USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Екс-керівник райвідділу поліції судиться за право поновлення на посаді

5 Квітня 2016 18:18
Волинський окружний адміністративний суд розглянув позов начальника Шацького відділення поліції Анатолія Оксентюка. Екс-міліціонер просив суд зобов’язати начальника Головного управління Національної поліції у Волинській області не звільняти його з посади згідно з рішенням апеляційної комісії до розгляду справи по суті.

Судове засідання відбулося 5 квітня, - інформує Волинське агентство розслідувань.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, Оксентюк позивається до Головного управління Національної поліції Волинської області, атестаційної комісії №3, апеляційної атестаційної комісії Західного регіону №2 та Національної поліції України щодо визнання незаконним рішення комісій та його скасування.

У судовому засіданні повідомили, що 9 березня 2016 року Оксентюк звернувся з адміністративним позовом про визнання протиправними і скасування рішень атестаційних комісій. Позивач просив визнати протиправними дії щодо його атестування 9 лютого та рішення апеляційної комісії від 23 лютого. Згідно з висновками комісії Оксентюк займаній посаді не відповідає та має бути звільнений за службовою невідповідністю.

У судовому засіданні повідомили, що Оксентюк також подав позов з проханням ухвалити заборонити начальнику управління Нацполіції області вчиняти дії на виконання рішення комісій, тобто звільняти його, до вирішення справи по суті.

“Я вважаю, що неналежним чином була організована робота атестаційної комісії”, – зазначив Оксентюк. Тож у позові просив убезпечити його від звільнення з органів.

У перерві засідання захисник Оксентюка прокоментував, що підзахисний вважає висновок комісії необ’єктивним та необгрунтованим. Мовляв, висновки ідуть врозріз із законом, бо в рішенні комісії недотримані критерії оцінки. Зі слів адвоката, необ’єктивно оцінили рівень підготовки та знань, послужний список тощо.

“Немає наказу про його звільнення, він залишається на посаді”, – сказав Волощук.

Зі слів самого екс-міліцейського, його не запитували про знання законодавства, тож йому не зрозуміло,чому комісія надала негативний висновок.

Натомість журналіст Ірина Мусій, яка була членом комісії повідомила, що члени комісії ретельно вивчали і послужний список, і повідомлення про діяльність. Тож на основі відомостей, які вона не має права розголошувати, комісія й прийняла рішення. Окрім того, під час атестації керувалися багатьма критеріями, до прикладу мотивацією та знанням законодавства.

“Ви мені жодного питання по законодавству не задавали”, – сказав Оксентюк. На репліку Мусій щодо запитань по закону про протидію корупції, екс-міліціонер уточнив, що не запитувала “конкретно” Мусій.

У підсумку суд ухвалив відмовити у задоволенні адміністративного позову щодо зобов’язання не вчиняти дії на виконання рішення апеляційної комісії. Тобто фактично суд відхилив прохання позивача заборонити начальнику управління Національної поліції звільняти його із органів внутрішніх справ.

