USD 38.80 39.15
  • USD 38.80 39.15
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Екс-голова облради змінює політичні вподобання

8 Вересня 2015 18:40
Екс-голова волинської «Батьківщини», колишній голова обласної ради і нинішній депутат облради Анатолій Грицюк розповів про нові політичні «вподобання», зокрема, змінив Тимошенко на Ляшка.

Про це повідомляє «Вголос».

Зміна так би мовити політичних симпатій нині жодного подиву не викликає у виборців, адже це вже радше буденне явище.

Банально, але факт, що політики полишають менш рейтингову політсилу, щоб «відкусити» собі «ласий» шмат у іншій політичній партії, тим самим не залишившись поза увагою виборців.

«Дійсно, я веду нині переговори з політичною радою Радикальної партії про залучення до її команди. Зараз я позапартійний. Крім того, чимало моїх однодумців, у тому числі з партії «Батьківщина», перейшли в Радикальну партію Ляшка. Я працюю в Ківерцівському районі. Там є чотири округи до обласної ради», – повідомив Грицюк.

Водночас Анатолій Грицюк додав, що зараз не розглядає для себе перспектив повернення до лав «Батьківщини».

Зазначимо, що Анатолій Грицюк очолював Волинську обласну організацію партії «Батьківщина» у 2008 – 2012 роках. У вересні 2014 року його виключили з партії за порушення партійного статуту, коли він вирішив самостійно балотуватися до Верховної Ради в Луцьку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
КВН цитата: Показати IP 8 Вересня 2015 19:13
"Где только Маша не была..."
Не смішно до КВН цитата: Показати IP 9 Вересня 2015 01:07
Правда що Грицюк хоче знову «відкусити» собі «ласий» шмат. Він, і не тільки він, а й Кирильчук, Пустовіт, Григоренко і інші Юліні партійні пройдохи таємно або відверто відкушували собі чи земельні ділянки, чи теплі крісла, чи просто приймали участь у масовому ДЕРИБАНІ і далі напевно ПРОДОВЖУВАТИМУТЬ. У партії з цією метою і йдуть.
тиць-здиць Показати IP 8 Вересня 2015 19:23
ахтунг, тепер буде з вилами
жидичин Показати IP 8 Вересня 2015 20:07
Грицюк піде куди хочеш аби тільки біля корита лишитись.
Костя Показати IP 8 Вересня 2015 20:16
Та він вже давно в кучера в партії.подивіться фейсбук кучера.там цей бютівець на всіх зборах і тренінгах в перших рядах.а тут бреше.ВН а рослідування провести слабо. А Грицюк брехун.стидоття.
коля Показати IP 8 Вересня 2015 20:17
Цікаво за скільки в кучера крісла????
Іванович батьківщине до коля Показати IP 9 Вересня 2015 08:07
10 тис. дол.хату ж треба добудувати
Так Показати IP 8 Вересня 2015 20:30
Жаль. Я ж хотів голосувати за цю політсилу.
ще не зовсім свідоми Показати IP 8 Вересня 2015 20:41
Грицбка у компартію маоістського толку. Там вїн ще точно не був.
Баба Катя Показати IP 8 Вересня 2015 22:50
І де цей чудік не був, знову шукає місця біля повного корита, грошенята дармові вже видно скінчились, стидобв одна!
Нарешті Показати IP 9 Вересня 2015 07:12
Нарешті воно знайшло себе. Лідер цієї партії ототожнює сутність ГрицюГрицю.
Гаврило Показати IP 9 Вересня 2015 07:57
Пора змінити і стать. З активу в пасив.
Радикали Показати IP 9 Вересня 2015 08:09
приходьте всі хто хоче в депутати і ми всіх, кого партії повиганяли поприймаємо.Осіпов ти нашщ кандидат бо інші тебе не візьміть
ківерчанка Показати IP 9 Вересня 2015 08:44
Грицюк для району зробив багато хорошого, і жителі Ківерцівщини це знають А грязюкою людину облити це багато розуму не потрібно, може в когось якісь конкретні факти є, хотілось би почути.
Іван Показати IP 9 Вересня 2015 09:17
Я взагалі не розумію, чим думають люди голосуючи за Ляшка? Цеж треба так! А потім кажуть,що погано живем - самі ж собі обираєте.
Грицюк Показати IP 9 Вересня 2015 09:26
Пуйло
НАРОД! Показати IP 9 Вересня 2015 09:36
Голосувати за нові прізвища,не важливо молодий,чи старшого покоління.А тих корумпованих ми вже наситилися їхньою "важкою роботою",нехай попіараться на сайтах,а ми посміємось і не проголосуємо.Нові і тільки нові люди повинні прийти у владу.
Район Показати IP 9 Вересня 2015 10:30
Підтримую Грицюка. Хають ті хто боїться правди. А він її говорить в очі. А у нас люблять підлиз і тих хто створює видимість роботи. А у Батьківщині та й у інших політсилах люблять "прибирати" неслухняних...
активіст Показати IP 9 Вересня 2015 10:34
не бачу нічого поганого щоб перейти в партію, яка відстоює інтереси народу. Радикальна партія - народна партія, а не баригі які торгують українською землею, національними багатствами і українцями-патріотами.
ну-ну Показати IP 9 Вересня 2015 11:46
Радикал — сторонник радикализма, то есть бескомпромиссный выразитель каких-либо взглядов, как правило — связанных с глубокими преобразованиями в общественном устройстве. Але це зовсім не означає, що людина, яка на людях каже нібито відверті речі і нібито на словах вболіває за народ, буде це робити не словом, а ділом. І до речі, перегляньте відео в ЮТУБІ, де Ляшка допитуть опера надцять років назад, і де він на камеру зізнається, що він трошки жив із іншим чоловіком. Нам що, всім потрібно рівнятись на таких НАРОДНИХ ЛІДЕРІВ? Люди, майте свій розум. І старайтесь читати класику літератури, якукраїнської, так російської, так і закордонної, а не заклики з перших сторінок газет, які вихваляють от таких ..ІДЕРІВ
Анонім Показати IP 9 Вересня 2015 11:54
Грицю, а може, пора вже заспокоїтися і рибку біля ставка ловити - накерувалися вже ваші?
Вибори за гроші Показати IP 10 Вересня 2015 12:39
Немає сьогодні ідейних вождів ... Всі за гроші по партіях гоняться, як на понос ! Одне говорять, друге роблять, третє думають !!! Нашому народу чого тільки не обіцяли перед виборами !!! За пачку грошей будуть служити кому завгодно...
актіст Показати IP 11 Вересня 2015 07:57
Партія геїв Волині шукає цнотливого Голову. Бажано щоб був вгодований пасив.