USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Джамала перемогла на Євробаченні-2016

15 Травня 2016 01:48
У Стокгольмі завершився фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2016". Його виграла Джамала, яка представляла Україну з піснею про депортацію кримських татар.

У фіналі виступили представники 26 країн: 20 учасників, які були визначені за результатами двох фіналів, представники країн "великої п'ятірки" і країна–господиня конкурсу в цьому році.

Таким чином, у фіналі на сцену вийшли конкурсанти, які представляли такі країни: Азербайджан, Росія, Нідерланди, Угорщина, Хорватія, Австрія, Вірменія, Чехія, Кіпр, Мальта, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Італія, Франція, Швеція, Латвія, Грузія, Болгарія, Австралія, Україна, Сербія, Польща, Ізраїль, Литва, Бельгія.

У цьому році організатори конкурсу змінили правила голосування: спочатку свої бали оголосили представники національних журі, а потім були оголошені результати глядацького голосування, починаючи з останнього місця.

Згідно з результатами голосування національних журі Джамала отримала 211 балів.

Максимум (12 балів) Україні поставили національні журі Македонії, Сербії, Ізраїлю, Латвії, Данії, Боснії і Героцоговины та Грузії. 10 балів Джамала отримала від Великобританії, 8 – від Литви, 7 балів – від Німеччини, Білорусі та Естонії.

За результатами голосування національних журі 42 країн Джамала посіла друге місце. Голосування глядачів принесло співачці ще 323 бали, що у підсумку дало переможні 534 бали.

На написання пісні "1944" Джамалу надихнула історія її родини, яка в 1944 році була депортована разом з іншими представниками кримсько-татарського народу. Представники Держдуми РФ закликали організаторів "Євробачення" не допускати співачку до участі в конкурсі через "політичний підтекст" пісні. Пізніше представники Європейського мовного союзу повідомили про те, що не знайшли жодних політичних заяв у пісні співачки.


Друге місце посіла австралійка Дамі Ім з піснею "Sound of Silence", вона набрала 511 балів.


А на третій сходинці - представник Росії Сергій Лазарєв з композицією "You're the only one", йому присудили 491 бал.


Таким чином наступного року музичний конкурс відбудеться в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Zarobitchanyn Показати IP 15 Травня 2016 04:56
Гиги тепер Україні доведеться проводити наступний фестиваль, а що гроші в нас є куди їх ще дівати?
Вася Показати IP 15 Травня 2016 07:11
молодчинка!!)))) це перемога України!!!!! Слава Україні......
Andrij до Вася Показати IP 15 Травня 2016 22:47
аж мурашки по тілу...... москалі в соц-мережах соплі пускають...а їх клоун жирік аж пісяється ....Джамала ти просто супер....
Сераховичі Показати IP 15 Травня 2016 07:17
З перемогою і визнанням у світі! Раді за Тебе і Украіну! Дякуємо за позитив серед суцільного негативу щодо наших украінських реалій!
дідо Показати IP 15 Травня 2016 07:21
Джамала молодець.!!!.... і совковий люмпен проголосував за російського окупанта.
афро Показати IP 15 Травня 2016 09:12
фу. розмістили зранку новину за ніч
тобі що не видно? до афро Показати IP 15 Травня 2016 09:43
новина опублікована 01:48 чи хтось тупить?
Анонім до тобі що не видно? Показати IP 15 Травня 2016 12:49
новина не була опублікована в 01:48, навіть не була опублікована 03:00, далі я пішла спати, коли Україна святкувала, Волинь - спала
Украина Показати IP 15 Травня 2016 09:17
Хто молодець-я молодець. СУПЕР!!!!!ВІТАЮ!!!!!!!!
abc Показати IP 15 Травня 2016 09:26
BRAVO !!!
Українка Показати IP 15 Травня 2016 11:04
Вітаємо Джамалу і нашу Україну- ми гідні перемоги!!! надіємося що це буде тільки початок нашим перемогам.....!
Вася до Українка Показати IP 15 Травня 2016 12:16
ШО ??! Знову початок??! ...
Правда Показати IP 15 Травня 2016 11:11
Взагалі то, то Євробачення деградує відверто. Закрили очі на явно політичну пісню, ось і перемога з політичним контекстом. Зараз Україна буде використовувати бідну Джамалу як зброю проти Росії в боротьбі за повернення Криму (хоча далеко не всі татари там хочуть назад в Україну). Але їх хтось чує? Чи хочу почути?
кореш до Правда Показати IP 15 Травня 2016 11:42
Ти гівно смердюче,а не правда.
Сам до правди Показати IP 15 Травня 2016 11:21
Такі як ти- не хочуть ! Вона і є символ боротьби свого народу проти окупантів. Джамала - молодчина!
Правда до Сам до правди Показати IP 15 Травня 2016 11:40
А Ви особисто СВІЙ народ чуєте? Не чуєте...
Вася до Правда Показати IP 15 Травня 2016 12:19
А навiщо?
нарід України до пра Показати IP 15 Травня 2016 12:04
Так, кримо-татари хочуть обшуків й облав від рашн, сидіти у тюрмах й бути депортованими! Така світла перспектива - навіщо їм в Україну! Якби не було в УКРАЇНІ такої "Правди" як ти, то б не дійшли до такої біди!
Правда до нарід України до пра Показати IP 15 Травня 2016 13:30
Ми мислите телевізором. Татари, татари...А Ви подумайте про своїх співгромадян, котрі за іншу думку попадають за грати. Думали? А навіщо? Краще бути страусом і перейматися долею кримських татар і не бачити колоди в оці України. Але кому я це пишу?...
віра Показати IP 15 Травня 2016 13:14
Але чомусь ніхто не згадує, що путівку "у життя" Джамалі дала Пугачова і довгий час брала її у свій пул на всі концерти, ТБ записи... Щось з цього приводу всі мовчать...! Ну так - забули або роблять вигляд, це ж не вигідно зараз :))) Правду ніхто не любить! И готуймось до нового податку на проведення Євробачення-2017 :)))
Анонім Показати IP 15 Травня 2016 13:52
Джамала - істинно укпаїнське ім'я.
до Віра, правди та п Показати IP 15 Травня 2016 15:11
Чому вас бере така заздрість? Їдьте до расєї і живіть там, якщо заздрите успіхам українців! Але пишете пасквілі із української землі! Ми любимо свою Україну, українців і пишаємося Джамалою! І побачили, як світ відноситься до України! А ви захоплюйтесь російською брехнею, зокрема спортсменами, яких хочуть не допустити до змагань через допінг. Отакі всі ваші расєйські успіхи, побудовані на БРЕХНІ!!!
Версії до до Віра, правди та п Показати IP 15 Травня 2016 17:16
Чому так радикально? Мені, яка проживає в Україні, може сподобатись хтось інший, ніж Джамала? Чи вже ми не маємо права вподобати когось іншого? Мені взагалі не подобається манера співу Джамали! Ніколи не подобалась!!! І тільки тому, що вона співала за Україну, я маю її полюбити? І до чого тут чиясь брехня чи правда? Мені сподобалась співачка з Австраліїї! І навіть професіонали надали їй перше місце.
додо до до Віра, правди та п Показати IP 15 Травня 2016 18:40
Вибачайте але як влада людям в Україні бреше - так ніде в світі не брешуть!!!
ааа Показати IP 15 Травня 2016 21:23
причому тут татари до України , чи в нас нема про кого співати, патріоти чого мовчите,представляла Україну а співала про татар я в шоці, в нас думаю є про кого співати)
Andrij до ааа Показати IP 15 Травня 2016 22:51
татари це теж мешканці і громадяни України