USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-губернатора Волині звинувачують у хабарництві. ВІДЕО

24 Лютого 2014 15:16
Екс-голова Волинської обласної державної адміністрації у свій час вибирав для себе авто у «подарунок». Пропонував такий собі дороговартісний дар йому головний лісівник області Богдан Колісник, аби тодішній губернатор лишив його на посаді. Про це заявив підприємець, який запевняє, що знає про факти корупції з боку колишнього очільника області.

Про хабарництво екс-губернатора Волині Володимира Бондаря розповів підприємець Анатолій сьогодні, 24-го лютого, у той час, коли начальника обласного УЛМГ Богдана Колісника змушували писати заяву на звільнення.

Підприємець Анатолій розповідає, що після того, як Президентом України став Віктор Ющенко, у 2005-му році до тодішнього голови облдержадміністрації Володимира Бондаря ходили незадоволені лучани, аби Богдана Колісника зняли з обійманої посади. Підприємець на відео розповідає, що цього не вдалося досягнути, адже начальник управління зміг «зацікавити» тодішнього губернатора. Власне, запропонував йому вибрати автівку у подарунок. Як відомо, Колісник до цього часу лишався керівником лісового управління.

Довідка. Володимир Бондар у 2002 році був обраний народним депутатом України по мажоритарному округу №22 у місті Луцьк. У лютому 2005 року був призначений головою Волинської обласної державної адміністрації, та перебував на цій посаді до 2007-ого року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
знаю Показати IP 24 Лютого 2014 15:23
це правда бондар хапуга столяр аферист і злодій, який допомагав Коліснику і Бондару грабити гроші на лісах. дядько молодець
вова Показати IP 24 Лютого 2014 15:26
клас розказуйте про всіх все треба зараз розкрити а то до влади рвуться всі але не розуміють що вони там будуть робити крім того як все ділити
))) Показати IP 24 Лютого 2014 15:27
же*іть одне одного, па**юки. ПС, розповзайтеся од них, дітвора. вони домовляться, а вас пересадять.
нарешті!!! Показати IP 24 Лютого 2014 15:28
Коли буде публічний процес проти бандюги Бондаря і Столяра? АВЕРС ДАЄШ ПРЯМУ ТРАНСЛЯЦІЮ!?
толік Показати IP 24 Лютого 2014 15:33
то нашо знов їх до корита пускати. Треба порядних які хочуть працювати на держау а не на себе сауни тьолочкі любовници і так далі розпусники і все. треба порядних чесних до влади
ого Показати IP 24 Лютого 2014 15:37
та вони всі давали і дають хоч би хтось найшовся щоб було все без хабарів і подарунків. тоді побачим скільки буде бажаючих брати на себе відповідальність області і так далі чиновники кляті нема сорому вже перед людьми
Анонім до ого Показати IP 24 Лютого 2014 15:42
Я НЕ БРАВ НІ РАЗУ!!!!! ...бо ніхто не давав ((
Олег Показати IP 24 Лютого 2014 15:41
Бондаря на коліна!!!
Андрій до Олег Показати IP 24 Лютого 2014 15:53
АГА, точно на коліна і по самі г****ди засунути, щоб іншим не повадно було. Це він у нас в області прос*ав ПОМАРАНЧЕВУ РЕВОЛЮЦІЮ! Разом і "ДЄДОМ" із Батьківщини ! КАЗНОКРАДИ х*єнові )))
ПОРА.. Показати IP 24 Лютого 2014 15:45
ох і тримаються влади .....позав*язують прапори на мо**и і ходять біля чужих гробів фоткаються .......ей...хватить може ...ваш ГУРУ вже втік і ви швиденько за ним ......
орест Показати IP 24 Лютого 2014 15:56
ОБЩАК ПР - Луцький "ЗАХІДІНКОМБАНК" (м. Луцьк, пр-кт Перемоги,15) фінансував "беркут" та "тітушек", які вбивали людей. Керівник ОБЩАКА - Галина Скиба також винна в смертях Героїв Майдана. Необхідно покінчити з цим ОБЩАКОМ ублюдків ПР.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 16:17
Бондар, у 2005 році на ключові посади . дійсно призначав окремих посадовців за чималі гроші.Особливо щедрий був Колісник - бо прославився на область схемами із відкріпними талонами.
Роман Показати IP 24 Лютого 2014 16:22