Справу по суті продовжать розглядати 19 квітня о 16:00.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
111 Показати IP 5 Квітня 2016 19:08
да здравствует наш советский суд! самый гуманный суд в мире!!!
Хабарник він до 111 Показати IP 5 Квітня 2016 21:33
тому і звільнили окрім того має бізес і на Світязі в смт Шацьку-магазини звісно по документам вони на дружині а точніще ненакому бо самовільно побудовані...і питання до Управи чому за 1,5 місяця після комісії його ще досі незвільнили...багато вугрів заніс Шпизі!!??))))))
Я Показати IP 5 Квітня 2016 19:15
Дайте мені відповідь. Хто така Ірина Мусій????
Жора М.В. Показати IP 5 Квітня 2016 19:20
Роботи багато, зарплата не велика, ненормований робочий день і т.д. скільки вистачає фантазії . Але тримається за ту посаду , як утопающий за лезо ножа ...Щось тут мені незрозуміло ?
Саша Показати IP 5 Квітня 2016 19:52
У всіх новинах тільки про це і говорят. Як то більше тем немає для теперішніх журналюг. "Зробили з мухи слона". Людина використовує своє законне право. І його можна зрозуміти. Все життя пропрацював, а тут і на пенсію спокійно не дали піти. Тому і добивається як може. А ви зробили тут з нього "світського лева". Що небудь... Чесно!
укр Показати IP 5 Квітня 2016 20:18
Але пасаки.Один раз написали ім*я і прізвище, а решта- тільки прізвище,як будь-то це не людина,а бидло якесь.
Шпига Показати IP 5 Квітня 2016 21:18
Забирайте свої крапки і тих що стріляють в місті. Це просто ганьба.там або самооборона або Лапінські щурики!
111 Показати IP 5 Квітня 2016 21:38
Ти заїть в Шацьк та подивись на хату його чесно зароблену та інше що внього є в Мельнику, на Світязі. Він заробив на пенсію вже своїм внукам.
Федір Т. до 111 Показати IP 6 Квітня 2016 13:20
Притому заробив " непосильною " працею ...трудяга.
Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 21:43
Оксентюк красива по більше таких працівників овс
777 Показати IP 5 Квітня 2016 22:49
Мужик візьми кращого адвоката, вже у фейсбуці є рішення судів з них можна і позов по аналогії обґрунтувати. Якщо є знання законодавства.)))
222 Показати IP 5 Квітня 2016 23:09
Ви тут зібрались гроші чужі рахувати?Прочитавши оце все зрозуміло, що стаття оця чистої води заказуха.І не бридко вам всім тут перемивати кістки людині?Правильно тут писали вище, його законне право. Хай, що хоче те й робить.
Прохожий Показати IP 5 Квітня 2016 23:15
http://firstsocial.info/news/sud-ponoviv-na-posadi-neatestovanogo-politseyskogo Ось Вам приклад. Суд поновив на посаді не атестованого поліцейського. Справедливість бере верх.
Іван Показати IP 6 Квітня 2016 06:29
Доречі, дійсно, хто така Ірина Мусій?! Невже у нас в країні журналісти правлять усім?Оце дожились,журналістка з жовтої газети вирішує придатний полковник до служби чи ні.Зашибісь живемо, люди.А, що далі буде?До прикладу,хірургів теж будуть атестовувати жіночки типу цієї Ірини Мусій?Ну да, вони ж у нас всезнаючі.І лікарів навчать операції робити:) Мій висновок такий, що кожен має робити свою роботу!Поліція боротися зі злочинністю, лікарі рятувати людям життя, а журналісти писати в газети!І один одного не підміняти!Тоді буде порядок в країні.А не такий хаос, як у нас.Спочатку проводять реформи, а потім самі ж визнають, що зря.Уже Аваков заявив, що рівень злочинності в країні зростає, бо з цією реформою повикидали досвідчених працівників, а молодь сама не справляється.От вам і результати реформи, шановні.Тому перше ніж поливати людину брудом,відкиньте всі емоції і подумайте розумом!
Іван Показати IP 6 Квітня 2016 06:42
Боже, ця мусій в діти цтому Оксентюку годиться. Майте повагу до старших, принаймі.Чи у Збаражі не вчать елементарних правил етики? ось трохи про це дівчисько-Ірина Мусій народилася у невеликому селищі Котюжини Тернопільської області Збаразького району. З 2008 року навчається у Волинському національному університеті імені Лесі Українки на двох спеціальностях – історія та політологія. Ну да, то ж з таким життєвим досвідом вона має прво вирішуватм долю лбдей, які їй в батьки годиться. Люди добрі, зхаменіться! Бо так ми ловедемо країну до абсурду! иакі от атестації суперечать усім писаним і не писаним правилам!
Анонім Показати IP 6 Квітня 2016 09:15
за по биття погранці в альф в світязі у 2015 р вже треба було гнати а ще ранше був ресторан вшацьку і бар в селі згорани тб і кришування контробанди в шацьку ічого досі ведеться забудова побирежжя озера чорне де природоохоронні органи іпрокуратура куда дивиться місцева влада і він ще корчить з себе чесного мінта по бійся бога