USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Джамала скасувала свій концерт у Луцьку

22 Червня 2016 16:12
Співачка Джамала, на приїзд якої вже завтра з нетерпінням очікували у Луцьку, скасувала свій концерт в обласному центрі.

"На жаль, концерт Jamala в Луцьку скасували.

Співачка та її команда приносять вибачення через технічні незручності, які виникли в останній момент. Проте, лучан просять не засмучуватися і очікувати переможницю Євробачення-2016 іншого разу та дякують за розуміння.

Повернення придбаних квитків на концерт відбувається за місцем їх придбання", - повідомили організатори.

Нагадаємо, народна артистка України, переможниця Євробачення-2016 Джамала мала дати у Луцьку сольний концерт.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 22 Червня 2016 16:27
Звезда блин, а тут какой то Луцк!
бе-е до 123 Показати IP 22 Червня 2016 17:00
она пока не "звезда"...только учится! а вот Луцк в основном блин! хоть проблема в количестве купленых билетов?
Лех Показати IP 22 Червня 2016 17:18
Яка звізда, подарили титул щоб кацапам не дати. Гринджола блін
алекс до Лех Показати IP 22 Червня 2016 20:46
Ну ти й мудак))
хі-хі Показати IP 22 Червня 2016 17:58
"звезда"- це лобода.козловський. ала кудлай. зібров ...не путайте грішне з праведним!
Sieger Показати IP 22 Червня 2016 18:48
Невелика втрата для Луцької громади.
Фан до Sieger Показати IP 22 Червня 2016 23:54
Ну ти й егоїст. Ти взагалі подумав про ті сотні людей, які хотіли нарешті сходити на її концерт?
Анонім Показати IP 22 Червня 2016 21:45
Почалась зіркова хвороба!
кілер Показати IP 22 Червня 2016 22:37
Яка Г*ида пустила цей слух про її приїзд?
Анонім 2 Показати IP 22 Червня 2016 23:56
Які ж ви всі тут гидкі, коментатори диванні.
Анонім 3 Показати IP 23 Червня 2016 11:36
Хто на її концерт взагалі збирався іти?Виє,як вовк.Фуууууу
Дехто Показати IP 23 Червня 2016 16:01
От ви кажете, що вона виє, хаха, а ви й далі слухайте "любіму" російську/українську попсу ;)
Анонім 3 до Дехто Показати IP 23 Червня 2016 17:39
Можливо,попса і подобається комусь.Не в тому річ.Може вити й співак,який і попсу співає...Мені особисто не подобається її "гарний" спів.І взагалі,для чого так піаритись??казати,що буде концерт і знаючи,що не зможе приїхати...
Анонім Показати IP 24 Червня 2016 07:36
Просто не продали бажану кількість квитків..
Віталік Показати IP 7 Серпня 2016 11:33
Джамала - то є незвичайна співачка і не всім вам її музику зрозуміти. Творчість і її голос унікальний, тому ми повинні гордитись, що Джама наша, агов наша.