Ну і що тепер скаже Павий сектор? Будемо ходити біля Бондаря і лизати йому ноги?
Волинянин Показати IP 24 Лютого 2014 17:10
БОНДАР люстрацію НЕ ПРОЙШОВ. Нехай гуляє кругами. Сам собі таке заслужив.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 17:22
А за бондарем ниточка витягне і шибу, і декого з крутих бінесменів та прокурорів. А можливо - і теперішніх "революцьонерів".
:) Показати IP 24 Лютого 2014 17:30
А я про це сьогодні тільки згадував - Колісник тоді ще й помаранчевий шалик начепив :::)))!!!!! Бондар признавайся сам! А залишкам війска яника- ніхто один одного не їсть - просто був 2004 рік, було 10 років очікування, прийшов час, на кожну хитру різьбу буде знайдено і вкручено по заслугам!
Наталя Камишникова Показати IP 24 Лютого 2014 17:33
То шо, на сцену? на коліна? наручниками прикувати його, нє? Публічний допит і народний суд влаштувати, як тепер це у Луцьку модно? Ет, хлопці, бумерангом воно все повертається. Недовго ж ваша "музика іграла"...
1232 Показати IP 24 Лютого 2014 18:00
Цікаво кому ж то із нової влади Бондар возив в Київ пакуночки з грошима за тепле місце? Хто вгадає з трьох раз. А тодішня прокуратура і СБУ про це навіть не здогадувались.
порада Показати IP 24 Лютого 2014 18:38
якщо волинска громада хоче бачити порядного керІвника то прізвище його Івасишин Петро СтанІславович.Задумайтесь! На самих відповідальних посадах.
лучанин до порада Показати IP 24 Лютого 2014 19:05
біографію в студію будь-ласка.
уй Показати IP 24 Лютого 2014 18:46
ой бачу грядут веселі врємєна
Майдан Показати IP 24 Лютого 2014 20:13
Є ще "невтомні борці" Шиба і Козюра. Думаю для лучан по цих "революціонерах" коментарі лишні.
До "поради" Показати IP 24 Лютого 2014 21:04
Про Івасишина це шутка така? Хай розкаже за кришування " на відповідальних посадах" бандюка Столяра
Знайка Показати IP 24 Лютого 2014 21:43
Савчук з УДАРу знаний бандит з 90х, давайте його губернатором зробимо?! ПЕВНО НА ЙОГО ЗАМОВЛЕННЯ МАТЕРІАЛ У ЗМІ
Мастер гри. Показати IP 24 Лютого 2014 22:18
Дітки заспокойтесь! Бондаря криє його друг Луценко! Але Луценко - то герой, а Бондар - мразь! Три партії змінив, був приспішником Балоги, Кучми та інших покидьків. Зараз він в Третій ркспубліці, думає знову стане фарбованим лисом. Наволоч, 2004 плоди революції згубив. Знайома дизайнер робила дизайн в його хаті під Києвом,ходила по драбинній клітці, впала в підвал і зламала собі хребет. Він завіз її в Феофанію там кинув і ніразу не зайшов, не говорячи про елементарні кошти на ліки, просто покинув. І це про тому,що дружина бондаря лікар і добре знає, що таке перелом хребта. Хай тіки сунеться на наш майдан там йому все одразу пригадають!!!!
))) до Мастер гри. Показати IP 25 Лютого 2014 00:32
мразність Луцика перепльовує мразність Бондаря у геометрічні прогресії. ну чо, дарма вони знюхались?
Сергій Осійчук Показати IP 25 Лютого 2014 10:02
молодець чоловік - не боїться і не приховує хто він. повага Наталії Камишниковій. люди, або називаєтесь хто Ви, або коментуйте вдома на кухні. журналісти доведіть, будь ласка, справу до кінця. хочеться почитати коментарі Бондаря. почути думку волинських представників Третьої республіки про перспективу перебування Бондаря у їхніх лавах. Люстрацію завжди треба починати з себе.
Сергію Осійчуку Показати IP 25 Лютого 2014 12:25
А навіщо слухати Бондара ?! Працівників міліції хтось слухав, Башкаленка хтось слухав?! На коліна його і його "побратимів"-г***юків!
за правду Показати IP 25 Лютого 2014 12:28
....а може Тімійчука з податкової на посаду, він тоже чесний!
Ударовець Показати IP 25 Лютого 2014 12:37
Савчук не сама гірша кандидатура, і не потрібно кидати всіх собак, якщо він був спортсменом, у всіх є склети в шафі, порядний чоловік, і спорт розвиває і не афішує це.