру, аби встигнути зробити пам‘ятні світлини з друзями-одногрупниками та близькими.

А вже згодом розпочалося і саме дійство – до зали запросили керівництво «політеху». Випускників магістрів вітали духовенство, представники міської та обласної влади, а також ректор університету.

Привітавши колишніх студентів, нарешті почали вручати дипломи магістрів, до яких більшість студентів йшло понад п‘ять років.

Тож, яким було вручення дипломів в ЛНТУ – у фоторепортажі Інформаційного агентства Волинські Новини.

Фото: Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Колекціонер дипломів Показати IP 8 Лютого 2020 14:26
Диплом окуповує зусилля лише для держслужбовця, щоб прилаштували свою дупу в зручне крісло і протирати штанці до пенсії, а дякуючи диплому, щей отримувати доплати і надбавки за освіту.
дідо Показати IP 8 Лютого 2020 15:18
коли на Варшавку?
бабо до дідо Показати IP 8 Лютого 2020 17:26
на варшавці місць немає а на новому ринку повно, всім хватить!
Студент до дідо Показати IP 8 Лютого 2020 18:07
Ми на Варшавку не хочемо. Пєтя, наш ректор, сказав що для нас створили робочі місця, біля завода Кромберг, залишилося тільки дочекатися зносу Старого ринку.
ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Лютого 2020 16:00
Поясніть неписьменному, як ту спудейську "будьоновку" правильно вдягати. З китицею на лобі, чи справа. Дякую.
124 Показати IP 8 Лютого 2020 16:37
А де вони будуть працювати?????
магістр до діда Показати IP 8 Лютого 2020 17:17
А ти вже перетягнув свій контейнер з китайськими болтами на новий ринок (ДПЗ)?
ветеран вузу Показати IP 8 Лютого 2020 17:24
підготовка спеціалістів робітничих професій скорочується ?
Яма Показати IP 9 Лютого 2020 01:10
Більшість вже працює
небайдужий Показати IP 9 Лютого 2020 11:46
а кому ці магістри потрібні? І що робити магістрові, наприклад, на автозаводі (Богдан)? Кажуть УКраїна має величезний науковий потенціал, але в маштабах країни забагато магістрів. Підготовка за бобло без врахування потреб як науки так і виробництва - кому ця показуха потрібна?. Кваліфікавані кадри тікають з цієї маріанської впадини. Магістр торгаш, охоронник, вантажник - звучить. Ось що чекає так званих спеців, якщо батьки не всунуть кудись.....Країна-базар.
124 Показати IP 9 Лютого 2020 21:58
Автозавод на нуль, будуть будувати житлові будинки. Заводи в європі.