USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

На Волині перевірять кваліфікацію членів атестаційних комісій

10 Березня 2016 11:29
З’ясувати, за яким критерієм обирали представників атестаційних комісій поліції на Волині, хочуть у Волиньраді.

Про це йшлося під час позачергової третьої сесії Волинської обласної ради 10 березня.

Із депутатським запитом до начальника ГУ національної поліції у Волинській області Петра Шпиги звернувся Микола Буліга. Запит стосувався діяльності атестаційних комісій поліції на території області.

З його слів, громадськість неоднозначно оцінює діяльність комісій та методику відбору їхніх членів, рівня їхньої кваліфікації та моральних якостей. Так, резонансу набув випадок зі стріляниною у Луцьку, яку вчинив у нетверезому стані член атестаційної комісії Віктор Вальчук.

Зважаючи на резонанс навколо цих подій, депутат просив надати інформацію про те, коли та за яким наказом утворили атестаційні комісії, які зміни вносили до їхнього складу.

Також депутата цікавить, скільки людей подали заяви на участь в роботі комісій, скількох запросили на співбесіду та за яким критерієм обрали учасників комісій, яким указом призначили представників громадськості до складу атестаційних комісій.

Запит колеги депутати підтримали.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Театр абсурда Показати IP 10 Березня 2016 11:43
Предлагаю создать аттестационную комиссию для проверки квалификационной комиссии, которая будет проверять аттестационную комиссию, которая будет проводить аттестацию полиции. А то мало ли
Олекса Показати IP 10 Березня 2016 12:02
Нарешті хтось наведе лад в цьому театрі абсурду - під назвою " Ми атестаційна комісія"
Анонім Показати IP 10 Березня 2016 13:10
для початку не завадило б перевірити моральне обличчя міністра бабакова
Анонім Показати IP 10 Березня 2016 13:11
які начальники, така й комісія : http://www.radiosvoboda.org/content/article/27420980.html
Поліцейські Показати IP 10 Березня 2016 13:29
Шпига! Збирай речі! Як тобі дальшої жити на Волині. Всі члени втомі їй твої протеже. Кому ще не зрозуміло.
Анонім Показати IP 10 Березня 2016 13:37
проснулись коли атестція пройшла
555 Показати IP 10 Березня 2016 13:50
В руки б*вдурів віддали долю людей. Коли це закінчиться? Суцільний популізм і заігрування.
Тарас Чурило Показати IP 10 Березня 2016 13:55
Правильно, а то безпорядку в цій комісії немає меж
Ірина Таран Показати IP 10 Березня 2016 13:56
Влаштували там суд Божий...
До 555 Показати IP 10 Березня 2016 14:19
Від бовдура чую! Негарно обзивати людей, яких в очі не бачив і не чув...
ірина Показати IP 10 Березня 2016 15:28
ЦЕ НЕ КОМІСІЯ А СУЦІЛЬНИЙ СОРОМ НЕВЖЕ НЕ БУЛО ДОСТОЙНИХ ОСВІДЧЕНИХ ЛЮДЕЙ.ПОНАБИРАЛИ ПОЗОРИЩА БЕЗГРАМОТНОГО/MALA HERBA CITO CRESTIT
освіДченому до ірина Показати IP 10 Березня 2016 20:23
ти, "освіДчений", вивчи граматику, а тоді будеш людей брудом обливати!
zoro Показати IP 10 Березня 2016 15:52
Не все втрачено.Можливо здоровий глузд переможе.ПЕТРУШИН,БАЛИЦЬКИЙ.БАСАЛИК і вам подібні профісіонали боріться за своє чесне ім я. Ви і Ваш профісіоналізм,як ніколи потрібні ВОЛИНЯНАМ.
Анонім Показати IP 10 Березня 2016 20:56
Бо ті поліцейські крім парковку більше на нащо писати не вміють сьогодні-завтра моїх очах біля спорт заводу воліла пересік дві суцільних і повернув на ліво на червоний сигнал світлофору а та лопнув стояла на світлофорі навіть не до гнали ЛОХІ
Неш Показати IP 10 Березня 2016 21:18
Скасувати всі рішення!!!!!
Скасувати до Неш Показати IP 11 Березня 2016 05:05
І в першу чергу - про призначення на посади за бабкі, присвоєння звань і т.п.
ФСБ Показати IP 10 Березня 2016 23:07
Все по плану іде повний розвал системи.
Уточнення: до ФСБ Показати IP 11 Березня 2016 05:03
розвал корупційної системи!
клас Показати IP 10 Березня 2016 23:39
оце РОЗУМний чувак. буде цікаво взани про мутки із "ЧЛЕНами" комісії